Zaloguj się, aby obserwować  
Vatiel

PlayStation 2 - Temat Ogólny

4957 postów w tym temacie

Dnia 09.05.2006 o 15:43, Xqu napisał:

Ma chyba stanieć do świąt. Na poziom ok. 350 zł zdaje się.

o jejjjju!! a ja myslaem ze przed wakacjami albo na samym poczatku wakacji i bede mogl sobie juz za 400 zl kupic i pograc!! buuu;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2006 o 18:23, żyrafa napisał:

> Ma chyba stanieć do świąt. Na poziom ok. 350 zł zdaje się.
o jejjjju!! a ja myslaem ze przed wakacjami albo na samym poczatku wakacji i bede mogl sobie
juz za 400 zl kupic i pograc!! buuu;(


Ej! Nie mówię, że dopiero na święta. To zasłyszana informacja więc mogłem się pomylić. Ja zresztą też chcę wcześniej. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2006 o 23:01, Raffiti napisał:

zastanawiam się nad kupnem ps2 a xboxa1 co mam wybrać i dlaczego??


Osobiście posiadam PS2, a w xboxa grałem u kolegi i ciężko zaleść różnice miedzy nimi :|
Za niedługo PS2 bardzo stanieje, a co za tym idzie gry też, a xbox jak był drogi tak jest.
Xbox przewyższa PS2 głównie leprzą grafiką, a PS2 jest malutkie (slim) tanie i daje mnustwo zabawy :D
Ja polecam Ci PS2, ale możę dlatego, że mam, a na xboxie mało grałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Czy mógłby mi ktoś polecić jakąś firme w Warszawie w której mógłbym przerobić swoją konsolę psTwo chipem Ripperem 3? :)

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tym przypadku tutaj raczej nikt ci nie pomoże. Przeróbka konsoli jest niezgodna z prawem. Masz dwa legalne wyjścia z tej sytuacji: po pierwsze poczekać aż wejdzie PS3, wtedy gry na czarnulkę będą sprzedawane po niższych cenach. Po drugie sprzedać konsole, żeby cię nie kusiła do złego:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaje że to nic złego nie jest...
Ja wolałbym tylko grać na kopiach zapasowych gierek które mam... Kilka płyt mi się już tak porysowało, że się grać nie da :( Więc chciałem się zabezpieczyć na przyszłość... (wiem ze zaraz ktos mi powie - bylo dbac o plyty, ale ja naprawde dbalem... Podczas przeprowadzki sie tak porysowaly ;|)
Ale skoro rzeczywiscie nikt mi nie pomoze to poszukam na wlasna reke... Myslalem ze ktos mi jakis serwis zaufany poleci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2006 o 21:44, cubba napisał:

Mi się wydaje że to nic złego nie jest...
Ja wolałbym tylko grać na kopiach zapasowych gierek które mam... Kilka płyt mi się już tak
porysowało, że się grać nie da :( (...)


Niestety to że ci się tak wydaje, nie usprawiedliwia przed łamaniem prawa:P
Nie mam zielonego pojęcia jak musiałeś się z nimi obchodzić. Ja kilkakrotnie transportowałem czarnulkę i kilka gier na nią samochodem. Gry leżały w plecaku, na samym dnie bagażnika. Plecak nie był wyłożony żadnymi gąbkami etc. Pozatym DVDboxy od gier z PS2 uniemożliwają wypadnięcie płytki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2006 o 21:32, shinian napisał:

W tym przypadku tutaj raczej nikt ci nie pomoże. Przeróbka konsoli jest niezgodna z prawem.
Masz dwa legalne wyjścia z tej sytuacji: po pierwsze poczekać aż wejdzie PS3, wtedy gry na
czarnulkę będą sprzedawane po niższych cenach. Po drugie sprzedać konsole, żeby cię nie kusiła
do złego:P


Ależ przerabianie konsoli nie jest łamaniem prawa! Owszem, gra na piratach tak, ale sama instalacja chipa nie :)

Co do pytania Raffitiego - nie jest to taka prosta sprawa. Zarówno na jeden i drugi sprzęt jest sporo dobrych exclusive''ów. Jeśli lubisz eRPeGi, to zdecydowanie PS2, jeśli shootery - Xbox. Długo można by tak porównywać, niemniej pewnym jest, że gry multiplatrofmowe wyglądają lepiej na konsoli Microsoftu. Niektóre nawet zdecydowanie lepiej. Napisz, jaki gatunek gier preferujesz, a postaram się Ci pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2006 o 21:32, shinian napisał:

W tym przypadku tutaj raczej nikt ci nie pomoże. Przeróbka konsoli jest niezgodna z prawem.
Masz dwa legalne wyjścia z tej sytuacji: po pierwsze poczekać aż wejdzie PS3, wtedy gry na
czarnulkę będą sprzedawane po niższych cenach. Po drugie sprzedać konsole, żeby cię nie kusiła
do złego:P


Ależ przerabianie konsoli nie jest łamaniem prawa! Owszem, gra na piratach tak, ale sama instalacja chipa nie :)

Co do pytania Raffitiego - nie jest to taka prosta sprawa. Zarówno na jeden i drugi sprzęt jest sporo dobrych exclusive''ów. Jeśli lubisz eRPeGi, to zdecydowanie PS2, jeśli shootery - Xbox. Długo można by tak porównywać, niemniej pewnym jest, że gry multiplatrofmowe wyglądają lepiej na konsoli Microsoftu. Niektóre nawet zdecydowanie lepiej. Napisz, jaki gatunek gier preferujesz, a postaram się Ci pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam małe pytanko. Czy PS2 jest lepszy od kompa??? Wiem tylko, że gry na PS2 są droższe. Czy opłaca się zakup tej oto konsoli??? Proszę o szybką odpowiedź. :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2006 o 09:43, Dawid17 napisał:

Mam małe pytanko. Czy PS2 jest lepszy od kompa??? Wiem tylko, że gry na PS2 są droższe. Czy
opłaca się zakup tej oto konsoli??? Proszę o szybką odpowiedź. :)))


no wiesz jak kupisz ps2 to nie musisz nic ulepszac w nim tak jak kompa co innego ze gry sa drozsze
ps2 przechodzi juz w odstawke tak jak kiedys ps1 jesli masz dobrego kompa to mozesz se darowac ,a jak masz kompa z przed 3,4,5 lat to mozesz pomyslec o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2006 o 09:58, mike91 napisał:

> Mam małe pytanko. Czy PS2 jest lepszy od kompa??? Wiem tylko, że gry na PS2 są droższe.
Czy
> opłaca się zakup tej oto konsoli??? Proszę o szybką odpowiedź. :)))

no wiesz jak kupisz ps2 to nie musisz nic ulepszac w nim tak jak kompa co innego ze gry sa
drozsze
ps2 przechodzi juz w odstawke tak jak kiedys ps1 jesli masz dobrego kompa to mozesz se darowac
,a jak masz kompa z przed 3,4,5 lat to mozesz pomyslec o tym


No a może trochę poczekać i kupić sobie PS3 lub Xboxa 360. JAk uważasz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2006 o 09:43, Dawid17 napisał:

Mam małe pytanko. Czy PS2 jest lepszy od kompa??? Wiem tylko, że gry na PS2 są droższe. Czy
opłaca się zakup tej oto konsoli??? Proszę o szybką odpowiedź. :)))


Gry na kompa zazwyczaj są rozbudowane, wielowątkowe itp. Gry na konsolę zazwyczaj są dynamiczne, liniowe i przechodzi się je w kilkanaście godzin. Zazwyczaj po pierwszym przejściu coś się odblokowuje i możesz prześć drugi raz itd. Jeżeli taki system ci odpowiada to możesz kupić. A gry nie są takie drogie: Premierowe - 199-250; Platinum 77-90. Promocje w sklepach to gry nawet od 30zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2006 o 10:03, Xqu napisał:

> Mam małe pytanko. Czy PS2 jest lepszy od kompa??? Wiem tylko, że gry na PS2 są droższe.
Czy
> opłaca się zakup tej oto konsoli??? Proszę o szybką odpowiedź. :)))

Gry na kompa zazwyczaj są rozbudowane, wielowątkowe itp. Gry na konsolę zazwyczaj są dynamiczne,
liniowe i przechodzi się je w kilkanaście godzin. Zazwyczaj po pierwszym przejściu coś się
odblokowuje i możesz prześć drugi raz itd. Jeżeli taki system ci odpowiada to możesz kupić.
A gry nie są takie drogie: Premierowe - 199-250; Platinum 77-90. Promocje w sklepach to gry
nawet od 30zł.


Nieeee są taaakie drooggie... 250 zł za grę to chyba lekka przesada. A co jak bym pomyślał o PSP??? Chociaż wiem że gry też są drogie, ale mogę to urządzenie wszędzie ze sobą zabrać. A można na PS2 suchać muzyki i oglądać filmy??? Nie śmiejcie się ze mnie ale dopiero rozpoznaję temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2006 o 10:01, Dawid17 napisał:

> > Mam małe pytanko. Czy PS2 jest lepszy od kompa??? Wiem tylko, że gry na PS2 są droższe.

> Czy
> > opłaca się zakup tej oto konsoli??? Proszę o szybką odpowiedź. :)))
>
> no wiesz jak kupisz ps2 to nie musisz nic ulepszac w nim tak jak kompa co innego ze gry
sa
> drozsze
> ps2 przechodzi juz w odstawke tak jak kiedys ps1 jesli masz dobrego kompa to mozesz se
darowac
> ,a jak masz kompa z przed 3,4,5 lat to mozesz pomyslec o tym

No a może trochę poczekać i kupić sobie PS3 lub Xboxa 360. JAk uważasz???


polecam x360 bo juz jest i ma kupe fajnych gier a ps3 niema go jeszcze i bedzie miał kosmiczną cene

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2006 o 10:07, mike91 napisał:

> > > Mam małe pytanko. Czy PS2 jest lepszy od kompa??? Wiem tylko, że gry na PS2
są droższe.
>
> > Czy
> > > opłaca się zakup tej oto konsoli??? Proszę o szybką odpowiedź. :)))
> >
> > no wiesz jak kupisz ps2 to nie musisz nic ulepszac w nim tak jak kompa co innego
ze gry
> sa
> > drozsze
> > ps2 przechodzi juz w odstawke tak jak kiedys ps1 jesli masz dobrego kompa to mozesz
se
> darowac
> > ,a jak masz kompa z przed 3,4,5 lat to mozesz pomyslec o tym
>
> No a może trochę poczekać i kupić sobie PS3 lub Xboxa 360. JAk uważasz???

polecam x360 bo juz jest i ma kupe fajnych gier a ps3 niema go jeszcze i bedzie miał kosmiczną
cene


A mniej więcej ile przewidujesz za samą konsolę i lie gry będą kosztować???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2006 o 09:43, Dawid17 napisał:

Mam małe pytanko. Czy PS2 jest lepszy od kompa??? Wiem tylko, że gry na PS2 są droższe. Czy
opłaca się zakup tej oto konsoli??? Proszę o szybką odpowiedź. :)))

Gry na PStwo bedą tanieć, bo wchodzi na rynek PS3.
Dla porównania zobacz ile kosztują na allegro gry na psx.

Już nie moge się doczekać kiedy gry na moją PStwo bedę kupować 20zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować