• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Mroczny_Joga

Problem

Pytanie

8 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 03.12.2010 o 09:47, Mroczny_Joga napisał:

Może mi ktoś pomóc wyskakuje mi takie coś i wylacza się komp proszę o pomoc. Wiem że
nie powinienem zkladać tematu ale nie mam czasu bo zaraz mi sie komp wyłaczy.


Czy czasem to nie jest virus ? Bo coś takiego wyszukałem w google bo wydaje mi się to bardzo podejrzane

Disk Doctor (aka DiskDoctor) – new fake system optimizer that definitely must be removed from your PC. Disk Doctor is very similar to Win Defragmenter, Win Defrag, Scan Disk – rogue tool of which we have told you in one of our previous posts.

Spróbuj wyłączyć to w menedżerze zadań przeskanuj komputer Malware Anit bytes. Miałem podobny syf więc, a po przeskanowaniu tym programikiem usunąłem ten syf.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 03.12.2010 o 09:47, Mroczny_Joga napisał:

Może mi ktoś pomóc wyskakuje mi takie coś i wylacza się komp proszę o pomoc. Wiem że
nie powinienem zkladać tematu ale nie mam czasu bo zaraz mi sie komp wyłaczy.

Z tego co tam jest napisane to masz rozwalony sektor rozruchowy dysku 30% dysku jest nie do odczytania(fizycznie martwa wedle tego programu) dysk twardy nie odpowiada na komendy systemu 500ms czas reakcji głowicy na klastry to za dużo wniosek dysk na śmietnik wedle tego programu.
Polecam (www.ashampoo.com/en/usd/pin/0065/System_Utilities/Ashampoo-HDD-Contro) pełna wersja za darmo przez 10 dni testowania jak pokaże ,że dysk na śmietnik to kup nowy trudno czasami tak bywa.
A z windą nie ma problem przypisana jest do płyty głównej nie powinno by problemu z rejestracją po instalce na nowy dysk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 03.12.2010 o 09:47, Mroczny_Joga napisał:

Może mi ktoś pomóc wyskakuje mi takie coś i wylacza się komp proszę o pomoc. Wiem że
nie powinienem zkladać tematu ale nie mam czasu bo zaraz mi sie komp wyłaczy.


Pytanie zasadnicze: który dysk skanowałeś? Ten na którym masz windę? Czy jakiś inny?
Bo jeśli ten na którym masz system, to gdybyś miał faktycznie takie błędy to by Ci system w ogóle nie wstał.
A to oznacza, że ściągnąłeś jakiś syf :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Tak potwierdzam jest to virus z rodziny system optimizer. Miałem podobny syf, ale w formie antywirusa i identycznie wyglądał. Miałem białą tapetę zero ikonek i tylko ten syf na pulpicie. Usunąłem to za pomocą Malware anty bytes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 03.12.2010 o 09:47, Mroczny_Joga napisał:

Może mi ktoś pomóc wyskakuje mi takie coś i wylacza się komp proszę o pomoc. Wiem że
nie powinienem zkladać tematu ale nie mam czasu bo zaraz mi sie komp wyłaczy.

Co do tekstu z programu: jeżeli boot sector byłby uszkodzony, to komputer wcale by się nie włączył. Tak samo przy poważnym uszkodzeniu dysku.

Rozwiązanie: wywal w cholerę ten malware.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować