Zaloguj się, aby obserwować  
Vatiel

PlayStation 2 - Temat Ogólny

4957 postów w tym temacie

/.../
Czy sterowanie jest trudne?? Szybko się można przyzwyczaić (jeśli w ogóle) do sterowania padem?? Kiedyś grałem w demko Blacka i szybko zszedłem z padołu łez :) Chociaż do sterowania w Lost Planet dość szybko przywykłem, a to w sumie dość podobne systemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2007 o 03:24, Quatre napisał:

/.../
Czy sterowanie jest trudne?? Szybko się można przyzwyczaić (jeśli w ogóle) do sterowania padem??
Kiedyś grałem w demko Blacka i szybko zszedłem z padołu łez :) Chociaż do sterowania w Lost
Planet dość szybko przywykłem, a to w sumie dość podobne systemy.

Co innego FPP a TPP. W Fpp wybitnie na padzie mi nie idzie - szczególnie to poooowooooolne rozglądanie się. W sumie mało grałem (próbowałem tylko trochę w Killzone & Medal) - planuję kupić sobie Max Shoot - ale to dopiero jak się przeprowadzę i będę miał gdzie postawić mychę i klawę - wszystko podłączone do nowego TV :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2007 o 03:24, Quatre napisał:

/.../
Czy sterowanie jest trudne?? Szybko się można przyzwyczaić (jeśli w ogóle) do sterowania padem??
Kiedyś grałem w demko Blacka i szybko zszedłem z padołu łez :) Chociaż do sterowania w Lost
Planet dość szybko przywykłem, a to w sumie dość podobne systemy.


no cóz idzie sobie ustawic szybkosc rozgladania( ja grałem na najszybszym bo jst wg mnie njalepiej wtedy)
Do sterowanai szybko sie przyzwyczaisz . Gałki to ruch i rozgladanie sie , R1 to strzał , L1 to przyblizenie , R2 to atak kolba ( do kitu zrobiony i wogole nieskuteczne , szwby jednak maja wieksza moc jak nas wala ) L2 to rzut granatem

Przyzwyczaić sie można i tzreba szybko bo jak tego sie nie opanuje to bedzie kiepsko .

Najtrudniej jest walczyc i jechać czołgiem . Potrzeba poswiecic naprawde kilka długich chwil aby sie nauczyc ( mi to zajeło dwa dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przesadzacie. FPS na PlayStation2 nie są wcale takie trudne. Ja na końcie mam juz wszystkie medale, killzone i call of duty3 i grało mi się bardzo dobrze i przyjemnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2007 o 10:32, Hombert napisał:

Jak sadzıcıe lepıej kupıc ps2 slım czy doplacıc do ps3

Kup ps3 jak masz kasę na nią i na gry. Jeśli nie gonisz za nowościami i wolisz kupować gry za 40 zł zamiast za 200 to kup ps2. Ja mam ps2 od roku i nie żałuję inwestycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2007 o 10:32, Hombert napisał:

Jak sadzıcıe lepıej kupıc ps2 slım czy doplacıc do ps3

Ja mam PS2 od maja tego roku i nie żałuję. Za ok. 70-80 zł można dokupić kamerkę Eye Toy z grą, świetna inwestycja jeżeli zapraszasz kumpli do domu (UWAGA - dziewczynom praktycznie wszystkim się to niesamowicie podoba, może się przydać do podrywu :) Gierki grafę ciągle mają niezłą, a gameplay nic się nie zestarzał. Jest ogromna ilość świetnych gier dostępna, sporo w niskich cenach. PS2 ciągle bawi i będzie jeszcze długo bawił :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy zakup PS 2 ma obecnie sens? Pytam w kwestii dostępu do gier. PS One kupiłem pół roku przed debiutem PS 2. Też liczyłem na super granie za niewielką kasę. Rzeczywistość rozwiała moje nadzieje. Kultowe dla mnie gry jak Tekken, Soul Blade, Silent Hill, Gran Turismo ... - tu wstawcie jeszcze ok. 20 tytułów było dla mnie długo niedostępne . Obdzwoniłem wszystkie sklepy, hurtownie, aukcje internetowe itp. Obecnie ta sama sytuacja ma miejsce z PS 2. Konia z rzędem dla kogoś kto dostanie Wipeout Fusion, The Bouncer, Twisted Metal Black + parę innych mniej lub bardziej znanych gier. Pisze to ku przestrodze przyszłych nabywców, którzy tę wspaniałą konsolę mogą nabyć obecnie za naprawdę przyzwoitą kwotę, a potem będą gorączkowo rozglądać się za grami.
(wspomniany wcześniej Silent Hill na PS 1 osiągał cenę nawet 200 zł, gdy w ofertach sklepowych 2 lata wcześniej był już w Platynie za 119 zł:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam ps2 i zamierzam kupić sobie ps3.Myślę ,że to będzie dobra inwestycja.Wilele ludzi narzeka na ilość gier na play station 3.Ale czy sami zastanawialiście się w ile z tych gier będziecie grać ? Bo ja na przykład (jeśli gra mnie wciągnie) potrafie grać w nią nawet przez rok.I wcale gry na play station 2 nie są droższe od tych na iksa.Popatrzcie sobie ile kosztuje fear w sklepie gram PL na play station 3 a ile na xboxa 360 bo chyba 50 zł to niemało co ?

20070803154732

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Te gry, które wspomniałeś, to nie są chyba jakieś ogromne i popularne hity. Gdyby tak było, to byłaby też większa ich dostępność. A Wipeouta widziałem ostatnio na aukcji za około 30 zł.
Gier na PS2 jest cała masa, czy to w sklepach internetowych, czy w MediaMarktach i podobnych marketach, czy też na Allegro. Poza tym PS2 slim ma jedną gigantyczną zaletę - jest taki mały, że idealnie nadaje się do zabrania na nudny wyjazd do babci, można go zabrać do kumpla, a niejedną imprezę też pewnie rozrusza (zwłaszcza jeżeli ma się jeszcze Eye Toya :)
FF X, God of War, Gran turismo 4, Trzecia Era, Onimusha 3, Devil May Cry - to tylko niektóre świetne gry, z których kupnem nie ma najmniejszego problemu. PS2 is not dead yet :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja uwielbiam PS2 i wcale nie uważam, że zbliża się jego koniec. Przeciwnie- wciąż wypuszczane są na konsolkę Sony ogromne hity, np. niedawny God of War 2. Producenci przez te wszystkie lata zdążyli poznać dogłębnie moc drzemiącą w PS2 i dopiero w ostatnich dwóch latach można zauważyć ogromny rozkwit tytułów. Wystarczy wymienić np. Resident Evil 4, oba GoW, MGS, a szczególnie genialny i niedościgniony do tej pory Snake Eater, Shadow of Colossuss, serię GTA, Black, PES-y.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2007 o 16:35, Quatre napisał:

/.../

>

Ale musisz wziąć pod uwagę, że nowe gry np. Assains Creed nie wyjdą już na PS2. Za rok już kompletnie nie będą wychodziły takie nowsze, next-genowe tytuły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2007 o 16:48, master matrox napisał:

Ale musisz wziąć pod uwagę, że nowe gry np. Assains Creed nie wyjdą już na PS2. Za rok już
kompletnie nie będą wychodziły takie nowsze, next-genowe tytuły.

Logiczne jest, że nextgenowe gry nie wychodzą na PS2, bo to jest oldgen :D I nikt nie oczekuje tego po ośmioletniej konsoli przecież. Mi chodzi jedynie o fakt, że w stare gry też się świetnie gra, a jest ich tak dużo dostępnych na PS2, że starczy na kilka lat taniego grania ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z wami. Ja mam ps2 od chyba maja albo kwietnia kupiłem 8 gierek z sprzętem z dżojstikiem za wszystko zapłaciłem jakieś 700 zł, to nie jest dużo. Lecz niestety era czarnulki juz się kończy i teraz będę kupował ps3. Jego cena jest narazie wysoka ale myślę że na święta będzie jakaś promocja bo wtedy właśnie planuję kupić ps3. Ale to nie znaczy, że nie będę kupował gier na ps2 sąone tak śmiesznie tanie.......PS2 polecam ale niestety ono kończy już swoją kadencje... NADESZŁA ERA PS3

Ps :

Dla fanów FIFA, Fify będą wychodzić co najmniej do 2010 roku na PS2 więc się nie martwcie że będą słabe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2007 o 17:14, Quatre napisał:

Logiczne jest, że nextgenowe gry nie wychodzą na PS2, bo to jest oldgen :D I nikt nie oczekuje
tego po ośmioletniej konsoli przecież. Mi chodzi jedynie o fakt, że w stare gry też się świetnie
gra, a jest ich tak dużo dostępnych na PS2, że starczy na kilka lat taniego grania ^_^


No właśnie o tą dostępność chodziło mi w tym pierwszym poście. Też tak myślałem - 10 klasyków z PS1 wystarczy mi do czasu, gdy uzbieram/zarobię na PS 2. Tymczasem firmy przestały pisać i wydawać nowe gry, a magazyny pozbywały się błyskawicznie gierek. Spójrz na aukcjach ile ludzi pozbywa się wysłużonej PS 2, po prostu idzie nowe i ludzie wolą być na czasie. Czy będziesz tak samo pisał o tych tytułach, gdy wyjdą ich lepsze sequele na nową generację? Albo kto zagra w GT 1 gdy na PS 3 będzie miał 5? Oczywiście są na PS 1 tytuły ponad czasowe, głównie RPG, które odpalałem na PS 2, ale po wyjściu TTT sprzedałem T3 i analogicznie gdy wyjdzie nowy Tekken na PS 3 to ile osób będzie grało w piątkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2007 o 17:26, Uspatente napisał:

No właśnie o tą dostępność chodziło mi w tym pierwszym poście. Też tak myślałem - 10 klasyków
z PS1 wystarczy mi do czasu, gdy uzbieram/zarobię na PS 2. Tymczasem firmy przestały pisać
i wydawać nowe gry, a magazyny pozbywały się błyskawicznie gierek. Spójrz na aukcjach ile ludzi
pozbywa się wysłużonej PS 2, po prostu idzie nowe i ludzie wolą być na czasie. Czy będziesz
tak samo pisał o tych tytułach, gdy wyjdą ich lepsze sequele na nową generację? Albo kto zagra
w GT 1 gdy na PS 3 będzie miał 5? Oczywiście są na PS 1 tytuły ponad czasowe, głównie RPG,
które odpalałem na PS 2, ale po wyjściu TTT sprzedałem T3 i analogicznie

Dnia 03.08.2007 o 17:26, Uspatente napisał:

[...] gdy wyjdzie nowy Tekken
na PS 3 to ile osób będzie grało w piątkę?

Bardzo dużo, głównie ci, którzy nie będą mieli PS3, a PS2 :P

Powiem tak: jeżeli jest popyt, to jest i podaż. Tak długo jak długo ludzie będą chcieli kupować gry na PS2, tak długo będą one dostępne w sklepach. PS2 jest najbardziej rozpowszechnioną konsolą na świecie, u nas w kraju ma jeszcze większą przewagę nad innymi konsolami nawet. Nie każdego stać na nextgena, więc musi się zadowolić PS2. Mówisz, że wielu ludzi pozbywa się PS2 - ale przecież nie wywalają ich na śmietnik, tylko ktoś inny je kupuje :] Tak więc liczba konsol PS2 w Polsce nie maleje, a wręcz rośnie, bo nowe też się sprzedają. Ci ludzie muszą w coś grać. Żaden racjonalnie myślący dystrybutor gier nie wypnie się na tak dużą grupę potencjalnych klientów. Dlatego gry na PS2 będzie można jeszcze dość długo kupić jako nówki, a nie tylko po aukcjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2007 o 17:33, Quatre napisał:


Dlatego gry na PS2 będzie można jeszcze dość długo kupić jako nówki, a nie tylko po aukcjach.


Na pierwsze Playstation też możemy dostać nowe gry. Sam miałem ową nówkę w folii kupić, ale po prostu zagrałem demo i spytałem się siebie samego - czy ja w to będę grał i czy będę chciał to przejść? Odpowiedź brzmiała NIE.

Jak będę miał PS3 to może będę grał w jakieś gry z PS2 i PSX, ale po to kupuje PS3, żeby grać w nowe, przepiękne tytuły :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2007 o 17:33, Quatre napisał:

Bardzo dużo, głównie ci, którzy nie będą mieli PS3, a PS2 :P

Powiem tak: jeżeli jest popyt, to jest i podaż. Tak długo jak długo ludzie będą chcieli kupować
gry na PS2, tak długo będą one dostępne w sklepach. PS2 jest najbardziej rozpowszechnioną konsolą
na świecie, u nas w kraju ma jeszcze większą przewagę nad innymi konsolami nawet. Nie każdego
stać na nextgena, więc musi się zadowolić PS2. Mówisz, że wielu ludzi pozbywa się PS2 - ale
przecież nie wywalają ich na śmietnik, tylko ktoś inny je kupuje :] Tak więc liczba konsol
PS2 w Polsce nie maleje, a wręcz rośnie, bo nowe też się sprzedają. Ci ludzie muszą w coś grać.
Żaden racjonalnie myślący dystrybutor gier nie wypnie się na tak dużą grupę potencjalnych klientów.
Dlatego gry na PS2 będzie można jeszcze dość długo kupić jako nówki, a nie tylko po aukcjach.


Ale rozrasta się ta nasza polemika:)
Powiem tak - ciekawe wobec tego jak się czuje te bodajże 80-100 mln właścicieli "szaraka" i PSO. Oni też powinni być łakomym kąskiem dla branży, ale w dwa lata po premierze PS 2 z "dużych" wydawców jedynie EA wyrzucała nową FIFA, reszta to jakieś słabe gierki a`la Midas :)Przekartkuj (jeśli masz) Neo Plus czy PSXE z 2001/2002. Podobna sytuacja będzie w przypadku PS 2 i później PS 3. Chciałem zasygnalizować tylko, że raczej nie opłaca się kupywać odchodzącej konsoli z myślą, że jeszcze coś dobrego na nią wyjdzie. Tak samo jest z innymi technologiami. Kto kupuje teraz magnetofon czy magnetowid? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestm, bardzo zadowlony z playstaion 2. Kupilem ja po to aby zaebarc wszytkie gry z serii medal of honor i call of duty . Mam w planach kupienie ronież PSP , ale jak bedzie gdzies w cenie ps2 .

PS2 kupilem też ze wzgledeu na odtwarzac płyt dvd ( był to powod dzieki czemu rodzice mi to zasposorowali :)
Jak na razie myśle ze ps2 utrzyma sie jescze z rok . Połki skpeowe z grami na ps3 jescze długo sie nie zapelnia .

Mam pytanie gdzie mozna kupic kabelek dzieki czmu możemy podlaczyc konsolke od wieży czy do głosnikow 5.1 ?
Oraz gdzie moza kupic kalwiature i mysz od ps2 .

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam teraz na PS2 gram sobie w PES 6, myślałem kiedyś że na kompie lepiej się gra, ale na konsolce gra się wyśmienicie. Nigdy się nie nudzi. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować