Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Crytek: Pecety wyprzedzają konsole o jedną generację

136 postów w tym temacie

Nawet bym mu przyklasnął i pochwalił że mądrze prawi :)

ALE :

Problemem większości aktualnie powstających gier nie jest brak wypaśnej grafiki czy płynności animacji! Problemem jest płytka rozgrywka, nędzna fabuła i brak pomysłów :( No i niech mi powie że to wina sprzętu :):):) "konsole są tak słabe że nie udźwigną mądrej i rozbudowanej fabuły" :D:D no ale niestety są ludzie dla których ważniejsze jest żeby w FPSie źdźbło trawy drgało na wietrze niż to dlaczego musi przejść przez łąkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to że pecet może być mocniejszy od konsoli to prawda, ale większość pecetów w naszych domach jest z nimi porównywalna więc to że konsole hamują rozwój gier jest trochę wyolbrzymione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja się mogę zgodzić z tym panem, uważam że konsole w jakiś sposób hamują rozwój technologiczny pecetów. Co jest przykładem śmieszne porównywanie jakości graficznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2010 o 17:08, lord0 napisał:

to że pecet może być mocniejszy od konsoli to prawda, ale większość pecetów w naszych
domach jest z nimi porównywalna więc to że konsole hamują rozwój gier jest trochę wyolbrzymione


Pewnie dlatego że nie wszystkie PCty służą do gier? Powiem więcej, większość z nich to sprzęty do pracy i farmville ;) Blaszaki należące do graczy w 90% są generacje przed konsolami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szok!! Niesamowite!! 5-letnie konsole są słabsze od nowych pecetów. Dobrze, że tacy dobroczyńcy jak Cevat mnie o tym poinformują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widać jak przez te wszystkie lata zmieniła się branża gier. Teraz to grafika łata wszystkie niedoskonałości w fabule, albo i w jej braku. Szkoda szkoda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To że pecety są obecnie mocniejsze od konsol nie podlega dyskusji ale nie zgodzę się że jest to różnica jednej generacji. Za kilka lat jak pojawią się następcy PS3 i X360 na pewno będzie to sprzęt mocniejszy niż obecne komputery, to raz. Dwa- porównajcie sobie różnice między sprzętami kolejnych generacji (NES-SNES, SNES-PlayStation, Playstation1-Playstation2, Nintendo64-GameCube itd) przepaść jest nieporównywalnie większa niż między PS3 a najlepszymi pecetami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I to, że PC są wydajniejsze daje producentom gier prawo do tego, żeby olewać optymalizację? Czemu gry na X360 wyglądające tak samo jak na PC wymagają PC o wiele lepszego niż to co siedzi w X360?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Jakość większości gier, poza Crysis 2 oraz innymi produkcjami na CryEngine, będzie ograniczana przez możliwości sprzętowe konsol."

No dobrze Panie Cevat, rozumiem że tylko Pan jest w stanie wyswobodzić graczy z tej męki ;) Ale jak za drugim razem dostanę takiego gniota jak Crysis nr. jeden, to już nigdy więcej nie zainwestuję grosza w rozbudowę swojego pc (który notabene zdechł i będzie zreaktywowany już na nowych podzespołach);

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2010 o 17:18, b0dz1o napisał:

Szok!! Niesamowite!! 5-letnie konsole są słabsze od nowych pecetów. Dobrze, że tacy dobroczyńcy
jak Cevat mnie o tym poinformują.


On patrzy z poziomu developera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>porównajcie sobie

Dnia 27.11.2010 o 17:35, Dobos napisał:

różnice między sprzętami kolejnych generacji (NES-SNES, SNES-PlayStation, Playstation1-Playstation2,
Nintendo64-GameCube itd) przepaść jest nieporównywalnie większa niż między PS3 a najlepszymi
pecetami.


Dokładnie. Miło, że w końcu ktoś to zauważył. Najnowsze animacje benchmarków of Futuremark nie robią już opadu szczeny jak kiedyś. Brakuje już nieco pomysłów na dalszy rozwój technologii. Gdyby istniała konieczność wypuszczenia nowych konsol to Sony i Microsoft by to zrobiły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2010 o 17:05, Paaavlo napisał:

Trudno się nie zgodzić z tym, że PC są obecnie dużo wydajniejsze...


Nie są wydajniejsze :) mają większą moc obliczeniową :P co do wydajności już wcale nie jest tak kolorowo :) jak ktoś chce się kłócić odsyłam do wikipedi i definicji wydajności :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taaaa... jasne... to dlaczego coraz więcej gier pojawia się na konsolach i dlaczego niektóre z nich jak się pojawią są traktowane "po macoszemu"?

Może to i przez piractwo... ale na konsolach też ono istnieje i nie wiem dlaczego oni tego nie widzą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh... i co z tego ze PC jest o generacje do przodu niż konsole jeśli developerzy nie potrafią dobrze optymalizować gier, dzisiejsze wymagania gier w porównaniu do szybkości działania i oprawy audiowizualnej wołają o pomstę do nieba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować