Zaloguj się, aby obserwować  
Vatiel

PlayStation 2 - Temat Ogólny

4957 postów w tym temacie

/ciach/

Dnia 23.06.2010 o 16:05, Ancient_Lord napisał:


Polecam kabel RGB na kineskopowe TV i Component na LCD. Granie ma sens, bo tytułów jest
od groma, a grafika to chyba nie najważniejsza rzecz (swoją drogą grafa nie jest zła
- vide Black).

Ale czy granie na monitorze jest komfortowe? Nie rozmazuje się, nie ucina obrazu itp ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dziatki drogie, krótka piłka z mojej strony - naszło mnie na PS2.
kasa już jest, chęć też, telewizor z dupą mam, do tego masa wolnego czasu na granie.
no i kilka pytań:

- czy możecie polecić mi jakiś sklep oferujący PS2 w wersji Slim? (oczywiście używane, po co przepłacać). chętnie powitam allegro (z tego przeglądałem to ceny są nawet niższe niż 200 zł - sądzę, że taka lub trochę wyższa kwota to dobre rozwiązanie). tak więc gdybyście mogli polecić jakichś konkretnych, sprawdzonych użytkowników tego portalu aukcyjnego byłbym bardzo wdzięczny (z otwartymi ramionami powitam linki do konkretnych aukcji ;))
oczywiście konsola musi być nieprzerobiona, z padem i kablami. no i może jakaś wyższa, nowsza wersja, coby była pewna i długo sprawna? ;]
po prostu nie za bardzo wiem, na co zwracać uwagę, nie chcę się przejechać - a nuż ktoś stąd kupował PSa właśnie na allegro i mógłby coś polecić.

- czy potrzebuję jakiegoś dodatkowego osprzętu? karty pamięci, pady, bla bla? jestem kompletnie zielony w temacie konsol, nie wiem, co może mi się przydać.

hmm z grubsza to tyle, jak mi się coś przypomni, to będę prosił o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za 250zł ideał SLIM, przerobiona lub nie, z padem i memorką czasem jeszcze jakieś gry się trafią. Potrzebny do grania jest pad i karta pamięci i nic więcej, no i gra jeszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapytam tak z ciekawości.
Jaka gra wykorzystuje 100% możliwości PS2 i czy w ogóle jest taka gra.
Chodzi mi o to że np. o Uncharted 2 mówiło się że wykorzystuje maxymalne możliwości PS3 a Killzone 3 sprawi że konosla się "zagotuje"
Czy jest coś takiego na PS2?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2010 o 12:42, kaczek93 napisał:

Zapytam tak z ciekawości.
Jaka gra wykorzystuje 100% możliwości PS2 i czy w ogóle jest taka gra.
Chodzi mi o to że np. o Uncharted 2 mówiło się że wykorzystuje maxymalne możliwości PS3
a Killzone 3 sprawi że konosla się "zagotuje"
Czy jest coś takiego na PS2?

Jak dla mnie ZoE2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie ,bardzo chciałbym zagrać w KH ale mam PS2 w NTSC a wszystkie oferty jakie znalazłem były tylko w PAL .Jest jakaś (legalna) praktyka która pozwoliła by uruchomić grę z PAL na NTSC ,nie jestem w tej kwestii za bardzo obeznany ,jakieś paczowanie itp. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2010 o 09:31, Darnok_Rukia napisał:

Jest jakaś (legalna) praktyka która pozwoliła by uruchomić
grę z PAL na NTSC ,nie jestem w tej kwestii za bardzo ozbeznany ,jakieś paczowanie itp.

Z tego co wiem to nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2010 o 09:31, Darnok_Rukia napisał:

Mam pytanie ,bardzo chciałbym zagrać w KH ale mam PS2 w NTSC a wszystkie oferty jakie
znalazłem były tylko w PAL .Jest jakaś (legalna) praktyka która pozwoliła by uruchomić
grę z PAL na NTSC ,nie jestem w tej kwestii za bardzo obeznany ,jakieś paczowanie itp.
?

Swap Magic NTSC (koniecznie NTSC) da sobie z tym rade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2010 o 09:31, Darnok_Rukia napisał:

Mam pytanie ,bardzo chciałbym zagrać w KH ale mam PS2 w NTSC a wszystkie oferty jakie
znalazłem były tylko w PAL .Jest jakaś (legalna) praktyka która pozwoliła by uruchomić
grę z PAL na NTSC ,nie jestem w tej kwestii za bardzo obeznany ,jakieś paczowanie itp.
?

Po prostu najzwyklejszy kabel RGB. Wydatek rzedu 10zł. Jeśli masz oryginalne gry w PAL to podpinasz kabel i grasz w kolorze. Bez tego kabla jedynym problemem niezgodności regionu konsoli i gry jest czarno biały obraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2010 o 17:56, LifeInLie napisał:

Moglibyście polecić mi jakieś dobre gry na ps2 z 2008 lub 2009 roku?

Seria God of War 1/2, Crashe Bandicooty, Metal Gear Solid 2 Substance /3 Snake Eater.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2010 o 10:47, mikim napisał:

God of War - 2005
God of War II - 2007
MGS 2 - 2003
MGS 3 - 2004

-,-

Dobra, ale te gry na ps2 to must have, więc jeśli ktoś nie grał to trzeba zagrać heh (no chyba, że nie przypadną do gustu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam imprezowych gier na PS2, najlepiej "naparzanek" dla 4 osób, coś co każdy mógłby szybko ogarnąć.
Od razu mówie, ze Singstary i quizy nie są dla mnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować