Zaloguj się, aby obserwować  
Vatiel

PlayStation 2 - Temat Ogólny

4957 postów w tym temacie

Dnia 31.07.2010 o 14:04, Wakizashi napisał:

Szukam imprezowych gier na PS2, najlepiej "naparzanek" dla 4 osób, coś co każdy mógłby
szybko ogarnąć.
Od razu mówie, ze Singstary i quizy nie są dla mnie :P


Jakiś PES da radę, Tekken, Soul Calibur.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.07.2010 o 17:00, Ancient_Lord napisał:

Jakiś PES da radę, Tekken, Soul Calibur


Soul Calibura 3 posiadam, świetna gra :) Ale wolałbym coś bardziej uproszczonego, niewymagającego nauki ciosów i kombosów. Coś jak Super Smash Bros z konsol Nintendo.

A co do PESa, to nie lubie sportówek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bzdury wygadujesz - ja zawsze gram z Soul Calibura 3 i nikt ciosów nie zna (łącznie ze mną :), a zabawa jest przednia.
Polecam Fight Night Round 3, niesamowite pokłady grywalności, nawet dziewczynom się podoba.
Oprócz tego pozostają gierki na Eye Toy, na imprezę (szczególnie zakrapianą) jak znalazł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2010 o 01:32, PinKee napisał:

Bzdury wygadujesz - ja zawsze gram z Soul Calibura 3 i nikt ciosów nie zna (łącznie ze
mną :), a zabawa jest przednia.
Polecam Fight Night Round 3, niesamowite pokłady grywalności, nawet dziewczynom się podoba.
Oprócz tego pozostają gierki na Eye Toy, na imprezę (szczególnie zakrapianą) jak znalazł.


Masz racje, przy Soul Caliburze zawsze jest śmiesznie, każdemu się podoba. Tylko, że ja wole nie brać udziału w grze, albo popełniać seppuku jako Yoshmitsu :) . Bo jeśli zaczne grać na poważnie, to popsuje zabawe memu oponentowi. Nie, żebym chwalił swoje umiejętności, ale gram w Soul Calibura od 3 lat, więc pokonanie znajomych grających w to pierwszy raz jest dla mnie śmiesznie łatwe.
Dlatego wolałbym pograć w jakąś nawalankę, w której moi znajomi mogliby mnie pokonać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2010 o 12:33, Wakizashi napisał:

Dlatego wolałbym pograć w jakąś nawalankę, w której moi znajomi mogliby mnie pokonać.

To może coś z Dragon Balli? Jest zdaje się kilka gier z tej serii, dość widowiskowe są pojedynki. Mi tam się to nigdy nie podobało, ale może się nadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.08.2010 o 14:11, PinKee napisał:

To może coś z Dragon Balli? Jest zdaje się kilka gier z tej serii, dość widowiskowe są
pojedynki. Mi tam się to nigdy nie podobało, ale może się nadać.


Próbowałem Dragona Ball Z: Budokai Tenkaichi 3. Nie wciągnęło mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedziałem, gdzie zadać to pytanie, więc...

Szukam jakieś porządnej gry dla 3-4 latka na PS2. O ile w ogóle są takie. Jeśli moglibyście polecić jakąś pozycję, to chętnie wysłucham waszych opinii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.08.2010 o 01:52, Pablo_Querte napisał:

Oczywiście.

Serio? bo "grzebiąc" po innych forach wyczytałem, że tylko używając jakiegoś programu itp...Więc sam już nie wiem, a sprawa jest ważna bo chciałbym kupić kilka tytułów z szarakach a dokładnie jRPGów i nie wiem czy kupować konsolę czy PS2 mi wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie katuję oryginalne FF8 na moim PS2, nieprzerobionym. Tak, z PSXa na PS2 działają wszystkie gry, pełniutka kompatybilność sprzętowa. Oczywiście do zapisu gry potrzeba osobnej karty pamięci, ta zwykła z PS2 nie zapisuje stanów gier z PSX.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2010 o 01:58, Siriondel napisał:

Właśnie katuję oryginalne FF8 na moim PS2, nieprzerobionym. Tak, z PSXa na PS2 działają
wszystkie gry, pełniutka kompatybilność sprzętowa. Oczywiście do zapisu gry potrzeba
osobnej karty pamięci, ta zwykła z PS2 nie zapisuje stanów gier z PSX.


No to super;) Więc zwykła memorka 64mb wystarczy i czy działają tylko gry w formacie pal czy NTSC również?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2010 o 02:02, Longer napisał:

No to super;) Więc zwykła memorka 64mb wystarczy

Nie pytaj mnie, ja tam się nie znam ;P Potrzebowałem karty, wszedłem na allegro, sprzedawca pisał, że zapisuje gry z PSX i działa z PS2, więc kupiłem ;)

Dnia 07.08.2010 o 02:02, Longer napisał:

i czy działają tylko gry w formacie
pal czy NTSC również?

Blokada regionalna obowiązuje. Konsola europejska uruchomi wyłącznie europejskie gry, co dotyczy także gier z PSX. Gdyby było inaczej, już bym wyciągał moje wszystkie "zaskórniaki" celem dopadnięcia gdzieś w świecie premierówki Chrono Cross, w europie gry nigdy nie wydanej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.08.2010 o 02:31, Siriondel napisał:

Blokada regionalna obowiązuje. Konsola europejska uruchomi wyłącznie europejskie gry,
co dotyczy także gier z PSX. Gdyby było inaczej, już bym wyciągał moje wszystkie "zaskórniaki"
celem dopadnięcia gdzieś w świecie premierówki Chrono Cross, w europie gry nigdy nie
wydanej ;)

Ehhh to szkoda, widocznie nie będzie mi dane zagrać szybko w Xenogears i Chrono Cross właśnie;/ Chyba, że zostaną wydane na PSN...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest na PS3 jakaś gra typu Freespace/Wing Commander/X etc.? Znaczy space combat simulator or sth...


Ps. Sorry. Nie zauważyłem, że to temat o PS2...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2010 o 20:40, Pablo1989 napisał:

Od kogoś bym kupił Multitapa, tylko od kogo, bo na Allegro nie mogę bo matka będzie
się burzyć że coś znów nakupowałem.


poproś kolegę, który ma tam konto.
a, i chyba pomyliłeś cyferki w dacie urodzenia, skoro mama ma coś do twojego Allegro -_-"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2010 o 20:44, Daelor napisał:

a, i chyba pomyliłeś cyferki w dacie urodzenia, skoro mama ma coś do twojego Allegro

Mama może mieć wonty co do zakupów aż do końca życia - odrębną sprawą jest, jak to kogoś może obchodzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie teoretyczne pytanie .W wypadku gdyby moja płyta bardzo się zrysowała i nie dało się jej odpalić to kupując drugi egzemplarz tej samej produkcji odczytałbym save zrobione na tamtym egzemplarzu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować