Zaloguj się, aby obserwować  
Vatiel

PlayStation 2 - Temat Ogólny

4957 postów w tym temacie

Dnia 10.08.2006 o 10:20, mallard napisał:

Miałem kiedyś PS ale gry były za drogie więc go sprzedałem.

a ja kiedyś nie miałem bo gry były za drogie. teraz kupiłem i nie żałuję :D
polecam wyścigi i TPP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2006 o 10:33, mallard napisał:

Ciekawe jak wygląda GTA SA na playu... Jak ktoś wie to niech napisze.


Na PS2 jest niewiele gorsza grafiki niż na PC ;] tylko ciągle i ciągle podczas gry wczytuje coś z płyty i strasznie huczy i jeczy i to jest troche wkurzające.
Możesz zobaczyć na screeny z SA na różnych serwisach, a nawet w recenzji powinno pisać dokładniej co z grafiką :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2006 o 13:29, mallard napisał:

A jak się tam celuje i rozgląda???


Własnie na PS2 w GTA SA celuje Ci automatycznie i tylko wybierasz analogiem w jaka czesc ciała chcesz trafić(najczesciej w głowe) i "pif paf" :P a rozgladasz sie (chyba) parwym analogiem :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A w SA na PC musisz się tyle namęczyć, żeby trafić. Trzeba: 1. wybrać broń 2. wcisnąć przycisk celowania 3. namierzyć wroga (co jest trudne gdy się rusza) 4. oddać strzał 5. w razie czego oddać drugi 6. ...i trzeci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2006 o 13:37, mallard napisał:

A w SA na PC musisz się tyle namęczyć, żeby trafić. Trzeba: 1. wybrać broń 2. wcisnąć przycisk
celowania 3. namierzyć wroga (co jest trudne gdy się rusza) 4. oddać strzał 5. w razie czego
oddać drugi 6. ...i trzeci


No na PS2 ciezko było by Ci namierzać ręcznie bo analog to nie myszka :] Ale znowu tak łatwo nie jest, że namierzysz i już, wiele zależy od umiejetności CJ''a strzlanie daną bronia, a na początku napewno za 1 razem nie bedziesz trafiał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2006 o 17:10, mallard napisał:

A tak w ogóle to do pleja gry są strasznie drogie. SA na playa kosztuje 186.99 (w Media Markt),
a na kompa 129.99 (w tym samym sklepie).


No nie przesadzaj... na PS2 GTA SA kosztuje o 120 zł( http://www.ultima.pl/itemnfo.php?id=1917 ) a nawet na allegro ok 80 zł, a ma PC edycja kolekcjonerksa kosztuje ok 100 zł wiec ceny w MM są nieuaktualnieone :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam do was pytanie..
Wiecie może po czym rozpoznać że pad (kontroler do grania) do playsattion 2 silver jest podróbą..
Kupiłem dzisiaj konsolke i mam dziwne wrażenie że pad nie jest oryginalny..
Jeśli byście mogli pomóc i podpowiedzieć jak rozpoznać oryginał od podróby byłbym wdzięczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czemu takie masz wrażenie? Że kolor jakiś nie taki?? Moim zdaniem PS2 SS wyglądają jak pomalowane sprayem, ot co ;]
Sprawdź z tyłu pada takie tam dane różne, powinny być wybite dane. Słyszałem, ze na podróbkach nie ma wybitego typu pada. Z tyłu powinno być wybite A albo H.
A: Miękkszy, nieco bardziej się łapy na nim ślizgają, raczej dla dzieci.
H: Twardziel, dla pr0fesjonalistów.
Ja mam H :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze? Nie widze różnicy :D Mam dwa DualShocki2, jeden A a drugi H i nie ma różnicy :P No, może jakaś mała. Ale i tak gram na innym padzie - Logitech Cordless Action Controller ;P To jest zarąbisty padzik. Waracjąc do tematu rozpoczętego przez Mgr.batona, odp. dałem jeszcze w poprzednim temacie. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba jednak oryginał ale tak jak mówił "RX-8" są dwa modele..ja akurat trafiłem na "A" dlatego może się wydawać lżejszy.. Z tyłu wszystko jest ("Sony,analog controller...") i model też jest.. Szkoda tylko że taki lekki i wogóle.. :) ale dzięki waszym poradom myślę że jest to oryginał..Dzięki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po 1. To ja powiedziałem, że są 2 modele ;]
Po 2. Dualshocki są właśnie lekkie... Tylko ten A mi się wydaje taki lżejszy (jak wspomniałem- dla dzieci bardziej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować