Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Podkładka SteelSeries QcK dla fanów Diablo III

26 postów w tym temacie

Nieżle, 50 zł za badziewną podkładke tylko że z logo DIII. Dobre dla Europejczyków którzy zarabiają krocie w euro ,ale nie dla Polaków ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Juz nie przesadzajcie ze tak drogo. 50 zl na podkladke ktora kupuje sie 1 na pare lat... no chyba ze ktos ma talent do wylewania napojow itp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam podkladke steelseries qck mini od paru dobrych lat i musze przyznac, ze jestem z niej zadowolony tyle, ze dosc mocno sie brudzi wiec co jakis czas trzeba ja "wykapac" a co do tego, ze jest to podkladka dla snoobow to zal... ot dosc dobra podkladka prawodpodobnie dobrej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Biorę albo tę, albo z Cataclysm. Mam teraz z Lich Kingiem i bardzo sobie chwalę, z pewnością kolejna moja podkładka będzie od steelseries we współpracy z Blizzem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ładny barbarzyńca,naprawdę niezły.Jakby było coś podobnego z Witch Doctorem to może bym się skusił.

A nie wie ktoś może czy można liczyć na podobną jakość podkładki z CE WoW:Cataclysm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem ciekaw czy będzie dostępna w sklepie gram.pl?

Mam podkładkę z DII - czas przesiąść się na DIII, zwłaszcza, że ta ma większe rozmiary, a cena jak na profesjonalne podkładki (które kosztują do 200 PLN) jest całkiem odpowiednia.

Więc jak z ta dostępnością?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2010 o 17:30, MacJak napisał:

15 eurosów za zwykłą podkładkę? o_O Pff, ja nie mam żadnej i spokojnie daję radę. :P

QCK to cenowo-jakościowa najlepsza opcja na rynku, ale fakt, 15€ to bardzo drogo jak na qck. Moja kosztowała 30PLN. No ale... lepsza podkładka za 15€ niż żadna. Kup, poczujesz różnicę.

Dnia 26.11.2010 o 17:30, MacJak napisał:

15 euro za podkładkę :P Dziękuję, postoję. Dla mnie zbędny bajer.

Podkładka to dla Ciebie zbędny bajer? Pewnie jesteś konsolowcem i jej nie potrzebujesz, dlatego nie umiesz docenić dobrej podkładki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować