Zaloguj się, aby obserwować  
Vatiel

PlayStation 2 - Temat Ogólny

4957 postów w tym temacie

Dnia 21.10.2008 o 17:25, Chaotizz napisał:

Rotfl, obczaiłem to, i IMO to jest jakaś japońska podróbka. ;P Zresztą piszę "JAPAN",
no nie, a z japońskich badziewi nie warto kupować.
BTW. Jak widzę karty po 64mb za 20 zł, to żal mi kupujących. ;>

Za przeproszeniem, co ty pierdzielisz? Toż przecież samo SONY to Japońska firma ;) Chyba się trochę słabo orientujesz. A co do samej karty to oczywiście jest to podróbka. Czy wyprodukowana w Japonii czy nie to na pewno nie jest to oryginalna karta firmowana przez SONY. Wystarczy zerknąć na oficjalną stronę PlayStation gdzie są wymienione oficjalne akcesoria do PS2. Z kart pamięci jest tam tylko 8MB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2008 o 19:58, Kosmitus napisał:

> Rotfl, obczaiłem to, i IMO to jest jakaś japońska podróbka. ;P Zresztą piszę "JAPAN",

> no nie, a z japońskich badziewi nie warto kupować.
> BTW. Jak widzę karty po 64mb za 20 zł, to żal mi kupujących. ;>
Za przeproszeniem, co ty pierdzielisz? Toż przecież samo SONY to Japońska firma ;) Chyba
się trochę słabo orientujesz. A co do samej karty to oczywiście jest to podróbka. Czy
wyprodukowana w Japonii czy nie to na pewno nie jest to oryginalna karta firmowana przez
SONY. Wystarczy zerknąć na oficjalną stronę PlayStation gdzie są wymienione oficjalne
akcesoria do PS2. Z kart pamięci jest tam tylko 8MB.

A ta karta co wyżej jest fotka to orginał ?? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.10.2008 o 19:50, Zagul napisał:

Ja nówke za 429 kupiłem a w sklepach po 500 u mnie. BTW. znalzłem tanio, ale nie wiem
czy to orgianał.

oryginalna ma węższe i wyższe pudełko. I jakoś mi nie wygląd ana oryginała...Patrząc na cenę... Ja się w to nie bawiłem i kupiłem z sklepu PSXEXTREME za ok. 70 zł. Wyszło mi to na dobre... Nie oszczędzaj na karcie pąmieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2008 o 19:58, Kosmitus napisał:

Za przeproszeniem, co ty pierdzielisz? Toż przecież samo SONY to Japońska firma ;)

O.o Sorry, to pewnie przez to dzisiejsze, wieczorne zamroczenie, i czytanie naraz kilku wątków. Jeszcze raz przepraszam za wprowadzenie w błąd. :P
BTW. Co nie zmienia faktu, że była to jakaś podróbka. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2008 o 20:00, Zagul napisał:

> > Rotfl, obczaiłem to, i IMO to jest jakaś japońska podróbka. ;P Zresztą piszę
"JAPAN",
>
> > no nie, a z japońskich badziewi nie warto kupować.
> > BTW. Jak widzę karty po 64mb za 20 zł, to żal mi kupujących. ;>
> Za przeproszeniem, co ty pierdzielisz? Toż przecież samo SONY to Japońska firma
;) Chyba
> się trochę słabo orientujesz. A co do samej karty to oczywiście jest to podróbka.
Czy
> wyprodukowana w Japonii czy nie to na pewno nie jest to oryginalna karta firmowana
przez
> SONY. Wystarczy zerknąć na oficjalną stronę PlayStation gdzie są wymienione oficjalne

> akcesoria do PS2. Z kart pamięci jest tam tylko 8MB.
A ta karta co wyżej jest fotka to orginał ?? ;]



No właśnie, a nawet na gram.pl były newsy, że będą za 16000 jenów, czyli około 350 zł, a nigdzie nie widziałem konsoli w takiej cenie.

Ja i tak kupuje używkę, do 270 zł ( z przesyłką) +50 na grę jakąś w Empiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2008 o 20:00, Bratek196 napisał:


> Ja nówke za 429 kupiłem a w sklepach po 500 u mnie. BTW. znalzłem tanio, ale nie
wiem
> czy to orgianał.
oryginalna ma węższe i wyższe pudełko. I jakoś mi nie wygląd ana oryginała...Patrząc
na cenę... Ja się w to nie bawiłem i kupiłem z sklepu PSXEXTREME za ok. 70 zł. Wyszło
mi to na dobre... Nie oszczędzaj na karcie pąmieci.

Więc chyba pójdę do EMPIKU i kupię za to 69,99 chyba, że na allegro jest, ale mi osobiście nie udało się znależć :]

EDIT# Trochę dziwne, żeby na allegro nie było orginałów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2008 o 20:00, Zagul napisał:

A ta karta co wyżej jest fotka to orginał ?? ;]

Tu masz link do oficjalnej strony z opisem karty, jest też zdjęcie: http://pl.playstation.com/ps2/hardware/accessories/detail/item113238/Karta-pami%C4%9 9ci-(8MB)-(dla-PlayStation-2)/

Jak na moje oko to co ty pokazałeś to też podróba (zwróć uwagę na śrubki na rogach-w oryginale są wkręcone od drugiej strony i nie widać ich na zdjęciu, zresztą w oryginalnej są tylko 2 a w tej z allegro są chyba 4)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2008 o 19:43, Zagul napisał:

Ma ktoś zdjęcia orginału karty pamięci w opakowaniu, ponieważ na allegro znalazłem za
28zł i część osób uważa, że to orginał część, że nie i nie wiem tu dam fotke z aukcji:


Nie wydaje mi się, żeby była to oryginalna karta.

Co prawda w rogu jest oznaczenie koloru, ale i tak dawno przekonałem się, że Chińczyki i to podrabiają. Pudełko wygląda jakoś dziwnie, zwłaszcza ten plastik, w którym jest karta pamięci. Ponadto napis "8MB Memory Card MagicGate" jest prawie niewidoczny - może to być wina zdjęcia, ale jakoś na innych wygląda wyraźniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

My gadu gadu o kartach pamięci (podróbkach), to ja się spytam ile wytrzymują te pady na allegro za 13 złotych i jakie mają wady, pytam się z czystej ciekawości, bo może kiedyś kupię pada, ale oryginalnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2008 o 20:03, Bratek196 napisał:

My gadu gadu o kartach pamięci (podróbkach), to ja się spytam ile wytrzymują te pady
na allegro za 13 złotych i jakie mają wady, pytam się z czystej ciekawości, bo może kiedyś
kupię pada, ale oryginalnego.


Szkoda kupować chłam , badziew , kaszana ogólnie pieniądze wyrzucone w błoto lepiej odżałować i kupić drożej ale
oryginał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.10.2008 o 20:38, kerkas napisał:

Szkoda kupować chłam , badziew , kaszana ogólnie pieniądze wyrzucone w błoto lepiej odżałować
i kupić drożej ale
oryginał.


Co rozwalają się tak po prostu ? Wiem że badziewie, i lepiej kupić oryginał..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2008 o 20:43, Bratek196 napisał:


> Szkoda kupować chłam , badziew , kaszana ogólnie pieniądze wyrzucone w błoto lepiej
odżałować
> i kupić drożej ale
> oryginał.

Co rozwalają się tak po prostu ? Wiem że badziewie, i lepiej kupić oryginał..


kabelek długość 20cm 30cm 40cm góra 60cm

krzyżaki nie działają

Nie działa przycisk kółka , kwadratu , trójkąta

grzechocące części w środku.

To moje doświadczenia po więcej zapraszam na Allegro poczytać komentarze którzy kupili "tani i dobry pad do
playstation".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.10.2008 o 20:50, kerkas napisał:

kabelek długość 20cm 30cm 40cm góra 60cm

krzyżaki nie działają

Nie działa przycisk kółka , kwadratu , trójkąta

grzechocące części w środku.

To moje doświadczenia po więcej zapraszam na Allegro poczytać komentarze którzy kupili
"tani i dobry pad do
playstation".


Dziękuje za rzetelną odpowiedź. Zaraz zajrzę na allegro :D Jak lubię czytać negatywne komentarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Konie gadania o kartach, za jakiś czas jak będzie kasa ide do empiku, albo do Media Expertu, jak tam będą i kupuje gdzie tańsza, bo już wiem jak oryginał wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2008 o 08:45, Zagul napisał:

Konie gadania o kartach, za jakiś czas jak będzie kasa ide do empiku, albo do Media Expertu,
jak tam będą i kupuje gdzie tańsza, bo już wiem jak oryginał wygląda.


Mogę polecić dwa sklepy gdzie kupisz bez ryzyka oryginalną kartę psx extreme i Robson.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2008 o 13:21, Chaotizz napisał:

Pytanie na dziś mam:
Idzie jakoś nagrywać filmiki z gier na ps2? Tzn. nie kamerą, tylko wiecie, bezpośrednio
z ekranu. :P


Tuner TV (nie jest najgorzej, ale szału jakość nie robi) albo specjalna karta do kompa umożliwiająca zgrywanie obrazu (zdecydowanie droższe rozwiązanie, ale jakość także jest nieporównywalnie lepsza).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2008 o 13:23, Spaykus napisał:

/.../

Dzięki, spróbuje z tym tunerem pokombinować. ;]

I drugie pytanie mam (tak jakoś teraz mi się przypomniało, dość często tu zadawane, ale odpowiedzi potrzebuję)...
Jakie są sposoby grania na PS2 po necie? płaci się za nie raz czy co jakiś regularny czas? I czy jest to w ogóle opłacalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2008 o 13:30, Chaotizz napisał:

> /.../
Dzięki, spróbuje z tym tunerem pokombinować. ;]

I drugie pytanie mam (tak jakoś teraz mi się przypomniało, dość często tu zadawane, ale
odpowiedzi potrzebuję)...
Jakie są sposoby grania na PS2 po necie? płaci się za nie raz czy co jakiś regularny
czas? I czy jest to w ogóle opłacalne?



Czytałem kiedyś, że online jesteś za free. Tylko mało osób gra on-line.
Wejdz na forum psxextreme (wpisz w google np.) wejdz w forum Sony/PS2/Online i pierwszy temat od góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz dużą konsolę musisz kupić network adaptor, jeśli masz slimkę jest on w nią wbudowany. Podłączasz kabel, robisz na karcie sejwa z ustawieniami sieciowymi i grasz za free.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować