Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Droga paczki, czyli witajcie w XXI wieku

126 postów w tym temacie

Dnia 04.12.2010 o 09:01, Tajnos-Agentos napisał:

Czy to jest tylko magazyn gram.pl czy też CD Projekt?


Nie jest to magazyn CD Projektu. W tej chwili gram.pl nalezy w 100 do Action SA i to jest wlasnie magazyn Action. A firma ta jest wlascicielem kilku innych sklepow. Tak wiec nie wszystkie paczki nalezaly do zamowien w gram.pl. Tych na szczescie jest jednak sporo. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aaaaagrh! Nie mogę sobie pooglądać z dzwiękiem bo szefo właśnie wszedł a w dodatku aktualizacja antyvira mi buffer blokuje :x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2010 o 09:49, hearthland93 napisał:

Dobry artykuł, a mam pytanie: co z paczkami które są odbierane w Salonach Sferis ? Wtedy
paczka jest tylko zabezpieczona folią itp. , po prostu jest brana przez wozy z Sferis
?


Paczki są pakowane identycznie , jedyna róznica to taka iż do punktów z reguły idzie wiecej zamówień więc jeszcze lepiej jest to rozłożone w kartonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2010 o 19:50, Wladca_Cieni1 napisał:

A właśnie- mam takie samo pytanie, jak hearthland. Co się dzieje z paczką, kiedy klient
wybrał jako miejsce odbioru punkt GO24 ? Z góry dziękuję za odpowiedź.


j.w. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy material. Gratulacje za nagrode "Zaufanie"!!!
W tle widac, ze pracownicy sa tez monitorowani, czy tylko mi sie wydawalo?! (to chyba takie dodatkowe zabezpieczenie przed hm... zmiana rodzaju towaru na jego brak lub cos podobnego :DDD )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny materiał :) Ale jeszcze nigdy nie dostałem gry w takim dużym kartonie - może dlatego, że wybieram odbiór osobisty w Sferisie :P Ale ciekawi mnie jak gry trafiają do Sferisu. Bo to się akurat bardzo szybko odbywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dosłownie 2 minuty temu przyjechał do mnie kurier z Prototypem.
Pan wszedł, powiedział "siema!", kiedy się z nim rozliczałem zadzwonił mu dzwonek w telefonie, była to jakaś "klubowa nutka", po czym z jego rozmowy telefonicznej dowiedziałem się, że żona kazała mu wrócić na kolację :P
Ale do rzeczy: widzę, że kartony faktycznie są ogromne w porównaniu do zawartości. Całe w zszywkach, a na szczycie widnieje napis: UWAGA!!! Państwa towar znajduje się pod tekturową wklejką.
Trochę wkurza rozmiar pudła, ale reszta może być.
P.S.
Filmik też fajny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hehe no to teraz wiem czemu dostałem taki duży karton z 2 grami , ale się zdziwiłem jak otworzyłem karton a tam sama kartka , a na kartce napisane : Karton ma podwójne dno.

A już myślałem że mi samą kartkę wysłali hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Temat ciekawy, ale jakość wykonania nagrania żenująca. Chłopaczek-operator kamery chyba pierwszy raz kamerę w ręku miał. Trzeba było chociaż pożyczyć ręczny statyw albo włączyć stabilizator obrazu. Niestety musiałam przerwać oglądanie w połowie, bo od oglądania turbulencji w przyspieszonym tempie boli mnie teraz głowa i zbiera na ... - mdli mnie. Założę się, że Pan edytor video to ten sam Pan co operator. Mógł chociaż zaoszczędzić katorgi dla oczu i powycinać drgawki na których i tak nic nie widać , zamiast puszczać w przyspieszonym tempie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2010 o 05:19, Ilona napisał:

Temat ciekawy, ale jakość wykonania nagrania żenująca. Chłopaczek-operator kamery chyba
pierwszy raz kamerę w ręku miał. Trzeba było chociaż pożyczyć ręczny statyw albo włączyć
stabilizator obrazu. Niestety musiałam przerwać oglądanie w połowie, bo od oglądania
turbulencji w przyspieszonym tempie boli mnie teraz głowa i zbiera na ... - mdli mnie.


Będziesz miała nauczkę, by nie oglądać materiałów autorskich Gram.pl. Albo po prostu wcześniej nic nie jedz lub wyrzygaj się na zapas. :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Filmik jak najbardziej spoko!Widziałem jeszcze taki z firmy kurierskiej jak te wszystkie paczki wędrują.. epickie
PS: kiedyś się przestraszyłem, gdy zamówiłem Assassin''s Creed i Stalker COP,a dostałem taki wielki karton.. i jak otworzylem to puste bylo no to wtf! a lekkie było takieże szok no to co ja moglem pomyslec
kurier wziął kasę i sobie poszedł a ja z kartonem za 200coś zostałem ^.^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> W gramowym sklepie ostatnio kupowałem grę jakieś 3 lata temu, ale dostałem ją w malutkim,
> idealnie dopasowanym pudełeczku. A raczej zgrabnie zawiniętym kartonie. Widzę, że wiele
> się od tego czasu zmieniło. Poważnie wysyłacie jedną grę w kartonie, do którego spokojnie
> zmieści się PC? To się opłaca? A co z transportem? Przecież jak taki kurier sunie swoim
> vanem po polskich drogach to ta gra musi latać z hukiem po całym pudle.


>Koszt wysłania takiego kartonu i 2/3 razy mniejszego jest taki sam ,ale planujemy wprowadzenie linii do pakowania >małych przedmiotów w koperty bąbelkowe .

folia bąbelkowa? jestem ZA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tylko, że strona www sklepu nadal jest w wieku XX. Zamówiłem BC2 NAM w wersji elektronicznej i wygląda na to, że ktoś tam teraz dzierga ręcznie wszystkie zamówienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2010 o 17:04, Myszasty napisał:

> Zrób lepiej video poradnik pt. "Jak mieć taką fajną brodę" ;)

Po co zaraz wideo? To można w jednym zdaniu zawrzeć. Po prostu trzeba...

Przestać się golić! :D


Witaj.

Juz mnie ktoś uprzedził co do komenta do brody ?? :D Myszasty. Twoja Broda jest Kooozak. Rules i Wypas iście krasnoludzka. Gimli z LOTRA by Cię wziął do swojej drużyny ;) Także Korgan Z Baldur''s Gate 2 By zachwalał Twoją brodę ;). Napalony widać byłes ostry :D szczególnie w magazynie.

Anywawy: Nawet nie wiedziałem że wy aż już tyle tego sprzedajecie i że to aż tak wygląda :D spory ten magazyn. Przy najblizszym zamówieniu będę sobie kontemplował gdzie aktualnie znajduje się moja gra i czy już katon do niej jest czy go nie ma...

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować