Zaloguj się, aby obserwować  
Vatiel

PlayStation 2 - Temat Ogólny

4957 postów w tym temacie

Dnia 16.03.2008 o 01:55, hugoo napisał:

Jeszcze jedno: czy jest jakaś różnica pomiędzy wersją PS2,a wersją Slim (oprócz wyglądu
rzecz jasna)?


Nowa wersja jeżeli się nie mylę posiada zasilacz zewnętrzny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2008 o 08:54, master matrox napisał:

> Jeszcze jedno: czy jest jakaś różnica pomiędzy wersją PS2,a wersją Slim (oprócz
wyglądu
> rzecz jasna)?

Nowa wersja jeżeli się nie mylę posiada zasilacz zewnętrzny.

Zależy która.Starsze slimy maja zewnętrzny zasilacz (tak jak moja,ale to w niczym nie przeszkadza),ale nowsze maja już wbudowany,i na dodatek są lżejsze.Do grubej możesz zakupić Network Adaptor,przez który możesz podłączyć dysk twardy,i oczywiście grac w sieci (slimki maja już go wbudowanego,ale nie można podłączyć przez niego twardziela).I oprócz tego,to wszystko.Czyli:jak chcesz żeby ładniej wyglądała,to bierz Slimke,a jeśli nie obchodzi cię wygląd i chcesz podłączyć dysk,i grac nie mecząc lasera,to bierz gruba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam rozważałem nad kupnem ps3 jednak z powodów fiannsowych nie udało mi się więc chyba będę zmuszony kupić sobie ps2.W związku ztym mam kilka pytań:
1.Czy opłaca mi się kupić ps2.
2.Jakie gry muszę mieć pierwsze gdy będe miał ps2.
3.Czy gry na ps2 nadal wychodzą.
4.Czy będę zawiedziony grafiką w ps2 uprzedzam że nie miałem stycznności z grami ze super grafiką.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2008 o 20:43, pawciooo23 napisał:

Witam rozważałem nad kupnem ps3 jednak z powodów fiannsowych nie udało mi się więc chyba
będę zmuszony kupić sobie ps2.W związku ztym mam kilka pytań:
1.Czy opłaca mi się kupić ps2.


W sumie tak. Przynajmniej dla SingStara, EyeToy czy też Guitar Hero.

Dnia 18.03.2008 o 20:43, pawciooo23 napisał:

2.Jakie gry muszę mieć pierwsze gdy będe miał ps2.


God of War 1 i 2 oraz Black ;)

Dnia 18.03.2008 o 20:43, pawciooo23 napisał:

3.Czy gry na ps2 nadal wychodzą.


Tak, te sportowe, np. PES2008 czy FIFA08. Oczywiście nie tylko sportowe.

Dnia 18.03.2008 o 20:43, pawciooo23 napisał:

4.Czy będę zawiedziony grafiką w ps2 uprzedzam że nie miałem stycznności z grami ze super
grafiką.


Nie będziesz na pewno :) Tym bardziej jak zagrasz w GoW2 (otrzymało nagrodę za najlepsze osiągnięcie techniczne).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2008 o 20:43, pawciooo23 napisał:

Witam rozważałem nad kupnem ps3 jednak z powodów fiannsowych nie udało mi się więc chyba
będę zmuszony kupić sobie ps2.W związku ztym mam kilka pytań:
1.Czy opłaca mi się kupić ps2.
2.Jakie gry muszę mieć pierwsze gdy będe miał ps2.
3.Czy gry na ps2 nadal wychodzą.
4.Czy będę zawiedziony grafiką w ps2 uprzedzam że nie miałem stycznności z grami ze super
grafiką.

Pozdrawiam.

Ja słuze rada:)
1- Play Station 2 to super konsola chociaz ma swoje lata:) Ale warto bo tez nie dawno kupiłem
2- To zalezy od gustu:) np Teken 5 God Of War
3- Jasne ze tak przykład God Of War 2 fenomenalna gra
4- Nie bedziesz zawiedziony czasmi gry maja fenomenalna grafike palce lizac:)
Polecam God Of War najlepsza gra na play station 2 mam nadzieje ze pomogłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2008 o 20:47, bojanzaw napisał:

> Witam rozważałem nad kupnem ps3 jednak z powodów fiannsowych nie udało mi się więc
chyba
> będę zmuszony kupić sobie ps2.W związku ztym mam kilka pytań:
> 1.Czy opłaca mi się kupić ps2.

W sumie tak. Przynajmniej dla SingStara, EyeToy czy też Guitar Hero.

> 2.Jakie gry muszę mieć pierwsze gdy będe miał ps2.

God of War 1 i 2 oraz Black ;)

> 3.Czy gry na ps2 nadal wychodzą.

Tak, te sportowe, np. PES2008 czy FIFA08. Oczywiście nie tylko sportowe.

> 4.Czy będę zawiedziony grafiką w ps2 uprzedzam że nie miałem stycznności z grami
ze super
> grafiką.

Nie będziesz na pewno :) Tym bardziej jak zagrasz w GoW2 (otrzymało nagrodę za najlepsze
osiągnięcie techniczne).

Ja tez lubie God Of war:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2008 o 20:52, Patryk Mogilno napisał:

Ja tez lubie God Of war:)


A kto nie lubi? ^_^ Nie znam lepszej gry od tej, nie tylko na PS2. Po prostu jest to najlepsza gra wszech czasów z wszystkich platform.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2008 o 20:55, bojanzaw napisał:

> Ja tez lubie God Of war:)

A kto nie lubi? ^_^ Nie znam lepszej gry od tej, nie tylko na PS2. Po prostu jest to
najlepsza gra wszech czasów z wszystkich platform.

Zgadzam sie w 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2008 o 20:43, pawciooo23 napisał:

Witam rozważałem nad kupnem ps3 jednak z powodów fiannsowych nie udało mi się więc chyba
będę zmuszony kupić sobie ps2.W związku ztym mam kilka pytań:

Ha, kolejny dowód na to, że PS3 ssie :D.

Dnia 18.03.2008 o 20:43, pawciooo23 napisał:

1.Czy opłaca mi się kupić ps2.

To zależy. Ja mam i nie narzekam, ale ostatnio były kolosalne [nie bójmy się tego słowa] obniżki cen X360, wersję Arcade można mieć od bodajże 777 zł, Premium kosztuje niecały 1000 zł, więc jeśli na PS3 zabrakło Ci ~500 zł bierz Iksa, jeśli więcej - bierz PS2. Gier jest kuuupa, a jak masz kumpla/brata/zwierzę pod ręką to na wspólne katowanie jest jak znalazł ;). EDIT: Oczywiście chodzi mi o PS2, jak dla mnie X360 jest bardziej konsolą single'ową, ale to tylko moje zdanie :P.

Dnia 18.03.2008 o 20:43, pawciooo23 napisał:

2.Jakie gry muszę mieć pierwsze gdy będe miał ps2.

Sam zacząłem od Gran Turismo 4 i bez wątpienia jest to must-have na PS2. Grałem już w sporo gier, ale Ona jest najlepsza, największa i najcudowniejsza :P. Oprócz tego Tekkeny, PESy, FIFA Street 2 jest bardzo przyjemna. Noo i Metal Gear Solid :P

Dnia 18.03.2008 o 20:43, pawciooo23 napisał:

3.Czy gry na ps2 nadal wychodzą.

Z tych większych to tylko sportówki, tak jak wspomniał bojan. Megahitów się nie spodziewaj, ale masz przecież olbrzymią bazę gier starszych + gry z PS One (np. moje ukochane Gran Turismo 2:P).

Dnia 18.03.2008 o 20:43, pawciooo23 napisał:

4.Czy będę zawiedziony grafiką w ps2 uprzedzam że nie miałem stycznności z grami ze super
grafiką.

Niekoniecznie, GT4 wygląda (dla mnie) świetnie, tak samo MGS 3, w GTA SA niby jest brzydko, ale strrrasznie klimatycznie.

Również pozdrawiam :].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Weź najpierw lepiej napisz jakie gatunki lubisz, bo tak, to każdy poda Ci inne tytuły, a gier na PS2 są dziesiątki tysięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2008 o 21:05, Shini napisał:

Weź najpierw lepiej napisz jakie gatunki lubisz, bo tak, to każdy poda Ci inne tytuły,
a gier na PS2 są dziesiątki tysięcy.

Hmm..lubię bijatyki,samochodówki,przygodowe i gry akcji.Są jakieś fajne tytuły w tych gatunkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.03.2008 o 21:58, pawciooo23 napisał:

Hmm..lubię bijatyki,samochodówki,przygodowe i gry akcji.Są jakieś fajne tytuły w tych
gatunkach?

Bijatyki... PS2 mam od niedawna (jakieś 4 miesiące) i na razie grałem w Tekkena 5, i moge powiedzieć że gra jest kozacka ;D
Samochodówki... Seria Burnout, Gran Turismo 3 i 4, NfS''y... dużo tego jest ;] I prawie każda z tych gier jest super ;D
Przygodówki... takich gier nie lubie, nie interesują mnie, więc nie wiem jakie są gry z tego gatunku na PS2.
Gry akcji... Ja gram obecnie w GTA Liberty City Stories, God of War, MoH Vanguard i Killzone, i jak na razie jest przekozacko ;D W ogóle gry akcji to IMO najlepszy gatunek na PS2 ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2008 o 22:02, NuGGet napisał:

(blabla :P)


Ja bym NFSów nie polecał... Zagra w GT i znienawidzi serię od EA ;) Tekken jest imo za bardzo wkurzający - te żonglowanie przeciwnikiem, lol -_-''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2008 o 21:58, pawciooo23 napisał:

> Weź najpierw lepiej napisz jakie gatunki lubisz, bo tak, to każdy poda Ci inne tytuły,

> a gier na PS2 są dziesiątki tysięcy.
Hmm..lubię bijatyki,samochodówki,przygodowe i gry akcji.Są jakieś fajne tytuły w tych
gatunkach?


Gry akcji dobry jest choc niedocenianz Spartan Total War + taki mniejsyz God of War
Medal of Honor Vangraud - dobry jak kolega bedzie miał , do pożyczenai dobry do kupienia nie
Call of duty 2 i3 - naprawde spoko gierki !

Jak bys kupił te gry i ps2 i miał problem z przejsciem służe pomocą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.03.2008 o 22:07, bojanzaw napisał:

Ja bym NFSów nie polecał... Zagra w GT i znienawidzi serię od EA ;) Tekken jest imo za
bardzo wkurzający - te żonglowanie przeciwnikiem, lol -_-''

Z NfS''ów na PS2 grałem tylko w Most Wanted, i myślałem że wszystkie są kozackie ;p
A Tekken to jedyna bijatyka w którą grałem na PS2, i mi sie podobało, chociaż wole bardziej FPS''y niż takie coś ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2008 o 22:18, NuGGet napisał:


> Ja bym NFSów nie polecał... Zagra w GT i znienawidzi serię od EA ;) Tekken jest
imo za
> bardzo wkurzający - te żonglowanie przeciwnikiem, lol -_-''
Z NfS''ów na PS2 grałem tylko w Most Wanted, i myślałem że wszystkie są kozackie ;p
A Tekken to jedyna bijatyka w którą grałem na PS2, i mi sie podobało, chociaż wole bardziej
FPS''y niż takie coś ;p


Dla mnie najlepszą bijatyką jest Soul Calibur 3 :D Kozackie ^^ Grafika naprawdę piękna jest i chce się grać. Pamiętam jak się całymi dniami zagrywałem... NFS się skończył po Undergroundzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2008 o 22:23, bojanzaw napisał:

Dla mnie najlepszą bijatyką jest Soul Calibur 3 :D Kozackie ^^


Zgadzam się w 100% - po prostu bogactwo trybów rozgrywki ( a szczególnie ten ''la strategiczny), tworzenie nowych postaci, dokupowanie elementów, broni - to wszystko sprawia, że aż chce się grać. W sumie, ile tam jest postaci, razem z bonusowymi? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2008 o 22:37, ad0 napisał:

> Dla mnie najlepszą bijatyką jest Soul Calibur 3 :D Kozackie ^^

Zgadzam się w 100% - po prostu bogactwo trybów rozgrywki ( a szczególnie ten ''la strategiczny),
tworzenie nowych postaci, dokupowanie elementów, broni - to wszystko sprawia, że aż chce
się grać. W sumie, ile tam jest postaci, razem z bonusowymi? :>


30 lub coś koło tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować