Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

World of Warcraft: The Burning Crusade - galeria

36 postów w tym temacie

Stwór dzięki za odpowiedź, tyle że nie wiem skąd u ciebie ta wrogość odrazu? Ja po prostu staram się spojrzeć na to wszytko trochę bardziej krytycznie :)

A i jeszcze jedno bo w końcu nie wiem: czyli ilość poziomów do zdobycia zmienią czy będę miał dodatek czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2006 o 19:05, J.a.k napisał:

Stwór dzięki za odpowiedź, tyle że nie wiem skąd u ciebie ta wrogość odrazu? Ja po prostu staram
się spojrzeć na to wszytko trochę bardziej krytycznie :)

A i jeszcze jedno bo w końcu nie wiem: czyli ilość poziomów do zdobycia zmienią czy będę miał
dodatek czy nie?


W dodatku BC limit poziomów zwiększony zostanie do 70. Poza tym na stronie Blizza mozna juz znaleźć informacje o nowej rasie dla Alliance... i są to Whispy, czyli duszki. Nie wiem na ile to jest żart, a na ile serio, ale mam nadzieje, że to żart.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2006 o 19:13, Halab napisał:

nowej rasie dla Alliance... i są to Whispy, czyli duszki. Nie wiem na
ile to jest żart, a na ile serio, ale mam nadzieje, że to żart.


To jest żart przeczytaj sobie tekst odnoścnie nowej rasy a się dowiesz czemu:P Ludzie zrozumcie to żarcik na 1 kwietnia!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2006 o 19:59, Stwór napisał:

> nowej rasie dla Alliance... i są to Whispy, czyli duszki. Nie wiem na
> ile to jest żart, a na ile serio, ale mam nadzieje, że to żart.

To jest żart przeczytaj sobie tekst odnoścnie nowej rasy a się dowiesz czemu:P Ludzie zrozumcie
to żarcik na 1 kwietnia!:)


No przecież napisałem, że mam nadzieje, iż to zart :). I bardzo dobrze, że to żart hehe :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2006 o 18:33, Stwór napisał:

Tak a ja miecze świetlne:)

Przecież miecz świetlny już jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2006 o 09:16, ckamil666 napisał:

Kurcze chciałbym przynajmniej raz zagrać w WoW... :P

wiem, że w jednym z zachodnich serwisów, po rejestracji była możliwość pogrania 10 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2006 o 09:16, ckamil666 napisał:

Kurcze chciałbym przynajmniej raz zagrać w WoW... :P


Kurcze człowieku, a jaki to problem?! Ja sprawdziłem, wiem że mi się nie podoba i wydałem na to grosze. Jak?
Kupujesz grę na gram.pl za 139zł + wPLN. Grasz sobie miesiąc i sprzedajesz grę na allegro. Taka operacja prawie nic nie kosztuje, bo twoje konto zyskuje na wartości dzięki postaciom jakie na nim pozostawisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ty kupiłeś WoW-a to kaktus mi na ręce rośnie:) Jeśli już to pamiętam że pisałeś jak grałeś 5 godzin na Guest passie i ci się nie podobało:P ... Ale jak do czegoś sie podchodziz negatywnym nastawieniem to wszystko będzie ble i złe;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Slaba grafa, ale co z tego skoro jest zajebista grywalnosc ? Ludzie do tej pory graja w stara czy d2, a mimo ze grafika jest ostro slaba. Co na to wyplywa ? Grywalnosc no i to, ze jest to gra Blizzarda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować