Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pierwsze oceny polskiej gry wyścigowiej nail`d

46 postów w tym temacie

@^ Jak polska gra dostaje 7 lub 8 w zagranicznych rankingach to coś bardzo dobrego - chyba to chciałeś powiedzieć ;)
Nasz Wiedzmiak też nie rozruszał zachodniej prasy...

Ode mnie - kciuk do góry i tak trzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2010 o 16:04, karolekx23x napisał:

Dla mnie jak gra dostaje 7 lub 8 to średniak nic tak bardzo wspaniałego.


I to właśnie przez takich graczy jak Ty system ocen jest taki, jaki jest (7-10).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@karolekx23x

to ciekawy masz system wartości ;D..

Cieszę się, że ta gra dostaje dobre noty :) Mimo iż w ogóle mnie nie interesuje zważywszy na gatunek, to lepsze oceny oznaczają lepszą (niż gorszą) sprzedać :D a tego życzę bardzo polskim twórcom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2010 o 16:12, Henrar napisał:

> Dla mnie jak gra dostaje 7 lub 8 to średniak nic tak bardzo wspaniałego.

I to właśnie przez takich graczy jak Ty system ocen jest taki, jaki jest (7-10).

A czy to wina graczy, że w gry ocenione poniżej 7 w większości przypadków nie da się grać? ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2010 o 16:14, Kadaj napisał:

A czy to wina graczy, że w gry ocenione poniżej 7 w większości przypadków nie da się
grać? ;p


Wg popularnego systemu oceniania to gry ocenione na 7 to w większości gnioty, z tym się zgodzę (ale są wyjątki - Alpha Protocol). Gdyby recenzenci stosowali pełną skalę ocen, to w gry oceniane na 7 dałoby się spokojnie grać. 10 powinno być zarezerwowane do rewolucyjnych arcydzydzieł a nie do co piątej gry,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2010 o 16:34, Henrar napisał:

Wg popularnego systemu oceniania to gry ocenione na 7 to w większości gnioty, z tym się
zgodzę (ale są wyjątki - Alpha Protocol). Gdyby recenzenci stosowali pełną skalę ocen,
to w gry oceniane na 7 dałoby się spokojnie grać. 10 powinno być zarezerwowane do rewolucyjnych
arcydzydzieł a nie do co piątej gry,


Ale nie stosują. A mnie lata doświadczeń nauczyły, że gier ocenionych poniżej 70% lepiej nie dotykać. Więc znów zapytam: gdzie tu wina graczy? My po prostu interpretujemy aktualny system oceniania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2010 o 16:34, Henrar napisał:

(...)
Wg popularnego systemu oceniania to gry ocenione na 7 to w większości gnioty, z tym się
zgodzę (ale są wyjątki - Alpha Protocol). (...)

WTF? Przecie Alpha Protocol to straszny gniot! xD
Co do Nail''d - myśle iz to bedzie/jest całkiem niezła gra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie w większości przypadków "7" oznacza: "Graczu, kup grę i sam oceń czy to gniot czy dobra rozrywka". Ale co fakt to fakt... powinna być stosowana pełna skala tak jak jest naprawdę. Bo wiele gier ma 70-80 pkt... :/

Ale akurat nail''d mi się podoba tak samo jak Pure, a jeszcze do tego fajna muzyka... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Demonizujecie tę siódemeczkę i tych, którzy ją przyznają. Ocena to wypadkowa zalet i wad każdej gry, a często tak się właśnie składa, że ogólnie jest bardzo przyjemnie, ale grafika mogłaby być lepsza, fabuła dłuższa i SI bardziej zaawansowana... i tak właśnie lądujemy na siódemce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2010 o 16:37, Kadaj napisał:

Ale nie stosują. A mnie lata doświadczeń nauczyły, że gier ocenionych poniżej 70% lepiej
nie dotykać. Więc znów zapytam: gdzie tu wina graczy? My po prostu interpretujemy aktualny
system oceniania.

Natomiast mnie przekonały jedynie że większość gier(tak dokładnie 95%) które dostają noty powyżej 70% to przereklamowane gnioty(np. Dead Space) l. Natomiast 60% - 70% to są gry uczciwie zrecenzowane mają wady i zalety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2010 o 18:01, Numenpl napisał:


Natomiast mnie przekonały jedynie że większość gier(tak dokładnie 95%) które dostają
noty powyżej 70% to przereklamowane gnioty(np. Dead Space) l. Natomiast 60% - 70% to
są gry uczciwie zrecenzowane mają wady i zalety.


Od kiedy '' Dead Space " to " przereklamowany gniot "? ...

A co do ocen - skoro gra z oceną 7/10 to " gniot " kub " crap " to taki " Two Worlds II " po ocenie na gramie 6/10 powinien mieć dopisane; '' nie tykać nawet kijem " - a wcale tak nie jest
niestety,ale to jest wina graczy,że patrzą tylko na oceny rzędu 80-90% - 8-9/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2010 o 18:01, Numenpl napisał:

Natomiast mnie przekonały jedynie że większość gier(tak dokładnie 95%) które dostają
noty powyżej 70% to przereklamowane gnioty(np. Dead Space) l. Natomiast 60% - 70% to
są gry uczciwie zrecenzowane mają wady i zalety.

Gdybym się przyjrzał kupowanym przez siebie grom, to żadna nie ma średniej niższej niż 70%, zaś większość z nich to tytuły 85%+. I jakoś nie czuję się bombardowany gniotami. Natomiast poniżej pewnego poziomu nie widzę tytułów wartych zagrania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować