• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
GoToSle3p

EA Download Manager

Pytanie

Witam mam otóż jak ściągam grę za pomocą EADM to ciągle wyskakuje mi brak połączenia z internetem albo dziś w nocy gdy miałem około 50 % wyłączyło mi się pobieranie,wie ktoś jak kto naprawić ??
Albo czy da się jakoś inaczej pobrać grę ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

31 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 01.12.2010 o 21:18, GoToSle3p napisał:

> a co suport? na to?
Jako że kupiłem klucz z Allegro który działa tylko pobieranie ciągle staje :( To support
powiedział że mi nie pomoże bo na pomoc zasługują osoby które kupiły klucze z EA Store
:(


A ten sprzedawca od którego kupowałeś ten klucz jakiś rzetelny czy coś, chodzi czy uczciwy? Może z nim się skontaktuj, że nie możesz gry pobrać a EA rozkłada ręce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 02.12.2010 o 10:44, Isildur napisał:

A ten sprzedawca od którego kupowałeś ten klucz jakiś rzetelny czy coś, chodzi czy uczciwy?
Może z nim się skontaktuj, że nie możesz gry pobrać a EA rozkłada ręce...


A ja akurat w tym przypadku popieram stanowisko EA. Klucz z alledrogo jest nie wiadomego pochodzenia, nie wiadomo czy jego pierwszy wlasciciel na przyklad nie sciagnal sobie gry, a klucz odsprzedal. Na EA store robilem zakupy i nie mialem zadnych problemow w korzystaniu z EA Download Manager. Co wiecej szacowane czasy pobierania plikow okazywaly sie trafione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 02.12.2010 o 11:02, Wojman napisał:

A ja akurat w tym przypadku popieram stanowisko EA. Klucz z alledrogo jest nie wiadomego
pochodzenia, nie wiadomo czy jego pierwszy wlasciciel na przyklad nie sciagnal sobie
gry, a klucz odsprzedal. Na EA store robilem zakupy i nie mialem zadnych problemow w
korzystaniu z EA Download Manager. Co wiecej szacowane czasy pobierania plikow okazywaly
sie trafione.


Zgadzam się, również popieram politykę EA w tym przypadku, kupuje u nich gry i nie mam problemów, raz miałem problem z kluczem do Battlefielda 1942 Antologia - wersja pudełkowa, wysłałem zgłoszenie i wysłali mi nowy klucz działający. Nigdy nie kupowałem klucza na alledrogo z tego względu, że nie wiadomo skąd sprzedawcy mają te klucze... Ostatnio pobierałem The Sims 3 Po Zmroku i nie miałem z tym problemów. Myślę,że kolega nie może pobrać gry bo klucz albo zużyty albo nie został przez sprzedawcę zdobyty uczciwą drogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 02.12.2010 o 10:44, Isildur napisał:

A ten sprzedawca od którego kupowałeś ten klucz jakiś rzetelny czy coś, chodzi czy uczciwy?
Może z nim się skontaktuj, że nie możesz gry pobrać a EA rozkłada ręce...

Uczciwy jest,dużo razy kupowałem od niego np.NFS pobrało i działa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

No to teraz będzie głupie pytanie :)

Czy Crysis z EA Classics normalnie powinien się odblokować w EADM? Ale wydaje mi się, że tak. Bo Mirror''s Edge z Classics normalnie zarejestrowalem...
Bo mam taka właśnie wersję Crysisa (zresztą zakupioną na gramie) i odpalam EADM, wpisuję kod z pudełka i dupa...
"The product code entered is not valid for game activation"

Pierwszy raz coś takiego mi się przytrafiło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mam pytanie mam wiele gier od EA, większość miałem na wcześniejszym koncie, ale zapomniałem hasła i założyłem nowe na którym mam m.in. BC 2. EADM nie wykrywa mi żadnej gry, da się jakoś je przypisać do tego nowego konta ? Czy muszę specjalnie się męczyć i czekać znowu parę dni jak łaskawie mi odpiszą na maila ? ;DD Proszę o pomoc ! Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Wszystkie gry pudełkowe da się zarejestrować na ea dm ?
Bo narazie mam problem z Batlefield2 deluxe,crysis i warhead,Red Alert 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mam takie pytanie. Mieszkam w UK i tutaj mam zarejestrowane konto Origin. Czy nie będę miał problemów jeśli kupię klucz do polskiej wersji Fify 12 na allegro i zarejestruję go na tym koncie? Gdzieś mi się obiło o uszy, że blokują klucze z innych regionów.

PS Polecam zmienić nazwę tematu na Origin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

mines doing something simular whe i go to install a expansoin pack it says that i need to update my game first so i try to update my game and it says it cant connect to the ea download manager and i have origin installed on ny computer if anyone can help plz try and help me

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować