Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Telewizor z wbudowanym PlayStation 2 prosto od Sony?!

26 postów w tym temacie

Michał Ostasz

To nie żart! Sony wprowadza do brytyjskich sklepów nowy telewizor BRAVIA KDL-22PX300, który byłby najzwyczajniejszym w świecie odbiornikiem HD gdyby nie jeden mały szczegół - w jego podstawce wbudowana jest... konsola PlayStation 2!

Przeczytaj cały tekst "Telewizor z wbudowanym PlayStation 2 prosto od Sony?!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Matryca pewnie jakas przegnila ze stanow magazynowych ktore nie zlazly kilka lat temu :] . Raczej na TN . Dla mnie jest to przepakowanie starego zlomu w nowe wdzianko .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajne combo ale miałoby ono sens jakby wyszło wtedy jak telewizory LCD wchodziły na rynek. Ale pewnie i tak znajdą się ludzie którzy to kupią, a konsola PS2 znowu sprzeda się w jeszcze większej ilości ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie całkiem fajne kombo. Jak ktoś ma małe mieszkanie a może do tego jeszcze potomka...
W jednej obudowie ma telewizor, odtwarzacz DVD i konsolę dla berbecia i to za niewygórowaną cenę:) Strzał w 10 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2010 o 11:28, kelus napisał:

22 cale ? to już wolę kupić konsole i podpiąć pod mój tv ;X


W twoim wypadku może i tak ,ale jeśli ktoś do małego pokoju potrzebuje jakieś małego tv ,a zarazem chciałby trochę pograć to jest propozycja idealna dla tego kogoś. Patrząc na ceny obecnych tv na rynku, to te PS2 wychodzi prawie darmo (chyba ,że ktoś porównuje ceny TV do monitorów to wtedy może być większa różnica...).
PS. Druga sprawa....ciekaw jestem jakiej jakości komponentów użyli do owego telewizora (matryca ,itp.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

22 cale to dla mnie jakiś żart. Teraz to w tej wielkości są monitory komputerowe. Lepiej kupić normalną konsolę i podpiąć nią do normalnego 42 calowego telewizora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2010 o 13:56, kartin napisał:

22 cale to dla mnie jakiś żart. Teraz to w tej wielkości są monitory komputerowe. Lepiej
kupić normalną konsolę i podpiąć nią do normalnego 42 calowego telewizora


Tak ,tak, nie każdy posiada na tyle duży pokój by używanie 42 cali było komfortowe.
IMO dobry pomysł, ale wciąż czekam na wsteczną kompatybilność z PS2 na PS3. Może kiedyś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba jedyny minus tego to taki że jak zepsuje się albo konsola albo telewizor to do naprawy idzie całość
i nie możemy sobie telewizji pooglądać xD
dlaczego w Polsce są takie małe zarobki :\ mnie już to wkurza, bezrobocie i małe zarobki :\
normalnie nic porządnego sobie kupić niemożna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2010 o 13:56, kartin napisał:

22 cale to dla mnie jakiś żart. Teraz to w tej wielkości są monitory komputerowe. Lepiej
kupić normalną konsolę i podpiąć nią do normalnego 42 calowego telewizora


Myślenie jest wskazane...
Ile zapłacisz za telewizor 42" i "normalną" konsolę? Jak duży musisz mieć pokój żeby komfortowo na takim tv coś oglądać?
A teraz: ile zapłacisz za to kombo? Czy żeby je wstawić musisz mieć salon wielkości boiska piłkarskiego czy wystarczy schowek na szczotki?

Think MacGyver... Think...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajna zabawka, ale niestety spóźniona o 3-4 lata... Sam mam jeszcze PS2, które mam zamiar wkrótce znowu ostro eksploatować, ale już mnie stać na TV o odpowiedniej przekątnej i kino domowe więc taki bajer raczej sobie odpuszczę... Lepiej by zrobili gdyby zintegrowali PS3 z 40 calową brawią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

HD + PS2 ? Chyba coś jest tu nie ten teges... Hmmm może na 22" tego nie widać, nie wiem. Na 37" HD Ready za to aż za bardzo widać ;( Nie ma to jak CRT + PS2 ---> to jest COMBO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować