Zaloguj się, aby obserwować  
Vatiel

PlayStation 2 - Temat Ogólny

4957 postów w tym temacie

Dnia 11.02.2008 o 21:15, Cristiano16 napisał:

Mam pytanie, czy opłaca sie jeszcze kupić PS2 czy lepiej zbierać na PS3 ???


PS2 nadal daje rade i na niej jak na razie są najlepsze tytuły na rynku ! Wystarczy spojrzeć na sprzedasz PS2, a PS3...czarnulka biją trójeczkę na głowę :P

Na prawdę konsola warta kupna...no ale jak się ma kasiorę to chyba lepiej kupić PS3 bo to już na dłuższą przyszłość :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dłuższą, jak dłuższą. I tak za te 4 lata PS3 będzie w tej samej sytuacji, co teraz "dwójka" ;) Miejmy nadzieję (chodzi o ilość gier)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No o Empiku w tej kwestii rzeczywiście można niejedno usłyszeć... Tzn. ja nie miałem nigdy sytuacji, aby ktos mi zakazał kupna gry 18+ przy ladzie, ale zdarza się. Jak nie tam to chyba najlepiej przez neta zamówić. Tu masz np. w korzystnej cenie God of War II, bo chyba tego szukasz: http://www.wirtus.pl/shop/produkt.php?KategoriaID=57&ProduktID=10335. Przynajmniej Cię nikt nie skontroluje, bo na paczkach chyba nawet nie ma napisane co to jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2008 o 22:32, reykan napisał:

No o Empiku w tej kwestii rzeczywiście można niejedno usłyszeć... Tzn. ja nie miałem
nigdy sytuacji, aby ktos mi zakazał kupna gry 18+ przy ladzie, ale zdarza się. Jak nie
tam to chyba najlepiej przez neta zamówić. Tu masz np. w korzystnej cenie God of War
II, bo chyba tego szukasz: http://www.wirtus.pl/shop/produkt.php?KategoriaID=57&ProduktID=10335.
Przynajmniej Cię nikt nie skontroluje, bo na paczkach chyba nawet nie ma napisane co
to jest.



Hm... 120zł? W Empiku było po 80zł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.02.2008 o 22:42, Falconer napisał:

Hm... 120zł? W Empiku było po 80zł...


http://www.allegro.pl/item305840519__god_of_war_ii_nowa_w_folii_sklep_robson_.ht ml

Tu masz chyba najkorzystniejszą ofertę :) Nie jest to wydanie platynowe (choć ja akurat je lubię), a na dodatek sprzedaje God of War 2 sklep Robson. Moim zdaniem warto zainwestować w ten tytuł, bo dostarczy Ci wiele godzin rozrywki z padem w ręku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2008 o 21:15, Cristiano16 napisał:

Mam pytanie, czy opłaca sie jeszcze kupić PS2 czy lepiej zbierać na PS3 ???


Jeżeli masz powyżej 1000 złoty to kup ps3 z dyskiem 60 gb bedziesz mogł odtwarzc gry z ps2
Jezli masz około 350-500 złoty i nie przewidujesz napływu kasy za szybko i nie chce cie sie zbierac to wez ps2 = ktora jest cudowna !! Gry sa na nia bardzo fajnie i do teogo tanie .

Tytuły obowiązkowe

God of War
Spartan totla warrior
moh i cod

no i sadząc po awatarze jakies PES - yczy Fify

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2008 o 15:39, balduran2 napisał:

Takie pytanie mam:
Opłaca się teraz kupować PS2? Tzn. aktualnie - w dobie konsol nowej generacji?


Zależy z jakiej strony patrzeć jeżeli posiadasz PC na wysokim poziome to zakup X360 odpuść sobie z miejsca wszystkie flagowe gierki na tą platformę prędzej czy później trafią na pieca :)
PS3 na razie jak dla mnie jest za drogie a i gry do tanich nie należą i za dużo ich też nie ma. :/
Jak dla mnie to najciekawszą propozycją z nowych konsol wystawiła firma Nintendo :)
Wii daje coś nowego i bardzo fajnego czego nie daje żaden inny Nex-Gen.
Co do czarnulki to jestem zakochany w tej konsoli głównie ze względu na Final Fantasy X i XII o takich tytułach ja God of War nie wspomnę..........


Pozdrawiam! (Obecnie lepiej jest moim zdaniem poczekać na rozwój sytuacji nie długo na PS3 wyjdą takie hiciory jak MGS4 i FFXIII więc jest na co czekać jednak brak wstecznej zgodności z grami jest jak gol samobójczy dla Sony)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2008 o 21:15, Cristiano16 napisał:

Mam pytanie, czy opłaca sie jeszcze kupić PS2 czy lepiej zbierać na PS3 ???



Opłaca się dla osób które chcą szybko konsoli a jak chodzi o PS3 to według mnie za mały jest dostęp do technologi blu-ray więc chyba narazie nie:)

P.S I tak zrobisz tak jak uważasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2008 o 16:09, Falconer napisał:

Ja polecam kupno PS2, ale jak stanieje do 400zł. Czyli już niedługo.

Ja również się pod tym podpisuję. Zwłaszcza, że na PlayStation 2 jest naprawdę mnóstwo świetnych gier.
P.S. Falconer - odblokuj mnie wreszcie. :P
Jakieś 3 tygodnie temu ukończyłem fabuły gier CoD: Finest Hour, CoD 2: Big Red One i CoD 3.
Wszystkie je zakupiłem w zestawie CoD Trilogy za 129,90 w Saturnie. Teraz, o ile mi wiadomo, jest 10 zł. drożej. :P Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taa CoD`y na PS2 są świetne. Finest Hour nie mogę przejść (już chyba cały miesiąc bawię się z jedną misją... pierwsza amerykańców). CoD 2 i CoD 3 rewelacyjne (przynajmniej przy miernych MoH Europe Assault i Vanguard).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2008 o 21:21, boro007 napisał:

Dłuższą, jak dłuższą. I tak za te 4 lata PS3 będzie w tej samej sytuacji, co teraz "dwójka"
;) Miejmy nadzieję (chodzi o ilość gier)


Chyba nie tylko o ilośc gier a ceny ?XDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2008 o 16:09, Falconer napisał:

Ja polecam kupno PS2, ale jak stanieje do 400zł. Czyli już niedługo.

W różnych promocjach, głównie w MediaMarkt, już od dawna tyle właśnie kosztuje PS2, nawet dodają zdaje się memorkę do zestawu :) Poza tym, za ok 300 zł można kupić używaną konsolę z kartą pamięci i innymi dodatkami, naprawdę warto, bo to duża oszczędność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2008 o 14:57, Quatre napisał:

> Ja polecam kupno PS2, ale jak stanieje do 400zł. Czyli już niedługo.
W różnych promocjach, głównie w MediaMarkt, już od dawna tyle właśnie kosztuje PS2, nawet
dodają zdaje się memorkę do zestawu :) Poza tym, za ok 300 zł można kupić używaną konsolę
z kartą pamięci i innymi dodatkami, naprawdę warto, bo to duża oszczędność.


Ale wiesz lepiej kupic nówke bo na używkach moga Cie przekrecic i dac nie nadajaca sie do niczego PS2 bo laser nic nie bedzie czytał trzeba na takie rzeczy uwarzac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2008 o 16:06, Michalz5 napisał:

Ale wiesz lepiej kupic nówke bo na używkach moga Cie przekrecic i dac nie nadajaca sie
do niczego PS2 bo laser nic nie bedzie czytał trzeba na takie rzeczy uwarzac ;)

Ja tylko mówię co wiem z własnego doświadczenia. Kupiłem moją PS2 właśnie na Allegro w maju zeszłego roku, gram na niej dość sporo a laser, jak i cała reszta, śmiga aż miło :D Zapłaciłem naprawdę niedużo, a dostałem drugiego pada, memorkę, pilota, jakieś tam gry, Codera (ale nie ma blokad w konsoli, więc nie używa tego czegoś). Dlatego ja uważam zakupy na Allegro za dobry interes :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować