Zaloguj się, aby obserwować  
JaimeAstarloa

Lineage 2 - szybkie pytanie

5 postów w tym temacie

Witam

z góry bardzo przepraszam za zadawanie tak w sumie banalnego pytania, ale w chwili obecnej mój dostep do internetu jest oględnie mówiąc bardzo ograniczony i nie jestem w stanie sprawdzić tego sam.

Pytanie brzmi - ile wynosi (w dolarach/euro; generalnie walucie, w jakiej płatnośc ma miejsce) miesięczny abonament gry Lineage 2, rzecz jasna na oficjalnym serwerze?

Z góry dziękuję i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2006 o 17:43, JaimeAstarloa napisał:

Witam

z góry bardzo przepraszam za zadawanie tak w sumie banalnego pytania, ale w chwili obecnej
mój dostep do internetu jest oględnie mówiąc bardzo ograniczony i nie jestem w stanie sprawdzić
tego sam.

Pytanie brzmi - ile wynosi (w dolarach/euro; generalnie walucie, w jakiej płatnośc ma miejsce)
miesięczny abonament gry Lineage 2, rzecz jasna na oficjalnym serwerze?

Z góry dziękuję i pozdrawiam

12.99 euro lub 15$ zależy który kraj wybierzesz podczas zakładania konta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To zalezy od tego na ile miesiecy wykupujesz. Jest jeszcze jedna waluta - funt brytyjski

1 miesiac - 9 funtow
3 miesiace - 8 funtow
6 miesiecy - 7 funtow

Masz kilka sposobow na oplate:

- karta kredytowa - trzeba uwazac bo to regularnie pobiera co miesiac wiec jak raz podasz nr karty a nie chcesz grac w nastepnym miesiacu musisz od razu wyrejtrowac karte po podaniu
- konto (inne niz kredytowe) z mozliwoscia placenia w internecie - tutaj masz te opcje na ile miesiecy wykupic abonament
- karta pre-paid - nie musisz miec zadnego konta - kupujesz w sklepie lub przez internet zamawiasz i wysylaja ci za zaliczeniem, numer z karty wpisujesz na stronce i przedluzasz abonament o 2 miesiace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

aha zapomnialem podac ze 3 miesiace - 8 funtow na miesiac czyli 24 funty i 6 miesiecy - 7 funtow na miesiac czyli 42 funty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować