Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Duke Nukem Forever - zapowiedź

37 postów w tym temacie

rzeczywiście.. :D pierwsze zdjęcie masz 110% racji

ale... patrzysz na pierwszy film jego... tj jeden z pierwszych sławnych... teraz grał w Legendary np. tj. nie teraz tylko ostatnio.

.. ale zdjęcie to mnie rozwaliło normalnie... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetne zdjęcia. Facet przekazuje taką dawkę emocji swą mimiką, że zacząłem płakać i śmiać się jednocześnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zarówno grafika jak i gameplay odstają od dzisiejszych standardów ...ja jednak podziękuje tej grze w zamian biorę Bulletstorm''a !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2010 o 12:35, maXan napisał:

Zarówno grafika jak i gameplay odstają od dzisiejszych standardów ...ja jednak podziękuje
tej grze w zamian biorę Bulletstorm''a !


Miałeś obie gry w łapach, że oceniasz gameplay? :>
Grafika, nie każdy tylko nią żyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

E tam, ja bym w roli Duke''a widział Arnolda :P Z przystrzyżonymi i postawionymi na sztorc blond kudłami i ciemnymi okularami, z gołą klatą i jeansach jak dla mnie lepszego Duka być nie będzie :P

Natomiast co do samej gry, ciekawi mnie jedno. Co do paska zdro...eee...EGO, już wiadomo, co i jak. Ale jak z save''owaniem? Mam nadzieję, że tu autorzy nie wyrwą się z dawnych tradycji, i będzie w każdym momencie. Bo to jest akurat jedna z rzeczy, które potrafią mnie skutecznie odstraszać od gier - checkpointy sprawiają, ze mam wrażenie nie przechodzenia gry, ale zaliczania kolejnych leveli, jakbym nie grał w FPS''a, tylko Mario Bros...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm.. nie możliwe :) . Jak wyjdzie DNF to normalnie będzie koniec świata ;) . Z drugiej strony, tyle już było zapowiedzi, że jakoś nie wierze w kolejną ... pożyjmy zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

15h gry? Tia... Teraz to robi szał... Ale tak jeszcze 7 lat temu wszyscy by narzekali czemu tak mało:P Jak dziś pamiętam reckę "Piasków czasu", że 15h gry to taka trochę lipa:D Cóż coraz łatwiejsze gry, coraz krótsze, coraz łatwiej zadowolić graczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2011 o 01:11, Alamut napisał:

Ja od siebie dorzucę ten epicki hymn wychwalający naszego wspaniałego DUKE''A ;]

http://www.gry-online.pl/komiks.asp?ID=51499 - część 1
http://www.gry-online.pl/komiks.asp?ID=51657 - część 2

Miodzio jednym słowem ^^


Zobaczywszy go bez spodni, zniszczył mu narzędzie zbroni ;)

az sie na język nasuwa "I''ve got balls of steel" ma pecha, ze nei jest jak Duke ;)

tak btw. :D

<- Gadki Duke'a wiec nie koniecznie ladne muszą byc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dlaczego ale mam wrażenie, że gra będzie niewypałem. Wiem, że nie jestem sam z tym wrażeniem. Przez jakiś czas śledziłem to co dzieje się z Księciem ale w końcu mnie to znudziło. Premiera ciągle przekładana itp. Nawet teraz mam wrażenie, że premiera zostanie przesunięta. Duke Nukem: Forever to już nie tyle gra co symbol... pożyjemy, zobaczymy. Osobiście nie spodziewam się niczego wielkiego ale skrycie liczę, że Duke pozytywnie mnie zaskoczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam podobne odczucie co Mair93. Ta gra była zapowaidana już tyle razy, że po prostu już pewnie wielu osobom się to znudziło. Mam tylko nadzieję, że gra po tych ponad 10 latach będzie godna tak długiego wyczekiwania przez tylu fanów Księcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak myślicie, czy ta gra będzie miała kosmiczne wymagania? Czy na komputerze z przed 2-3 lat będzie można komfortowo na (nawet) niskich detalach? Bo ja bym cholernie chciał w to zagrać, a na nowy komputer mnie nie stać, a liczy się grywalność a nie grafika...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować