Zaloguj się, aby obserwować  
Vatiel

PlayStation 2 - Temat Ogólny

4957 postów w tym temacie

Dnia 23.10.2006 o 20:37, danielarian napisał:

no..konsola zdaje sie ze czyta w kazdym badz razie probuje ;] a z plyta to bedzie gorzej bo
qpiona na allegro<uzywana>


Hmmm i tu może być big problem :|
Na allegro trzeba uważać, a najlepiej prosić sprzedawce o wiejej zdjeć płytki.
A reszta gier Ci chodzi normalnie ?? :] bo jeśli tak to an 100% jest cośz płytą nie tak :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2006 o 20:35, Mgr.baton napisał:

Może zakupie.. :) Pomyślimy skoro polecasz można zaryzykować ;)

Hehe niemusisz ryzykować bo takie zdanie jak moja ma wieluuuu ludzi :P

Dnia 23.10.2006 o 20:35, Mgr.baton napisał:

A ostatnio wogólle straszną polewke miałem.. Wytłumaczę o co mi biega:)
Generalnie to moja ulubiona dyscyplina sportowa to piłka nożna i tak samo na ps2 gram w gierki
związane z tym sportem..Koszykówki jakoś nie lubię..Może dlatego też że się nie znam i grać
nie umiem.. i na żywo i na ps2..Przynajmniej tak myślałem:D Ostatnio kolega porzyczył mi NBA
2004 na ps2... I tak się wkręciłem w tą grę że oderwać się nie mogę... Wyszła już NBA 07??
?Jak wiecie coś na ten temat dajcie znać:D


NBA 07 już wyszło i kosztuje ok 179 zł
Drogo jak za odgrzany kotlet :P ale jak ktoś jest fanem to zabuli prawie dwie stówy :]
Osobiście też jestem fanem NBA(2005), ale gram na kompie :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

taaak...teraz mam dopiero dylemat :/ Mam cztery gry- tekken 5 (chodzi bez problemu), buzz (dziala jak stary samochod-za ktoryms tam razem sie odpala) oraz jak x i killzone(nie dzialaja mi wcale, natomiast u qmpla smigaja jak nowki). Moze ma ktos pomysl co to moze byc??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2006 o 13:06, danielarian napisał:

taaak...teraz mam dopiero dylemat :/ Mam cztery gry- tekken 5 (chodzi bez problemu), buzz (dziala
jak stary samochod-za ktoryms tam razem sie odpala) oraz jak x i killzone(nie dzialaja mi wcale,
natomiast u qmpla smigaja jak nowki). Moze ma ktos pomysl co to moze byc??


-Porysowana płytka << do odnowy
-Padł laser<< wyczyść lub kup nowy
-Padł chip << kupno nowego

Może napisz co sie dzieje jak chcesz wł. Killzona...czy czyta płytkie czy nie, czy pojawia sie jakiś napis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

płytki nie są na tye porysowane aby nie chodzily zreszta u qmpla chodza jesli chodzi o killzone i jak x to pojawia sie napis playstation dwa ekran sie wyczernia i...tyle natomiast buzz w scina sie w trakcie ladowania dopiero za ktoryms razem odpala sie on i dziala normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2006 o 18:00, dominik000 napisał:


Heh, może wątek z PS2 trwał 5 sek :| To chyba pomyłka tematów :|
Zapoznaj sie z wyszukiwarką, przeczytaj regulamin i z tym wątkiem : http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=7998&u=3516

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obecnie zaopatruję się w Resident Evil 4 Platinum z Ultimy. Swoją drogą to czekam na zamówienie już 3 tygodnie, no ale cierpliwość popłaca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zastanawiam się nad kupnem konsolki...
Mogę kupić (wszystko nowe i oryginalne- w sklepie) PS2 razem z Tekkenem 5 i kartą pamięci 8mb za 560 zeta.
Jak sądzicie- opłaca mi się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2006 o 23:39, DDK napisał:

Ja zastanawiam się nad kupnem konsolki...
Mogę kupić (wszystko nowe i oryginalne- w sklepie) PS2 razem z Tekkenem 5 i kartą pamięci 8mb
za 560 zeta.
Jak sądzicie- opłaca mi się?

Tak ale PS2 to stara konsolka lepiej poczekaj na PS3 i kup PS2 kiedy będzie jeszcze tańszy. Jak wyjdzie PS3 to stanieje PS2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.11.2006 o 06:56, Pediator napisał:

Tak ale PS2 to stara konsolka lepiej poczekaj na PS3 i kup PS2 kiedy będzie jeszcze tańszy.
Jak wyjdzie PS3 to stanieje PS2.


No ok. A kiedy ma być premiera PS3? (wybaczcie, że nie jestem w temacie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>No ok. A kiedy ma być premiera PS3? (wybaczcie, że nie jestem w temacie)

Dnia 15.11.2006 o 09:03, DDK napisał:


No tego to nikt nie jest pewien...prawdopodobnie ma być w Marcu, ale czy tak będzie....a na twoim miejscu brał bym konsole bo jeśli nawet po wyjściu PS3 miała by stanieć to gdzieś ok 100 zł.
Chyba, że chce Ci sie tyle czekać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.11.2006 o 09:06, Kermit 13 napisał:

Chyba, że chce Ci sie tyle czekać :P


W życiu! :P
Niedługo kaskę będę miał to sobie kupię konsolkę z Tekkenem.
Na szczęście gry już nie są tak drogie, jak kiedyś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie liczcie na zbyt dużą obniżkę ceny PS2. Jak już wypuszczą PS3, to nie będą zachęcali ludzi do kupowania poprzednika, tylko ich nowego dzieła. Jak już coś będą obniżać, to dopiero kawałek po premierze PS3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2006 o 10:34, Xqu napisał:

Nie liczcie na zbyt dużą obniżkę ceny PS2.


Możliwe, że sklepy będa sie chciały pozbyc PS2 z magazynów i stanieje. Poza tym, myślę że Sony zrobi jakąś obniżkę. Mimo wszystko chyba warto jeszcze trochę poczekać. Może na Boże Narodzenie obniżą ceny? W każdym razie gierki tanieją (nowości można kupić już za 150 zł) a i dużo jest wyprzedaży wiec źle nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aaach,tata kupił w niedzielę to CUDO!Zapłacił 499 z kartą pamięci i 1 padem + okablowanie.Dokupił God Of war oraz Black.Zakochałem się w PS2!Zbieram kase na Burnout Revenge i Fifa Street ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2006 o 21:35, NyGgA MiLy napisał:

Aaach,tata kupił w niedzielę to CUDO!Zapłacił 499 z kartą pamięci i 1 padem + okablowanie.Dokupił
God Of war oraz Black.Zakochałem się w PS2!Zbieram kase na Burnout Revenge i Fifa Street ;)


Heh, powinieneś tacie ładnie podziękować, że wybrał takie hiciory:) Dla takich gier jak Black i GoW naprawdę warto mieć PS2, sam zagrywałem się w te tytuły godzinami. Do tej pory uważam Black''a za jedną z najlepszych strzelanek na konsole, natomiast God of War to najgenialniejsza siekanka, w jaką do tej pory grałem. Burnouta również mogę polecić Ci z czystym sercem; wspaniałe arcadowe wyścigi, przy których spędziłem masę wolnego czasu. Co do Fify Street, to trochę w nią grałem i muszę przyznać, że niezbyt przypadła mi do gustu, ale to pewnie dlatego, że nie przepadam za grami sportowymi :P Jeżeli lubisz gry o tematyce futbolowej, to śmialo łykaj ten tytuł, tylko ostrzegam, że jest to futbol podwórkowy, jeżeli interesuje Cię realistyczny symulator piłki nożnej z prawdziwego zdarzenia, to lepiej zainwestuj w Pro Evolution Socer. Tak czy inaczej, gratuluję zakupu:) Mimo, że PS2 to już dość stara konsola, ktora powoli odchodzi w zapomnienie, to cały czas ukazują się na niej nowe, ciekawe produkcje (ostatnio choćby Canis Canem Edit, Okami, Yakuza, Scarface czy też Just Cause). Na dodatek jeżeli dopiero teraz zacząłeś swoją przygodę z konsolami, to czeka na Ciebie cała masa hitów pokroju Metal Gear Solida 3, Resident Evila 4, Tekkena 5, Gran Turismo 4, i wielu wielu innych, które zapewnią Ci wspaniałą rozrywkę na długie miesiące. Tak więc jeszcze raz gratuluję udanego zakupu i życzę miłej zabawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[xiach]



Już mu podziękowałem ;)

A co do gier,to na 1 ogień pójdzie Burnout.Fifa Street 2 kosztuje 179.00 złotych,a 2 chciałbym właśnie mieć.Tak,to moja 1 przygoda z konsolami.Czeka mnie duużo wydatków :)Gran Turismo 4 kupie napewno :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować