Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Casting do filmiku gramowego w klimatach wiedźmińskich :)

73 postów w tym temacie

Za późno poczytałem, że tu liczycie na kogoś w wieku około 50 i wysłałem zdjęcia :P No ale Chociaż mówią mi, że wyglądam jakbym miał koło 30 lat jak z brodą chodzę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Patrząc po wymaganiach:

- około 50 lat
- weteran
- wygląd wojownika
- gracz, stary wyjadacz

Trzeba było ten casting ogłosić w powiedzmy więzieniach, a nie na forum :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2010 o 12:50, KannX napisał:

Czy cieć z mojego bloku by się nadawał? Jest po 50-tce, nieogolony, chodzi w kapeluszu
Boryna-style, chleje wódę, zbiera złom i jest niezniszczalny.


To u Ciebie Jakub Wędrowycz stróżuje? ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2010 o 09:22, Phobos_s napisał:

To u Ciebie Jakub Wędrowycz stróżuje? ;D


U mnie stróżuje "Straszny Józek, który ma wózek" - tak brzmi jego pełny pseudonim, a wózek ma żeby złom szybciej wozić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do konsuli:
Laid_back nie uważasz, że formuła konkursu troszeczkę jest niedorzeczna? Raz, że szukacie aktora do filmu na podstawie wyglądu, a nie posiadanych umiejętności aktorskich. (Fail) Druga rzecz, że szukacie osób mocno przewyższających wiekiem, średnią ilość lat gramowiczów (fail2). Nie lepiej zrobić coś w stylu konkursu Video jak z God of War 3? To raz, a sprawę wyglądu "młodziaka" zawsze można zmienić odpowiednią charakteryzacją. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>/ciach/

A gdzie jest powiedziane, że to ma być aktor? To może być wuj, który będzie siedział i dzwonił łyżeczką o szklankę jak w reklamie pewnego banku. Do tego potrzeba 0 (słownie: zero) umiejętności aktorskich. Czytanie ze zrozumieniem: fail.
Rozumiem też, że jeśli średnia wieku w Polsce to 50 lat to już nie ma dziadków i babć po 80 lat? To, że średnia wieku gramowiczów to lat 20 czy 15 nie znaczy, że nie ma tu użytkowników, którzy mają po 35 czy 40 lat. Tacy też grają. I tacy też mają rodziców i dziadków. A poza tym gdzie najlepiej zamieścić informację o kręceniu filmiku gramowego jeśli nie na forum gram.pl? Domyślność: fail2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde, szans nie mam. 13 lat to za mało trochu..
Ale idźcie pod biedronkę, tam taki pan czasem chodzi sobie, z idealnymi siwymi włosami, czasem jakiego stwora ubije (czyt. ochrzani że mu na wódkę ni da) eliksiry weźmie (Wódeczka) i ardem sypnie (Rąbnie złomem).

Słowem, ideał:d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2010 o 17:55, Phobos_s napisał:

>/ciach/

A gdzie jest powiedziane, że to ma być aktor? To może być wuj, który będzie siedział
i dzwonił łyżeczką o szklankę jak w reklamie pewnego banku. Do tego potrzeba 0 (słownie:
zero) umiejętności aktorskich. Czytanie ze zrozumieniem: fail.

Stary skąd Ty wiesz co ma zagrać domniemana osoba? Doświadczenie na pewno jest wskazane, a pomysł zdjęcia wydaje się o tyle absurdalny, że o wiele ciekawszy konkurs by był jeśli dano by nam więcej możliwości w postaci video

Dnia 06.12.2010 o 17:55, Phobos_s napisał:

Rozumiem też, że jeśli średnia wieku w Polsce to 50 lat to już nie ma dziadków i babć
po 80 lat?

Co ma piernik do wiatraka? Nie rozmawiamy o społeczności Polski, tylko społeczności gramu.
>To, że średnia wieku gramowiczów to lat 20 czy 15 nie znaczy, że nie ma tu

Dnia 06.12.2010 o 17:55, Phobos_s napisał:

użytkowników, którzy mają po 35 czy 40 lat. Tacy też grają. I tacy też mają rodziców
i dziadków.

Okej, ale dalej jest to mniejszość, a charakteryzacja potrafi działać cuda.

Dnia 06.12.2010 o 17:55, Phobos_s napisał:

A poza tym gdzie najlepiej zamieścić informację o kręceniu filmiku
gramowego
jeśli nie na forum gram.pl? Domyślność: fail2.

A poza tym ja się tego przyczepiłem? Nie wkładaj mi do głowy czegoś nad czym się nie zastanawiałem, a co więcej nie wyraziłem w poście okej o.O.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2010 o 20:58, Jakli napisał:

Stary skąd Ty wiesz co ma zagrać domniemana osoba? Doświadczenie na pewno jest wskazane,
a pomysł zdjęcia wydaje się o tyle absurdalny, że o wiele ciekawszy konkurs by był jeśli
dano by nam więcej możliwości w postaci video


Nie wiem. Ale mogę założyć, że skoro proszą tylko o zdjęcie to może się okazać, że dana osoba będzie tylko "stać i wyglądać". Albo może to być tylko część castingu a w następnym etapie będą sprawdzać umiejętności aktorskie.
Myślę, że formuła "konkursu" została przemyślana zanim został on ogłoszony, więc nie musisz od razu wyjeżdżać z failami.

Dnia 06.12.2010 o 20:58, Jakli napisał:

Co ma piernik do wiatraka? Nie rozmawiamy o społeczności Polski, tylko społeczności gramu.


To był przykład do tego co było dalej.

Dnia 06.12.2010 o 20:58, Jakli napisał:

Okej, ale dalej jest to mniejszość, a charakteryzacja potrafi działać cuda.


Co z tego, że mniejszość? Ważne, że są. A do cudów to trzeba mieć kasę i dobrego charakteryzatora.

Dnia 06.12.2010 o 20:58, Jakli napisał:

A poza tym ja się tego przyczepiłem? Nie wkładaj mi do głowy czegoś nad czym się nie
zastanawiałem, a co więcej nie wyraziłem w poście okej o.O.


To też było w kontekście tego co było napisane wcześniej. Przyczepiłeś się, że szukają starszych niż "średnia wieku na gramie". To gdzie mają szukać? W domach starców?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2010 o 19:35, RachaelHale napisał:

Czy koniecznie musi być mężczyzna? ;p

No właśnie!

Ja chętnie zobaczyłbym jakąś nową Triss :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2010 o 17:11, Laid_back napisał:

Czekamy na zdjęcia zdecydowanie sporo starszych osób niż Ty :P


To są tu takie? Dziadku Budo, wiedziałeś o tym? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akurat gram ma naprawdę sporo starszych użytkowników - jak na swój profil działalności. Nie zawsze są widoczni na forum (najprościej dostrzega się jednak spam czy infantylne wypowiedzi ;), ale w sieci nigdy nie masz pewności, czy nie rozmawiasz z osobą, która jest w wieku twego ojca, jeśli nie dziadka.
Stąd przestrzegam przed wyzywaniem rozmówcy i wyzywaniem jej od dzieciaków, bo może się okazać, że ma już dorosłe dzieci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2010 o 21:50, rob006 napisał:

> Czekamy na zdjęcia zdecydowanie sporo starszych osób niż Ty :P

To są tu takie? Dziadku Budo, wiedziałeś o tym? :P


Wiem o kilku "trzydiestkach" i o KrzysztofieMarku, który ma gdzieś 50-60, nie wiem ile. Na pewno jest sporo starszych osób, ale dinozaury kalibru KMa to chyba raczej rzadkość, przynajmniej na forum ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować