Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Łukasz Mach z City Interactive w gąszczu pytań

11 postów w tym temacie

Dnia 01.12.2010 o 18:43, Kafar napisał:

Ja tam gościa nie kojarzę ;P


Łukasz Mach, był znany również na tym forum i nie tylko tym pod nickiem: Dziadu, jako PR Manager ( lub coś w tym guście ) w CDProjekt Red.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2010 o 19:15, Piotrbov napisał:

> Ja tam gościa nie kojarzę ;P

Łukasz Mach, był znany również na tym forum i nie tylko tym pod nickiem: Dziadu, jako
PR Manager ( lub coś w tym guście ) w CDProjekt Red.


Nie o tym gościu mówię go to znam ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

taa.. Stuart Black, czyli gosc, ktory najpierw zjechal wszystkich tworcow fps-ow twierdzac, ze robia zwykle jednostajne i nieciekawe gówno, po czym zaprezentowal swiatu Bodycounta, na ktorego prezentacjach wszyscy ziewali z nudow i czym predzej uciekali zeby tylko zobaczyc kilka sekund gameplaya z polskiego Bulletstorma. Black, to cwaniaczek, ktory poza krytykowaniem, nie ma juz niestety nowych pomyslow i sadzi, ze podpatrzy takowe u Polakow. Podobno kiedy sam zobaczyl w akcji Bulletstorma, popadl w depresje i zaczal opieprzac swoich pracownikow,dlaczego to nie oni potrafili stworzyc takie cudo jak nasi rodacy. Rada dla chlopakow z City I - wywalcie Blacka jak najszybciej, ten gostek to tylko dla was ciezar :)) Moze i stworzyl ciekawego Blacka, ale to juz przeszlosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2010 o 19:15, Piotrbov napisał:

> Ja tam gościa nie kojarzę ;P

Łukasz Mach, był znany również na tym forum i nie tylko tym pod nickiem: Dziadu, jako
PR Manager ( lub coś w tym guście ) w CDProjekt Red.


:) Dzięki za przedstawienie mnie gramowej braci Piotrbov:) Czy mi się wydaje czy byłeś na zlocie gramów i wiedźminów?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2010 o 14:44, City_Lukasz napisał:

:) Dzięki za przedstawienie mnie gramowej braci Piotrbov:) Czy mi się wydaje czy byłeś
na zlocie gramów i wiedźminów?:)


Ten jeden we własnej osobie. Przecież nawet mnie i jednego od wieśka oprowadzałeś po Redzie...

Ale jak można zauważyć ludziom chodziło o tego drugiego, a nie o ciebie, więc mój post zdał się na nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś gdy słyszałem City Interactive to padałem na glebę ze śmiechu. Teraz już nie. Temu studiu należą się ogromne brawa za to jak pięknie przeszli z produkcji nisko budżetowych do produkcji AAA. Życzę im powodzenia i mam nadzieję, że ten shooter WWII pokaże mało znane fronty takie jak kampania wrześniowa czy atak niemców na Francję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować