Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

List do fanbojów

84 postów w tym temacie

W tym miejscu zastrzegamy, że powyższa treść nie wyraża stanowiska redakcji gram.pl, a jest jedynie przytoczonym materiałem, pochodzącym z jednego z zachodnich portali. Opinie w nim zawarte należą wyłącznie do wyżej podpisanego (choć z pewnością chociaż z niektórymi i w pewnej części można się zgodzić).

Bardzo cwane Pepsi. Za cwane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A PS3 i tak jest lepszy od X360, który jest lepszy od PC, ale nie lepszy od X360, który z kolei jest jeszcze lepszy niż PS3, a PC będąc powyżej obu konsol, jest nawet lepszy od samego siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

List równie nieciekawy jak każda kolejna wojna fanbojów. Ameryki ten pan na pewno nie odkrył a bezsensowne przekleństwa w co drugim zdaniu przypominają mi bardziej rozwydrzonego dzieciaka a nie poważnego dziennikarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I to by było na tyle, jeśli idzie o wszystkie artykuły w stylu "porównanie grafiki w grze XYZ na platformach A, B i C" (gdzie w 99% przypadków różnią się one kilkoma pikselami, ponieważ nie da się uchwycić idealnie tego samego fragmentu gry).

Facet ma absolutną rację pisząc o zachowaniu graczy, ale niestety, nie bierze pod uwagę jednego: takie zachowanie istnieje od zawsze, odkąd tylko pojawiły się konkurujące ze sobą przedmioty. Na rynku rozrywki elektronicznej konflikty wybuchają od samego początku:
- Atari vs. Commodore vs. Spectrum
- SNES vs. Sega Genesis
- PC vs. Amiga
Gdy na rynku został tylko pecet, problemy na jakiś czas zniknęły, ale potem pojawiła się pierwsza PlayStation i zabawa rozgorzała na nowo. Po jakimś czasie wyszła PS2 i XBox, i mieliśmy:
- PS2 vs. XBox
- konsole vs. PC
Ta sytuacja istnieje do dziś, z tym, że z PS2 zrobiło się PS3 a z XBoxa - XBox 360. Innych różnic brak.

Czy takie teksty coś zmienią? Wątpię. Czy są potrzebne? Też wątpię - nie zwracają uwagi na nic, co byłoby jakąkolwiek nowością. Ot, po prostu po raz kolejny ktoś postanowił pokazać, że konflikt istnieje i ma się dobrze. Podejrzewam, że będzie on istniał dłuuuugo po tym, jak szanownego Pana Redaktora i obecne pokolenie graczy szlag trafi. Będą pewnie inne platformy, inne systemy, ale nadal będzie chodziło o jedno i to samo - "muj szpszęt jest lepsiejszy od tfojego szpszętu".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

która konsola jest lepsza? ja dla mnie nie ma to znaczenia, PC mam, nadaje się do pracy i pograć też można, a że nie wszystko pójdzie na max za 3 lata? trudno takie czasy, a jak gry są dobre to i na wszystkim można pograć ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem autor listu ma uraz po Craigu z dzieciństwa i tak się pieni. I on myśli, że ktoś się przez to zmieni? Fanboy nawet nie uświadamia sobie, że jestem fanboyem, więc ten cały list nie ma sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fanboj i tak, będzie myślał, ze to do kogo innego i jego to nie dotyczy. Jak dzieciak bluzgający na ludzi, że gry typu MW2, nie mają żadnego wplywu na to jak on reaguje. To ktoś być fanboj i trzeba go zjechać bo on być moja wroga.

http://www.city-data.com/forum/members/bs13690-83559-albums-animated-gifs-pic44678-flamewar.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować