Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

1 grudnia dniem darmowej wysyłki w sklepie gram.pl

70 postów w tym temacie

Pff też mi miła promocja. Na pewno zamówię jakąś grę, ale na pewno nie na gram. Na waszym sklepie nie ma prawie żadnych starszych gier na PC jaki Xbox. Co mi po marnych 15 zł kiedy mogę kupić taniej na allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2010 o 16:08, Free_Lance napisał:

Co mi po marnych 15 zł kiedy mogę kupić taniej na allegro.


Wolę kupować na gramie niż uważać od kogo kupuję na allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2010 o 16:13, Henrar napisał:

> Co mi po marnych 15 zł kiedy mogę kupić taniej na allegro.

Wolę kupować na gramie niż uważać od kogo kupuję na allegro.


Eee, nie przesadzaj. Wielu sprzedawców na Allegro to po prostu sklepy, które mają też swoje osobne stronki. Ja najczęściej nie bawię się w aukcje "niesklepowe". Poza tym już mi wszedł w krew zwyczaj sprawdzania cen na Allegro, Ceneo i Skąpcu.

Nawiasem mówiąc: 1 grudnia to Światowy Dzień Walki z AIDS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2010 o 16:28, Jaki_Gahn napisał:

"Opłata za odbiór osobisty (3,99 zł)"

WTF?! Opłata za odbiór OSOBISTY? Ale jak... Jakim cudem...? :P Za co te 4 zł niby się
płaci?


Za to, że są :). Sferis robił to za darmo co im było nie na rękę, więc dostali te 4 zł od gram.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2010 o 16:08, Free_Lance napisał:

Pff też mi miła promocja. Na pewno zamówię jakąś grę, ale na pewno nie na gram. Na waszym
sklepie nie ma prawie żadnych starszych gier na PC jaki Xbox. Co mi po marnych 15 zł
kiedy mogę kupić taniej na allegro.


trolololololo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z opisu światowego, międzynarodowego dnia Darmowej Dostawy (czy jak to się nazywa fachowo) oraz z informacji z innych portali wynika - że darmowa dostawa zwykle dotyczy zamówień na dowolną kwotę. najwidoczniej tutaj ograniczenie, że dopiero od 50pln, jest odstępstwem... chyba że jest to tylko "dziwny zbieg okoliczności"... mocno kontrowersyjne tak czy siak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2010 o 16:28, Jaki_Gahn napisał:

"Opłata za odbiór osobisty (3,99 zł)"

WTF?! Opłata za odbiór OSOBISTY? Ale jak... Jakim cudem...? :P Za co te 4 zł niby się
płaci?


To już od dawna ;]
Akcja fajna, szkoda, że jeden raz w roku ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to urwał... chciałem kupić sobie koszulkę i brakuje mi 10gr... Mogliście wziąć i darmową przesyłkę od 40-45 zł :/

Ale może skorzystam w inny sposób z darmowej przesyłki... parę gier i tak chciałem kupić..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajny gest. Szkoda, że akurat nic konkretnego nie mam w planach (a przynajmniej nie w tym sklepie - zresztą dziwne jest to, że gram to mój ulubiony sklep :P no ale niestety, nie tym razem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować