Zaloguj się, aby obserwować  
Vatiel

PlayStation 2 - Temat Ogólny

4957 postów w tym temacie

PS2 to bardzo dobre rozwiązanie, gry są tanie, jeżeli chodzi o SLIM to na wyjazdy można brać, a ja postanowiłem kupić PSX, które ma lat jeszcze więcej.
pioter11 -> Ty sobie może kup słownik, który ma jeszcze więcej lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2009 o 19:25, pioter11 napisał:

Boże jeśli chcesz kupić aktualnie ps2 to chyba coś z tobą nie tak. Ona ma jusz ok 4 lata
jak jusz to biesz ps3 lub xbox 360 polecam


Popieram Zagula. PS2 to konsolka, która ciągle ma potencjał. Sam kupiłem ostatni model w sklepie w te wakacje za 359 zł. Na dodatek co lepsze gry są teraz tanie jak barszcz. Nie wiem jak dla innych, ale dla mnie ważne jest to, że dużo ciekawych i bardzo dobrych tytułów nie odpalę na PS3. Obecnie pogrywałem w Metal Gear Solid 2 i czekam na trójeczkę, która przyjdzie do mnie na dniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może jakiego zdjęcia (tzn. w jakiej rozdzielczości) muszę szukać żeby pokryć w całości przód pudełka od gry na PS2? Mam Tekkena bez oprawy i chciałbym sobie wydrukować okładkę, ale nie chce mi się "mierzyć" rozdzielczości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie odpowiedział na moje pytanie: czy gra Star Wars: Clone Wars jest na Playstation 2?
PS
Pieter jak nie potrafisz czytać ze zrozumieniem to nie pisz, nie chcę kupować PS2 tylko grę na nią, tumanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2009 o 17:52, Romek1991 napisał:

Nikt nie odpowiedział na moje pytanie: czy gra Star Wars: Clone Wars jest na Playstation 2?

Jest...sprawdziłem na Allegro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2009 o 17:52, Romek1991 napisał:

Nikt nie odpowiedział na moje pytanie: czy gra Star Wars: Clone Wars jest na Playstation
2?
PS
Pieter jak nie potrafisz czytać ze zrozumieniem to nie pisz, nie chcę kupować PS2 tylko
grę na nią, tumanie.

Swoją drogą ta gra jest chyba strasznie słaba :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Czym się różni wersja SCPH-70004 od SCPH-90004 ? Wyczytałem, że niczym szczególnie ale zaniepokoił mnie komentarz na ultimie (co do tej nowszej). I czy jest możliwe zdjęcie blokady regionalnej bez przerabiania konsoli? Jakaś przystawka czy coś. Bo nie które gry nie zostały wydane w EU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2009 o 20:38, Dzikq napisał:

Mam pytanie. Czym się różni wersja SCPH-70004 od SCPH-90004 ? Wyczytałem, że niczym szczególnie
ale zaniepokoił mnie komentarz na ultimie (co do tej nowszej). I czy jest możliwe zdjęcie
blokady regionalnej bez przerabiania konsoli? Jakaś przystawka czy coś. Bo nie które
gry nie zostały wydane w EU.


Różnice? wersja SCPH-90004 ma wbudowany zasilacz, mam ten model od roku i bardzo dobrze się sprawuje. Co do blokady regionalnej nie mam żadnego pojęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Bracio Nowsza wersja jest tańsza o 70zł ale za to nie ma dołączonej memorki (w sumie kupując osobno wyjdzie na to samo). Czyli brać lepiej nowszy model ?

@Kosmitus Po googlowałem chwilę i wyczytałem, że trzeba jakieś haczyki/zablokować tackę na płyty w konsoli. Nie chce czegoś takiego. Nie ma innego rozwiązania ? Jak nie to trudno.

A co z laserem? Nie pada tak często jak nie którzy napisali? Biorąc pod uwagę, że konsola będzie męczona długimi sesjami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2009 o 18:51, Namaru napisał:

Gra jest niesamowita. Polecam z całego serca (drugą część), to chyba najlepsza gra(!)
w jaką w życiu grałem (zaraz obok Chrono Triggera). Tylko ostrzegam, że niestety jest
krótka (jakieś 8-9 h), ale w żadnym razie nie żałuję, że kupiłem ją w premierze za 200+
(oczywiście ukończyłem ją parokrotnie).

Whoa, "najlepsza gra w jaką w życiu grałem" niezła rekomendacja ;) Teraz to już na pewno będę musiał to zobaczyć, zwłaszcza że tak na dobrą sprawę dobrych gier z mechami jest mało.

A właśnie, ja się pochwalę że właśnie ukończyłem kampanię w przegenialnej grze jaką jest Ace Combat 5. Zdecydowanie jedna z najlepszych gier w jakie grałem i to nie tylko na PS2. Japończycy nawet z "symulatora" myśliwca potrafią zrobić grę ze świetnym klimatem i niezłą fabułą. Słowo "symulator" napisałem w cudzysłowiu bo gra jest czymś pomiędzy hardkorowym symulatorem a zręcznościówką. Cały system lotu jest po prostu genialny i tak niesamowicie przyjemny że nawet jak czasem ginąłem (a w niektórych misjach o to baardzo łatwo) to gdzieś z tyłu głowy odżywała mi się taka irracjonalna myśl że dzięki temu będę mógł się dłużej cieszyć grą XD
Acha i jeszcze jedno, ŻADEN gameplay nie oddaje emocji i przyjemności jaką czerpie z powietrznej walki.
Mógłbym tą grę wychwalać tak jeszcze długo ale na razie wystarczy bo nikomu nie będzie się chciało czytać przydługiego posta ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2009 o 22:35, Dzikq napisał:

@Kosmitus Po googlowałem chwilę i wyczytałem, że trzeba jakieś haczyki/zablokować
tackę na płyty w konsoli. Nie chce czegoś takiego. Nie ma innego rozwiązania ? Jak nie
to trudno.

Pozostaje ci też przerobienie chipem, bo nie wiem, czy ta przeróbka z kartą obsługuje inne regiony. Musiałbyś poczytać. A te haczyki dostajesz wraz z programem, montaż trudny nie jest, jednak ma to swoje wady. Np. kiedy chciałbyś zmienić tylko płytę podczas gry w Singstara dla innych piosenek, to musisz resetować konsolę, bo inaczej nie załapie płytki.

Dnia 21.10.2009 o 22:35, Dzikq napisał:

A co z laserem? Nie pada tak często jak nie którzy napisali? Biorąc pod uwagę, że konsola
będzie męczona długimi sesjami.

Nie. Prędzej, czy później i tak padnie xd Tym bardziej, jeśli zamiarujesz grać na backupach wypalonych na słabych płytach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2009 o 22:37, Kosmitus napisał:

Whoa, "najlepsza gra w jaką w życiu grałem" niezła rekomendacja ;) Teraz to już na pewno
będę musiał to zobaczyć, zwłaszcza że tak na dobrą sprawę dobrych gier z mechami jest
mało.

To nie jest typowa gra z mechami. Tu maszyny nie są ciężkie i nieruchliwe. To taki zręcznościowy "floating slasher", ale jest naprawdę dobry ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2009 o 18:48, Namaru napisał:

To nie jest typowa gra z mechami. Tu maszyny nie są ciężkie i nieruchliwe.

Większość mechów taka jest, tzn. szybka i ruchliwa. Jak na przykład w Gundamie http://www.youtube.com/watch?v=NXCG43Bdrns&feature=related ;>

Dnia 23.10.2009 o 18:48, Namaru napisał:

To taki zręcznościowy
"floating slasher", ale jest naprawdę dobry ;)

Na pewno zagram, nie wiem kiedy ale postaram się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2009 o 20:21, Kosmitus napisał:

> To nie jest typowa gra z mechami. Tu maszyny nie są ciężkie i nieruchliwe.
Większość mechów taka jest, tzn. szybka i ruchliwa. Jak na przykład w Gundamie http://www.youtube.com/watch?v=NXCG43Bdrns&feature=related
;>

No właśnie raczej nie większość ;) Grałeś w Armored Core, Mech Warriora etc.? Powiedział bym raczej, że większość jest raczej nie ruchliwa. Ale racja - Gundamy są ruchliwe (w odróżnieniu od innych mechów tego uniwersum), podobnie zresztą jak Orbital frames w ZoE (gdzie też inne mechy są powolne).
Niestety brakuje mi właśnie jakiegoś slashera z Gundama (opartego na SEEDzie czy 00), a silnik z ZoE2 nadawałby się idealnie, należało by jedynie zmienić modele (bo właściwie walka z ZoE2 jest bardzo podobna do tych z anime Gundam) i może dodać odrobinę bezwładności ;) Za taką gierę oddałbym może nawet mały palec od stopy ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak podłączyć internet od Neostrady (Lifebox) do PS2 Slim? Wkładam kabelek, włączam konsolę, wybieram w grze multiplayer i nic, nie wykrywa internetu. Jestem laikiem, mógłby mi ktoś wytłumaczyć krok po kroku, co zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować