Zaloguj się, aby obserwować  
Vatiel

PlayStation 2 - Temat Ogólny

4957 postów w tym temacie

Dnia 10.02.2008 o 13:28, Laksend napisał:

Ja chyba kupie PS3 chociaż 2 też mogła by być

Sory, ale kogo to obchodzi...?

Budyn >
Ale Airbone jest chyba też na PS2?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2008 o 13:26, Budyn napisał:

Miałem podobnie :P Przeszedłem w tym czasie wszystkie Call of Duty i mam zamiar kupić
MoH Vanguard ( Peesdwójkowy odpowiednik Airborne) i God of War 2, który jest już w platynie.


Vangraud zobacz sobie mojego ostatniego posta w temacie Medal of Honor Cała seria

Tam pisze o tym gó**

Pozdrawiam i odradzam kupno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że nikt nie ma ochoty odpowiedzieć na moje pytanie, może dlatego że jest na poprzedniej strony a z autopsji wiem, że nikomu się nie chce zaglądać na poprzednie strony. Tak więc, pozwalam sobie ostatni raz zapytać się o 3 sprawy.

Ja mam takie głupi pytanie. Czy warto kupić grę Lumines Plus na PS2? Grałem w to na PSP u kumpla i u brata na komórce... gra była dla mnie i jest dalej genialna. Ale czy warto? Czy gra jest na PS2 dalej taka miodna? Lubię takie "minigierki", bo można się szybko zrelaksować.

Drugie pytnanie. Jest jakiś Tetris (oczywiście dobry) na PS2? Albo jakaś składanka takich niezobowiązujących gierek?

Nie znalazłem (cudem?) odpowiedzi na moje stare pytanie. Jaką złączkę trzeba kupić, aby DualSchocka od PS2 podłączyć do PC? Bo już w grach wyścigowych bez analogów nie wyrabiam, sterowanie klawą dla mnie teraz misja się z celem. Ile takie coś kosztuje i co najważniejsze nie uszkodzę tym PC ani Joya?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.02.2008 o 14:15, PAPISHON napisał:

Ja mam takie głupi pytanie. Czy warto kupić grę Lumines Plus na PS2? Grałem w to na PSP
u kumpla i u brata na komórce... gra była dla mnie i jest dalej genialna. Ale czy warto?
Czy gra jest na PS2 dalej taka miodna? Lubię takie "minigierki", bo można się szybko
zrelaksować.

Na PSP ta gra jest genialna przez swoja mobilnosc.Mozna rgac wszedzie i swietnie sie bawic .Ja mam Lumines na PCie i ta gra nie przyciaga mnie ,nudiz i nie jest tym samym co na PSP.Z PS2 bedzie podobnie bo to stacjonarka ktora sluzy do inncyh gierek i moze Cie znudzic po pewnym czasie.Ale starczy anpewno na kilkanascie godzin zabawy.

Dnia 10.02.2008 o 14:15, PAPISHON napisał:


Dnia 10.02.2008 o 14:15, PAPISHON napisał:

Nie znalazłem (cudem?) odpowiedzi na moje stare pytanie. Jaką złączkę trzeba kupić, aby
DualSchocka od PS2 podłączyć do PC? Bo już w grach wyścigowych bez analogów nie wyrabiam,
sterowanie klawą dla mnie teraz misja się z celem. Ile takie coś kosztuje i co najważniejsze
nie uszkodzę tym PC ani Joya?

Ja kupilem taka przejsciowke na 2 pady podpinana przez USB za 20 albo 30zl na Allegro.Nowe chodza po takiej cenie.Nic nie uszkadzasz ,wpinasz przez USB ,instalujesz sterowniki i grasz analogowymi galkami z wibracjami.Swoja kupielm na Allegro a sprzedawca reklamowal sie strona www.video-play.pl ,wiec moze na tej stronie znajdziesz taka ewentualnie przegladnij allegro bo tego jest pelno w roznych formach i wygladzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak, ale ja kocham przesiadywać w domu, więc żadna przenośna konsola mi potrzebna nie jest. Lumines chce ze wzgłedu na to, że jest właśnia taką niezobowiązującą grą. Prawdpodobobnie sobie to kupię a jak nie... to najwyzęj kupie BF 1942 Deluxe Edition + BF Vietnam + BF 2 (w promocji płace za dwie 3 dostaje gratis).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba odświeżę moje PlayStation 2... W piątek ósmego lutego kpiłem God of War, i już skończyłem;> strasznie się wciągnąłem, lecz nie jestem samobójcą aby przechodzić ją jeszcze raz na poziomie Boga. Ukończyłbym ją pewnie dzień wcześniej, ale mordercze elementy zręcznościowe zabierały mi sporooo czasu(w atenach zmarnowałem około 23 minut przy dwóch kolumnach sterczącymi nad przepaścią...) Gierka przednia i już planuję zakup drugiej części... gdy będzie trochę tańsza:P Sytuacje wygląda identycznie również w przypadku Okami i Shadow of the Colossus... heh trza czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2008 o 21:23, Forgotten napisał:

Chyba odświeżę moje PlayStation 2... W piątek ósmego lutego kpiłem God of War, i już
skończyłem;> strasznie się wciągnąłem, lecz nie jestem samobójcą aby przechodzić ją
jeszcze raz na poziomie Boga. Ukończyłbym ją pewnie dzień wcześniej, ale mordercze elementy
zręcznościowe zabierały mi sporooo czasu(w atenach zmarnowałem około 23 minut przy dwóch
kolumnach sterczącymi nad przepaścią...) Gierka przednia i już planuję zakup drugiej
części... gdy będzie trochę tańsza:P Sytuacje wygląda identycznie również w przypadku
Okami i Shadow of the Colossus... heh trza czekać.



Taa.. też bym kupił tą grę, ale jest na niej znaczek 18+ :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Mam Newa dla posiadaczy PS 2 na ultima.pl i nie tylko ale tam to zauwazyłem jest taka akcja że gry z seri Platinum sa po 59 zł...

Tytuły Jakie mozemy tam znalezc to:

-Burnout Revange
-MOH: Vanguard
-The Godfather
-SSX on tour ....i wiele innych....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.02.2008 o 15:14, Michalz5 napisał:

Mam Newa dla posiadaczy PS 2 na ultima.pl i nie tylko ale tam to zauwazyłem jest taka
akcja że gry z seri Platinum sa po 59 zł...

A na Ultimie można płacić przy odbiorze paczki? Tj, że zamawiam grę, i płacę dopiero kurierowi/listonoszowi.
Bo jeśli tak można to już szykuję kasę na gry ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Większość z tytułów, które podałeś były już dostępne w serii Platinum. Nowszymi tytułami są na pewno Burnout Dominator i NFS: Carbon, również w cenie 59 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2008 o 15:16, NuGGet napisał:


> Mam Newa dla posiadaczy PS 2 na ultima.pl i nie tylko ale tam to zauwazyłem jest
taka
> akcja że gry z seri Platinum sa po 59 zł...
A na Ultimie można płacić przy odbiorze paczki? Tj, że zamawiam grę, i płacę dopiero
kurierowi/listonoszowi.
Bo jeśli tak można to już szykuję kasę na gry ;)


JEst za pobraniem :) zobacz tu http://www.ultima.pl/index.php?boxid=7,13

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Cóż niestety GOW2 jest strasznie drogie :/,ale nie pękaj ;p. Poszukaj na allegro ja z 2 miesiące temu dorwałem GoW 2 za 120 zł co przy cenie sklepowej ok. 200 zł jak ostatnio widziałem jest nawet dobrym interesem :P. Jak ktoś dobrze poszuka to tanio GoW2 znajdzie ;], więc nie pękaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W mojej miejscowości w Media Expert God of War 2 kosztuje 89 zł.
Pomyślałem że to nie drogawo i kupiłem. Grałem chyba z 15 min i powiem że dziś będzie, kolejna noc nie przespana;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2008 o 17:14, MassterG napisał:

W mojej miejscowości w Media Expert God of War 2 kosztuje 89 zł.
Pomyślałem że to nie drogawo i kupiłem. Grałem chyba z 15 min i powiem że dziś będzie,
kolejna noc nie przespana;d


dla tej gry warto ;) Ja tez kupie ale jak ulpesze kompa i uzpełnie braki w kolekcji Medal of Honor :)

( grałem u kumpla)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2008 o 21:36, Falconer napisał:

> Chyba odświeżę moje PlayStation 2... W piątek ósmego lutego kpiłem God of War, i
już
> skończyłem;> strasznie się wciągnąłem, lecz nie jestem samobójcą aby przechodzić

> jeszcze raz na poziomie Boga. Ukończyłbym ją pewnie dzień wcześniej, ale mordercze
elementy
> zręcznościowe zabierały mi sporooo czasu(w atenach zmarnowałem około 23 minut przy
dwóch
> kolumnach sterczącymi nad przepaścią...) Gierka przednia i już planuję zakup drugiej

> części... gdy będzie trochę tańsza:P Sytuacje wygląda identycznie również w przypadku

> Okami i Shadow of the Colossus... heh trza czekać.


Taa.. też bym kupił tą grę, ale jest na niej znaczek 18+ :|


Jak to nie chcą Ci sprzedac wytłumacz o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.02.2008 o 20:57, Michalz5 napisał:

Jak to nie chcą Ci sprzedac wytłumacz o co chodzi?


W Gdańskim Empiku za cholerę nie kupisz tej gry. Jak byłem ostatnio i kupowałem Carbona na PS2, to pytała się nawet taty: "Czy dziecko masz ukończony 12 rok życia?" jak ja za tydzień będę mieć 15`stkę... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2008 o 21:04, Falconer napisał:


> Jak to nie chcą Ci sprzedac wytłumacz o co chodzi?
>

W Gdańskim Empiku za cholerę nie kupisz tej gry. Jak byłem ostatnio i kupowałem Carbona
na PS2, to pytała się nawet taty: "Czy dziecko masz ukończony 12 rok życia?" jak ja za
tydzień będę mieć 15`stkę... :/


JA za miesiąc XD ale u mnie w Łodzi nie ma problemów z tym ograniczeniem wiekowym :) współczuje ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować