Zaloguj się, aby obserwować  
Vatiel

PlayStation 2 - Temat Ogólny

4957 postów w tym temacie

Dnia 08.03.2008 o 13:41, BzyQacz napisał:

TDU jest przecież w TopSeller za 39 zeta :D.


Wersja Ps2 cffaniczku?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2008 o 13:57, BzyQacz napisał:

Cofam to napisałem, nie wiedziałem, że TDU mamy na PS2... Nie gryź, nie bij.

Szukam na PS2, ponieważ na kompie mi nie ruszy :/ Więc lepiej się zorientuj niż kolejna głupotę napiszesz:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ojj, już nie przeżywajcie tak, że się pomyliłem :P. Włączyłem przypadkiem, bo myślałem, że to temat o wyprzedażach i wiesz, myślałem, że nie wiedziałeś o tym (mówię o wersji PC), a Tobie o "peesówkę 2" chodziło :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2008 o 20:13, BzyQacz napisał:

Ojj, już nie przeżywajcie tak, że się pomyliłem :P. Włączyłem przypadkiem, bo myślałem,
że to temat o wyprzedażach i wiesz, myślałem, że nie wiedziałeś o tym (mówię o wersji
PC), a Tobie o "peesówkę 2" chodziło :).


No wiesz, to jest temat o PlayStation 2, więc to chyba logiczne, że się pytał o wersję na tę platformę...

Opłaca się kupić najnowszą część Syphon Filter''a - Dark Mirror? Bo cała seria od pierwszej części była dla mnie genialna, jednak Omega Strain trochę zawodził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zauważyłem, że jest coś nie tak dopiero po napisaniu posta :D. Sorki za wprowadzenie kogokolwiek w błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2008 o 21:25, Moras1990 napisał:

Opłaca się kupić najnowszą część Syphon Filter''a - Dark Mirror? Bo cała seria od pierwszej
części była dla mnie genialna, jednak Omega Strain trochę zawodził.

Podobno jest to jedna z najlepszych gier na PSP. Do tego została fajnie przeniesiona na PS2, więc chyba się opłaca. Sam bym chętnie kiedyś kupił ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja biedna czarnula lezy na półce ;/ Powód brak telewziora ;/ ( mam w domu jeden duzy , ale nie che mi sie nost top podaczac ps2 , bo telewizor mam w salonie ) Polecie mi jak byscie mogli jakis telewizor w okolicach do 300- 500 złoty . Na jakich wy sami gracie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2008 o 19:28, Ryan Kam napisał:

Moja biedna czarnula lezy na półce ;/ Powód brak telewziora ;/ ( mam w domu jeden duzy
, ale nie che mi sie nost top podaczac ps2 , bo telewizor mam w salonie ) Polecie mi
jak byscie mogli jakis telewizor w okolicach do 300- 500 złoty . Na jakich wy sami gracie
.


Ja przez długi czsa też grałem w salonie. Później postanowiłem nabyć jakis tv. miałem 14" SONY. to się coś spsuło i teraż mam też 14" z Philipsa i póki co dobrze jest. Ogólnie jest fajne to w tych małych TV, że grafa jest fajowa, bo ekran mały. lecz znów nie możesz siedzieć 5m od tv, tylko maks. 1.5-2m bo inaczej nie widzisz np. przeciwników. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2008 o 20:12, Wiecha14 napisał:

Ja przez długi czsa też grałem w salonie. Później postanowiłem nabyć jakis tv. miałem
14" SONY. to się coś spsuło i teraż mam też 14" z Philipsa i póki co dobrze jest. Ogólnie
jest fajne to w tych małych TV, że grafa jest fajowa, bo ekran mały. lecz znów nie możesz
siedzieć 5m od tv, tylko maks. 1.5-2m bo inaczej nie widzisz np. przeciwników. ;p


czyli taki do 20 cali spokojnie wystarczy albo twój ? Bo mi aż zal patrzec jak ona tam siedzi i tlyko kurz na niej . wszyscy mowia ze na młym ekranie :) wiec ja tez to zrobię .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2008 o 21:39, Ryan Kam napisał:

> Ja przez długi czsa też grałem w salonie. Później postanowiłem nabyć jakis tv. miałem

> 14" SONY. to się coś spsuło i teraż mam też 14" z Philipsa i póki co dobrze jest.
Ogólnie
> jest fajne to w tych małych TV, że grafa jest fajowa, bo ekran mały. lecz znów nie
możesz
> siedzieć 5m od tv, tylko maks. 1.5-2m bo inaczej nie widzisz np. przeciwników. ;p


czyli taki do 20 cali spokojnie wystarczy albo twój ? Bo mi aż zal patrzec jak ona tam
siedzi i tlyko kurz na niej . wszyscy mowia ze na młym ekranie :) wiec ja tez to zrobię
.


Jak byłem u rodzinki to grałem na 21" przez jakieś 2 tyg. wg mnie to jest optymalny rozmiar, wygodnie sobie na kanapie leżałem a i wszystko było widać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z czystym sumieniem mogę polecić obie części Brothers in Arms. Myślę, że słyszałeś o tej grze - dodam jedynie, że każda jej odsłona (czyli Road to Hill 30 oraz Earned in Blood) kosztuje teraz ~60 zł... Gralem w obie gry na PC, obie posiadam. Niestety, przeszedłem jedynie RtH30 - EiB na piątej misji mnie znudziła. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2008 o 19:28, Ryan Kam napisał:

Moja biedna czarnula lezy na półce ;/ Powód brak telewziora ;/ ( mam w domu jeden duzy
, ale nie che mi sie nost top podaczac ps2 , bo telewizor mam w salonie ) Polecie mi
jak byscie mogli jakis telewizor w okolicach do 300- 500 złoty . Na jakich wy sami gracie

Ja mam TV 21 cali, stoi zaraz przy łóżku, więc mam granie na leżąco :) Nawet nie muszę wstawać z łóżka po obudzeniu, bo wszystko jest w zasięgu ręki :] Jednak trzeba powiedzieć, że 21 cali to trochę za mało do komfortowego grania na konsoli :/ Przydałoby się co najmniej te 25 cali, a najlepiej to 32 w panoramie.
Moja rada - podłącz konsolę do dużego TV rodziców i po prostu jej w ogóle nie wypinaj ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że niemam już playstation 2 tak się fajnie grało ale musiałem oddać. Według mnie playstation jest świetne dla ludzi którzy lubią grać z przyjaciółmi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2008 o 12:27, KOREKTBG napisał:

Szkoda że niemam już playstation 2 tak się fajnie grało ale musiałem oddać. Według mnie
playstation jest świetne dla ludzi którzy lubią grać z przyjaciółmi

Też tak uważam, w ogóle milti obojętnie na jakim sprzęcie jest fajne, jak jest nas 4 to można zrobić zawody w jakimś NFS, sing star też uważam, że fajnie by się spędziło czas z kolegami, kiedyś na targach sobie pośpiewałem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Telewiyor masy LCD czy kineskopowy ? Cóz chciałbym podlczyc konsole , ale pod telewziorem jest juz zajete miejsce na wideo oraz DVD i nie mam gdzie umiescic . Na podłodze nie umiescze xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2008 o 22:16, Ryan Kam napisał:

Telewiyor masy LCD czy kineskopowy ? Cóz chciałbym podlczyc konsole , ale pod telewizorem
jest juz zajete miejsce na wideo oraz DVD i nie mam gdzie umiescic . Na podłodze nie
umiescze xD

E tam - podłoga to powierzchnia dobra jak każda inna jeśli chodzi o postawienie na niej PS2 :) Przecież nie zajmuje w końcu zbyt wiele miejsca, możesz ją nawet wsuwać za szafkę z TV i cały sprzętem albo jakoś tak obok, na pewno nie będzie się rzucać w oczy. Zawsze możesz ją ustawić też na jakimś meblu obok stojaka na TV, ja korzystałem z takiego rozwiązania przez kilka miesięcy i było ok.

Wiadomo, że LCD to najlepszy wybór - głównie ze względu na gabaryty. Sam niestety mam kineskopa, swoje waży, a dodatkowo zajmuje naprawdę dużo miejsca, bo stoi praktycznie na środku pokoju :/ Ale za Chiny Ludowe (ChRL :) nie wyrzucę go z pokoju ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy warto kupywać nówkę PS2 ze sklepu, czy może lepiej używaną za ~400 zł, bo niedługo wpadnie mi w łapy trochę kasy i myślę nad zakupem "Czarnulki". I czy gry warto kupywać gry nówki (głównie mnie interesują stare gry, więc różnica znowu nie tak duża). I jak to jest z online w PS2?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2008 o 01:33, hugoo napisał:

Czy warto kupywać nówkę PS2 ze sklepu, czy może lepiej używaną za ~400 zł, bo niedługo
wpadnie mi w łapy trochę kasy i myślę nad zakupem "Czarnulki".

Wydaje mi się, że jednak lepiej kupić używkę, za 4 stówki będzie już całkiem niezły zestaw (drugi oryginalny pad oraz memorka to minimalne minimum za tę cenę, niewykluczone gry w zestawie :)

Dnia 16.03.2008 o 01:33, hugoo napisał:

I czy gry warto kupywać gry nówki (głównie mnie interesują stare gry, więc różnica znowu nie tak duża).

Warto, ale tylko jeżeli ich cena nie przekracza 60 zł, droższe to już jednak chyba za wiele (przynajmniej dla mnie). Czyli God of War, Final Fantasy X, Gran Turismo 4 oraz Burnout Takedown mieszczą się w limicie :)

Dnia 16.03.2008 o 01:33, hugoo napisał:

I jak to jest z online w PS2?

Z tym jest kiepsko, trzeba jakieś rejestracje robić na stronie Sony, czekać na płytkę, krótko mówiąc - cuda niewidy :) Nie warto zaprzątać sobie głowę trybem online, jednak multi na jednej konsoli to już zupełnie inna para kaloszy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować