Zaloguj się, aby obserwować  
Vatiel

PlayStation 2 - Temat Ogólny

4957 postów w tym temacie

Dnia 06.03.2009 o 18:56, dzi-men napisał:

co do kolesia ktory mi to sprzedal to powiedzial ze wszystko dzialalo w 100% a jak do
mnie przyszlo to juz nie dziala:/ napisalem do allegro..moze cos poradzicie co mam zrobic
i czy w 100% dostane wzrot kasy??


Akurat do Allegro to na razie nie ma sensu pisać - najpierw skontaktuj się ze sprzedawcą. Jeśli ten będzie sprawiał problemy, to dopiero kontaktuj się z administracją Allegro. Problem leży - jak ktoś wcześniej napisał - w porcie pada w konsoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2009 o 18:18, damian111 napisał:

jak myślicie opłaca się kupić jeszcze PS 2 ????

Oczywiście, mało jest nowych gier, ale i tak PS2 ma tak wielki zbiór doskonałych tytułów, że warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a byłby ktoś życzliwy i zrobił zdjęcia jak wyglądają gry z ps2 na telewizorze LCD lub plazma bądź gdzie takie zdjęcia są w internecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2009 o 19:56, damian111 napisał:

a by3by ktoś ?yczliwy i zrobi3 zdjecia jak wyglądają gry z ps2 na telewizorze LCD lub
plazma bąd1 gdzie takie zdjecia są w internecie


Ja mam jedno zrobione, ale przez telefon. Konsola była podpinana przez zwykły kabel A/V dołączony do konsoli, obraz tragiczny można zniwelować to grając dalej od TV i zastąpienie zwykłego kabla kablem Componect.

20090309195927

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2009 o 20:01, Bratek196 napisał:

> a by3by ktoś ?yczliwy i zrobi3 zdjecia jak wyglądają gry z ps2 na telewizorze LCD
lub
> plazma bąd1 gdzie takie zdjecia są w internecie

Ja mam jedno zrobione, ale przez telefon. Konsola była podpinana przez zwykły kabel A/V
dołączony do konsoli, obraz tragiczny można zniwelować to grając dalej od TV i zastąpienie
zwykłego kabla kablem Componect.


No naprawdę nieźle to wygląda nie spodziewałem takiej jakości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2009 o 20:05, damian111 napisał:

a ile twój telewizor ma cali


To nie mój TV, nie wiem ile ma dokładnie cali, ale wyświetla obraz Full HD.

KOREKTBG

Słaba trochę jakość zdjęcia jest, ale powiem Ci, że z bliska wygląda to tragicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2009 o 15:31, damian111 napisał:

ale z 3 m powinno być dobrze


Tak, ale będziesz musiał kupić tylko kabel HDMI (jest tani) bo ten zwykły A/V dołączony do zestawu nie nadaje się do takich rzeczy. Używaj opcji "Odpowiedz"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2009 o 15:57, Bratek196 napisał:

Tak, ale będziesz musiał kupić tylko kabel HDMI (jest tani) bo ten zwykły A/V dołączony
do zestawu nie nadaje się do takich rzeczy. Używaj opcji "Odpowiedz"


Zapewne błąd rzeczowy, po prostu myślałeś o dobrym kablu, a źle napisałeś - chodzi tutaj o kabel Component, a nie o HDMI - bo takim wyjściem konsola nie dysponuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2009 o 18:59, master matrox napisał:

Zapewne błąd rzeczowy, po prostu myślałeś o dobrym kablu, a źle napisałeś - chodzi tutaj
o kabel Component, a nie o HDMI - bo takim wyjściem konsola nie dysponuje :)


Kolega napisał "ale z 3 m powinno być dobrze" to 3 zinterpretowałem jako PS3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2009 o 19:20, master matrox napisał:

> co do kolesia ktory mi to sprzedal to powiedzial ze wszystko dzialalo w 100% a jak
do
> mnie przyszlo to juz nie dziala:/ napisalem do allegro..moze cos poradzicie co mam
zrobic
> i czy w 100% dostane wzrot kasy??

Akurat do Allegro to na razie nie ma sensu pisać - najpierw skontaktuj się ze sprzedawcą.
Jeśli ten będzie sprawiał problemy, to dopiero kontaktuj się z administracją Allegro.
Problem leży - jak ktoś wcześniej napisał - w porcie pada w konsoli.



nie jednak cala usterka to port ale w padzie poniewaz sprawdzalem u kumpeli na jej padach:)i bylo wszystko dobrze czyli pad musial byc walniety ,znaczy sie jest:)a jeszcze takie pytanko czy jest to mozliwe, ze w niektore gry mozna tylko grac na padzie ,ktory ma "dual shocka"???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.03.2009 o 18:58, dzi-men napisał:

nie jednak cala usterka to port ale w padzie poniewaz sprawdzalem u kumpeli na jej padach:)i
bylo wszystko dobrze czyli pad musial byc walniety ,znaczy sie jest:)a jeszcze takie
pytanko czy jest to mozliwe, ze w niektore gry mozna tylko grac na padzie ,ktory ma
"dual shocka"???


Hyym wydaje mi się, że jeśli pad jest kompatybilny z PS2 i nie jest to Dual Shock1 (pad od PS1, który działa tylko z częścią gier do PS2.) to nie powinno być problemu. ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2009 o 18:58, dzi-men napisał:

nie jednak cala usterka to port ale w padzie poniewaz sprawdzalem u kumpeli na jej padach:)i
bylo wszystko dobrze czyli pad musial byc walniety ,znaczy sie jest:)a jeszcze takie
pytanko czy jest to mozliwe, ze w niektore gry mozna tylko grac na padzie ,ktory ma
"dual shocka"???

W niektórych grach (np. Snake Eater) wymagany jest pad, który oprócz gałek posiada też analogowe przyciski, tak jak DualShock 2. Natomiast same wibracje raczej nie są nigdzie koniecznie wymagane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z kartą pamięci:
nie łączy i czasami błędnie zapisuje dane - nie wiem czy to wina PS2 (NTSC korzystam z SWAP MAGIC) czy karty kupionej na allegro. Czy mógłby ktoś napisać co się prawdopodobnie zepsuło (czy karta czy port) ?
Z góry dziękuje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2009 o 19:02, kpiska napisał:

Mam problem z kartą pamięci:
nie łączy i czasami błędnie zapisuje dane - nie wiem czy to wina PS2 (NTSC korzystam
z SWAP MAGIC) czy karty kupionej na allegro. Czy mógłby ktoś napisać co się prawdopodobnie
zepsuło (czy karta czy port) ?
Z góry dziękuje .

Za pewne masz nie oryginalną kartę i z nimi są problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaką polecacie wyścigi samochodowe na początek na PS2 ?
Mnie osobiście to nie interesuje, ojciec chce sobie pograć i nie wiem co mu kupić. Nie podawajcie tytułów, gdzie kieruję się motocyklami. Interesują mnie tylko samochody i bolidy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Barnaut jest niezły, ale jak to dla twojego taty to bym stawiał na Gran Turismo 4, dużo samochodów o ile się nie mylę wszystkie licencjonowane no albo po prostu jeden z NFS :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować