Zaloguj się, aby obserwować  
Vatiel

PlayStation 2 - Temat Ogólny

4957 postów w tym temacie

Dnia 10.10.2006 o 13:02, Mgr.baton napisał:

Nie wiecie czy nowa część tekken (szósta) wyjdzie jeszcze na ps2? czy juz na ps3??


Chodzi ci o Ressurection of Evil, czy o 6?
Niestety, o którykolwiek tytuł by nie chodziło, nie wyjdzie już żaden Tekken na PS2, wszystko teraz będzie na PS3.

Ja chciałbym kupić PS2 w wersji "slim" (zwykła wersja jest OGROMNA w porównaniu do slima), ale zależałoby mi na zestawie konsola + 2 pady + karta pamięci. Ewentualnie konsola + pad, drugiego pada można kupić w przedziale cenowym 30-50 zł, a karty nie-Sony też są tańsze trochę. Więc konsola + pad. Ile by coś takiego kosztowało, wiecie? Najlepiej nowe, albo dobre używane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem nową konsolę (najnowszy model) z jednym padem i pełnym okablowaniem.Wyniosło mnie to 500zł ale jeszcze ją przerobiłem więc dałem 650zł ale myślę że jakbyś chciał z dwoma padami czy tam karta pamieci to dopłacałbyś tak np góra 60zł tak myśle.
Np. z dwoma padami 560zł, z karta pamieci tez 560zł (mówię na oko..może być taniej lub drożej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2006 o 13:36, JayC napisał:

Ja chciałbym kupić PS2 w wersji "slim" (zwykła wersja jest OGROMNA w porównaniu do slima),
ale zależałoby mi na zestawie konsola + 2 pady + karta pamięci. Ewentualnie konsola + pad,
drugiego pada można kupić w przedziale cenowym 30-50 zł, a karty nie-Sony też są tańsze trochę.
Więc konsola + pad. Ile by coś takiego kosztowało, wiecie? Najlepiej nowe, albo dobre używane.


Takie rzeczy to tylko na allegro.pl :P
Zazwyczaj w sklepie nie znajdziesz taniej konsoli, a zwłaszcza z akcesoriami :| a na allegro masz cały zestaw b. tanio :D

Cena: licząc tak, że konsola ~499z + 2x pad orginał (2x~70zł) 140 + karta pamieci ~ 50 zł sumując ~689 :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2006 o 14:23, Kermit 13 napisał:

Takie rzeczy to tylko na allegro.pl :P
Zazwyczaj w sklepie nie znajdziesz taniej konsoli, a zwłaszcza z akcesoriami :| a na allegro
masz cały zestaw b. tanio :D

Cena: licząc tak, że konsola ~499z + 2x pad orginał (2x~70zł) 140 + karta pamieci ~
50 zł sumując ~689 :]

Ale konsola z jednym padem za 500zł:P wiec tylko dopłacasz 70zł jak chcesz drugiego..A karte pamiecie można kupic właśnie po 50zł lu od znajomego za 20zł:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2006 o 14:26, Mgr.baton napisał:

Ale konsola z jednym padem za 500zł:P


Racja mój błąd :P poprostu dawno kupiłem i nawet zapomniałem, że wzestawie jest pad :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2006 o 14:33, Mgr.baton napisał:

Co do konsoli to staniały niesamowicie:DJak wyjdzie ps 3 to chwila i ps2 bedzie taki tani że
nawet nie wiem jak...:D


Dzięki za info. No, ja tylko czekam na premierę 3, wtedy 2 stanieje i kto wie, może sobie kupię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2006 o 13:36, JayC napisał:

Ja chciałbym kupić PS2 w wersji "slim" (zwykła wersja jest OGROMNA w porównaniu do slima),
ale zależałoby mi na zestawie konsola + 2 pady + karta pamięci. Ewentualnie konsola + pad,
drugiego pada można kupić w przedziale cenowym 30-50 zł, a karty nie-Sony też są tańsze trochę.
Więc konsola + pad. Ile by coś takiego kosztowało, wiecie? Najlepiej nowe, albo dobre używane.

Drugiego pada używa się bardzo żadko, (jest mało gier które umożliwiają taki rodzaj rozrywki)

Nie kupuj podróbek kart pamięci
nie znasz dnia ani godziny kiedy taka karta się popsuje
No chyba że chcesz kupywac co miesiąc nową memorke

Lepiej dołorzyć te 20~30zł i kupić Oryginalną Memory Card 8 MB
i mieć spokój do końca życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2006 o 17:54, Maker3 napisał:

Lepiej dołorzyć te 20~30zł i kupić Oryginalną Memory Card 8 MB
i mieć spokój do końca życia


Ja mam Memory Card 8MB z firmy Magic Gate. Chyba jest ona jest oryginalna, co nie, bo niewiem jak się rozpoznaje podróby...
Chociaż mam kartę tą od pół roku i wogóle mi się nie popsuła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2006 o 19:29, Wojtas94 napisał:

> Lepiej dołorzyć te 20~30zł i kupić Oryginalną Memory Card 8 MB
> i mieć spokój do końca życia

Ja mam Memory Card 8MB z firmy Magic Gate. Chyba jest ona jest oryginalna,

Tak, to oryginał
zwróć uwagę, że na przodzie masz też napis SONY

Jesli działa tyle czasu to na 100% oryginal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2006 o 17:54, Maker3 napisał:

Drugiego pada używa się bardzo żadko, (jest mało gier które umożliwiają taki rodzaj rozrywki)


Ja drugiego pada kupowałbym głównie z myślą o Tekkenie (to chyba moja najbardziej ulubiona gra na PS2), na mały turniej z kumplami itd.

Dnia 19.10.2006 o 17:54, Maker3 napisał:

Nie kupuj podróbek kart pamięci
nie znasz dnia ani godziny kiedy taka karta się popsuje
No chyba że chcesz kupywac co miesiąc nową memorke

Lepiej dołorzyć te 20~30zł i kupić Oryginalną Memory Card 8 MB
i mieć spokój do końca życia


Tu już masz rację. Ale i tak w najbliższym czasie nie planuję kupna konsolki, mam na głowie inne wydatki, no a kasa niestety z nieba nie spada (a szkoda...).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, niedawno kupiłem sobie gre na ps2 (killzone). Wkładam płyte do napędu , wchodze w browse po chwili pokazuje "płyta ps2" klikam x plyta sie laduje, pokazuje sie napis ps2, znika i w tym momencie gra nie idzie dalej, jakby sie zaciela. Ktos ma pomysl co to moze byc, lub ew. co z tym zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2006 o 18:12, danielarian napisał:

Mam pytanie, niedawno kupiłem sobie gre na ps2 (killzone). Wkładam płyte do napędu , wchodze
w browse po chwili pokazuje "płyta ps2" klikam x plyta sie laduje, pokazuje sie napis ps2,
znika i w tym momencie gra nie idzie dalej, jakby sie zaciela. Ktos ma pomysl co to moze byc,
lub ew. co z tym zrobic?


hmmmm...po pierwsze jak wkładasz płyte i odpalasz konsole to powinna Ci odrazu gra odpalić(wyjątek jest wtedy gdy 1 raz odpalasz konsole)
Posłuchaj czy po zniknięciu napisu ps2 czy konsola czyta dysk...jeśli nie to coś nie tak z laserem, a jeśli czyta to może coś nie tak z płytą :|
A najlepiej oddać na gwarancje (jeśli ją jeszcze masz) i po problemie :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2006 o 15:54, JayC napisał:


Ja drugiego pada kupowałbym głównie z myślą o Tekkenie (to chyba moja najbardziej ulubiona
gra na PS2), na mały turniej z kumplami itd.


Potwierdzam to co napisał JayC... W tekkena z kupmlami gra się przekonkretnie.. Jedna z nalepszych gierek na konsole:) Niestety jeszcze nie mam tekkena 5..
Cóż nowy play i nie ma kasy na gry:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2006 o 20:05, Mgr.baton napisał:

Potwierdzam to co napisał JayC... W tekkena z kupmlami gra się przekonkretnie.. Jedna z nalepszych
gierek na konsole:) Niestety jeszcze nie mam tekkena 5..
Cóż nowy play i nie ma kasy na gry:D


Tekken jest super :D
Ale jeszcze z podobnych gierek polecam Ci Soul Calibur 3 !! Ta gra też wymiata, a nawet powiedział bym, że jest ciut leprza od Tekkena 5 :] ale to kwesta gustu...zresztą jak geam z kumplami w Tekkena lub CS3 to oni wolą SC3 :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może zakupie.. :) Pomyślimy skoro polecasz można zaryzykować ;)
A ostatnio wogólle straszną polewke miałem.. Wytłumaczę o co mi biega:)
Generalnie to moja ulubiona dyscyplina sportowa to piłka nożna i tak samo na ps2 gram w gierki związane z tym sportem..Koszykówki jakoś nie lubię..Może dlatego też że się nie znam i grać nie umiem.. i na żywo i na ps2..Przynajmniej tak myślałem:D Ostatnio kolega porzyczył mi NBA 2004 na ps2... I tak się wkręciłem w tą grę że oderwać się nie mogę... Wyszła już NBA 07?? ?Jak wiecie coś na ten temat dajcie znać:D
Polecam naprawdę..Nawet miłośnikom piłki nożnej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2006 o 18:18, Kermit 13 napisał:

> Mam pytanie, niedawno kupiłem sobie gre na ps2 (killzone). Wkładam płyte do napędu , wchodze

> w browse po chwili pokazuje "płyta ps2" klikam x plyta sie laduje, pokazuje sie napis
ps2,
> znika i w tym momencie gra nie idzie dalej, jakby sie zaciela. Ktos ma pomysl co to moze
byc,
> lub ew. co z tym zrobic?

hmmmm...po pierwsze jak wkładasz płyte i odpalasz konsole to powinna Ci odrazu gra odpalić(wyjątek
jest wtedy gdy 1 raz odpalasz konsole)
Posłuchaj czy po zniknięciu napisu ps2 czy konsola czyta dysk...jeśli nie to coś nie tak z
laserem, a jeśli czyta to może coś nie tak z płytą :|
A najlepiej oddać na gwarancje (jeśli ją jeszcze masz) i po problemie :]



no..konsola zdaje sie ze czyta w kazdym badz razie probuje ;] a z plyta to bedzie gorzej bo qpiona na allegro<uzywana>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować