Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Przedświąteczny ANTYporadnik zakupowy

33 postów w tym temacie

Nowy Dżem Błąd 007 okazuje się dość dobrze przyjęty przez graczy, a często przedstawiany jako lepsza gra niż (jak dla mnie) zwalony CoD: Black Ups ;) NfS:World jest darmówką teraz i nie wymaga ani grosza do pełnej zabawy i jest najlepszą ścigałką sieciową, którą można spokojnie nazwać mmo (szczególnie po wprowadzeniu tuningu części i wielu innych usprawnień).
Do antyporadnika można by za to dodać wszystkie gry, które ogłoszone na wszystkie platformy, wychodzą tylko na część z nich, a reszta, albo kiedyś, albo nigdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przesadzacie TFU2 nie jest złe, po jedynce jasne liczyłem na więcej, ale sieka się przyjemnie. No na pewno lepiej niż odwiedzanie dwa razy wszystkich planet, chociaż grafika korytarzy jest uboga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kane i Lynch zasługuje na miejsce tutaj, ale jak coś, to informuję nieszczęśników, którzy tę grędostan, że chętnie za rozsądną cenę odkupię XD BO mnie osobiście ta gra jakośuwiodła. Nie jest wybitna, ale ma swój klimacik, tkory mi się podoba. Niestety nie jest warta ponad 100 złotych, za tak krótką fabułę to jakiś żart jest.
Osobiście czekam aż wyjdzie w taniej edycji jakiejś. Jak wskoczy do pomarańczy to biorę od razu.
Hej i skarpetki to też dobra rzecz, przynajmniej praktyczne są xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, dziwna ta lista. Za Blood Stone pod choinką wcale bym się nie obraził. A NFS World jest darmowy więc ciężko żeby ktoś go kupił w prezencie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W rankingu zaszła jedna zmiana. Wyrzuciliśmy darmowego przecież Worlda (wszak ma to być antyporadnik ZAKUPOWY). w jego miejsce wstawiliśmy zupełnie pominiętego (?!) House M.D., za którego trzeba już zapłacić i to całkiem sporą sumkę. Za zamieszanie przepraszamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z przedmówcami, nowy Bond jest bodaj najlepszą grą z serii, więc nie wiem co ona robi w tym zestawieniu. Zamiast niej dałbym przykładowo Poker Simulator (sygnowany przez niejakiego pana Michała Wiśniewskiego, który to jest podobno prezesem Polskiego Związku Pokerowego, czy jakoś tak) lub Symulator Farmy 2011, chociaż sam za nim przepadam bo wychowałem się na wsi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Star Wars The Force Unleashed II ma słabą grafikę!!!!? Ja rozumiem, że gra generalnie zawiodła, ale na wzrok to mi chyba jeszcze aż tak nie padło. To jest już trochę przegięcie. Ja rozumiem, że teraz modne jest jeżdżenie po tej grze, ale naprawdę nie dajmy się zwariować. SWTFUII to gra na 6/10 która i tak pewnie spodoba się fanom Star Wars lub zwolennikom pierwszej części i tak należałoby ją traktować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2010 o 19:11, mandragora1 napisał:

ja bym bardzo chętnie te skarpetki chciał

Ja również, zimne noce ostatnio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A u nas w rodzinie nie ma nietrafionych prezentów. Bo po pierwsze, znamy wszyscy swoje zainteresowania co pozwala wybrać udany prezent, a po drugie niespodzianki choinkowe są to drobiazgi typu "małe a cieszy".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować