Zaloguj się, aby obserwować  
Vatiel

PlayStation 2 - Temat Ogólny

4957 postów w tym temacie

>A co jak bym pomyślał o PSP??? Chociaż wiem że gry też są drogie, ale mogę to urządzenie wszędzie ze sobą > zabrać. A można na PS2 suchać muzyki i oglądać filmy??? Nie śmiejcie się ze mnie ale dopiero rozpoznaję

Dnia 08.07.2006 o 10:06, Dawid17 napisał:

temat.


To zależy do czego chcesz tego PSP używać. Jeżeli chcesz grać to lepszym wyborem jest Nintendo DS. Ma więcej gier, sterowanie rysikiem to naprawdę fajna sprawa, gry są średnio tańsze o jakieś 40 zł od tych na PSP.Jeżeli natomiast nie masz odtwarzacza mp3, jakimś cudem masz filmy na UMD. Wiesz, że kupisz mało gier (PSP ma bardzo mały asortyment dobrych tytułów) to handheld Sony, w wersji Gigapack za 999zł, będzie lepszym wyborem. Co do odtwarzania muzyki i filmów na PS2: na papierze jest to możliwe. Na mojej czarnulce (wersja Fat) można włączać muzykę i filmy. Są jednak pewne ale: obsługa multimediów za pomocą pada nie należy do wygodniejszych. Przy sesji filmowej konsola potrafi zacząć świrować. Podejrzewam, że to jest wina mojego egzemplarza czarnulki ewentualnie tej partii.

Dawid17-> Ja bym narazie z kupnem poczekał. W listopadzie, przy okazji premiery PS3 konsola Microsoftu napewno stanieje. Nie radzę kupować konsoli Sony zaraz po Europejskim starcie. Każdy nowy sprzęt ma to do siebie, że pierwsze partie są jeszcze niedopracowane i ulegają awariom w dużym procencie. Microsoft wymieniał wadliwe konsole na nowe, w systemie Door2Door, nie wiem co planuje Sony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2006 o 11:21, shinian napisał:

>A co jak bym pomyślał o PSP??? Chociaż wiem że gry też są drogie, ale mogę to urządzenie
wszędzie ze sobą > zabrać. A można na PS2 suchać muzyki i oglądać filmy??? Nie śmiejcie
się ze mnie ale dopiero rozpoznaję
> temat.

To zależy do czego chcesz tego PSP używać. Jeżeli chcesz grać to lepszym wyborem jest Nintendo
DS. Ma więcej gier, sterowanie rysikiem to naprawdę fajna sprawa, gry są średnio tańsze o jakieś
40 zł od tych na PSP.Jeżeli natomiast nie masz odtwarzacza mp3, jakimś cudem masz filmy na
UMD. Wiesz, że kupisz mało gier (PSP ma bardzo mały asortyment dobrych tytułów) to handheld
Sony, w wersji Gigapack za 999zł, będzie lepszym wyborem. Co do odtwarzania muzyki i filmów
na PS2: na papierze jest to możliwe. Na mojej czarnulce (wersja Fat) można włączać muzykę i
filmy. Są jednak pewne ale: obsługa multimediów za pomocą pada nie należy do wygodniejszych.
Przy sesji filmowej konsola potrafi zacząć świrować. Podejrzewam, że to jest wina mojego egzemplarza
czarnulki ewentualnie tej partii.

Dawid17-> Ja bym narazie z kupnem poczekał. W listopadzie, przy okazji premiery PS3
konsola Microsoftu napewno stanieje. Nie radzę kupować konsoli Sony zaraz po Europejskim starcie.
Każdy nowy sprzęt ma to do siebie, że pierwsze partie są jeszcze niedopracowane i ulegają awariom
w dużym procencie. Microsoft wymieniał wadliwe konsole na nowe, w systemie Door2Door, nie wiem
co planuje Sony.


Dzięki za szczegółową odpowiedź!!! POzderowienia! :))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2006 o 22:51, mistrzgry napisał:

Czy gra Chaos Legion jest interesująca i naprawdę wciągająca ???


Rozumiem, że pytanie a propos pełnych wersji w nowym CDA ;)

Otóż CL jest grą bardzo przeciętną. Znam masę lepszych slasherów od tego tytułu. Poza tym produkcja Capcomu ma już swoje lata. Lepiej zainwestować w Devil May Cry 3 SE lub Onimushę 3 na PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2006 o 18:10, argetlam napisał:

do kiedy beda produkowane gry na ps2 ??


Zależy o jakie tytuły ci chodzi. Wielkich gier na PS2 już raczej nie będzie. Główne studia developerskie przechodzą na next-geny. Platforma PS2 otwiera się teraz dla producentów niszowych. Na rynek wyjdzie napewno dużo gier z strefy budżetowej. Większość tych tytułów będzie napewno oscylowała w skali 3-6/10. Przy odrobinie szczęścia trafi się od czasu do czasu jakaś perełka w której najważniejszym atutuem będzie grywalność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podobno gry beda na ps2 tworzone jeszcze rok po premierze ps3. Trzeba tez zaznaczyc ze gier jest kilka tysiecy na ps2 wiec jest w czym wybierac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś się orientuje w najtańszych cenach konsoli? Może ktoś wie czy i za ile można dostac w "kochanej"(grrrr) Polsce Virtua Fightera4 i 5?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja ostatnio zakupiłem na Allegro PS2 za 479,99 zł i God of War za 59,99 zł. :D Jak ktoś chce to od gościa o nicku - powergames. Wszystko działa jak należy.
Niedawno też przysłali mi z UK Network Access Disc i jakieś demka. :) A God of War na God Mode to już lekka przesada. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2006 o 19:29, shinian napisał:

http://sklepgekon.pl/product_info.php/cPath/3_15/products_id/192 To jest dosyć dobra oferta.
Virtua Fighter 4 i 5 są wogóle dostępne w Polsce? Wertowałem oferty sklepów internetowych i
nic. Pozatym co tu się tą bijatyką wogóle zajmować będziesz:P Wczoraj widziałem God of War
za 79zł:D

Dzienki...ale buuuu nie ma VF...buuu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2006 o 22:27, Xqu napisał:

Możecie pochwalić się swoją kolekcją gier na PS2. Ja dopiero co zakupiłem konsolę i mam tylko
God of War.

Możemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Nie wiedziałem gdzie to napisać, więc napiszę to tutaj. Otóż znalazłem stronę na której po rejestracji i namówieniu kilkunastu osób do rejestracji można dostać darmową konsolę. Czy takie strony są uczciwe? Czy ktoś już się spotkał z takim przypadkiem? Czy ktoś dostał przesyłkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2006 o 19:08, mikim napisał:

Witam. Nie wiedziałem gdzie to napisać, więc napiszę to tutaj. Otóż znalazłem stronę na której
po rejestracji i namówieniu kilkunastu osób do rejestracji można dostać darmową konsolę. Czy
takie strony są uczciwe? Czy ktoś już się spotkał z takim przypadkiem? Czy ktoś dostał przesyłkę?

piersze o tym słyszę podaj jakieś namiary...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2006 o 10:14, Jose Molix napisał:

Witam

Mam pytanko. Czy konsola Playstation 2 jest standardowo wyposażona w port USB??
Nie siedzie za badzo w konsolach więc nie wiem.


Tak, posiada 2 wejscia USB :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować