Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Top 10 największych zabijaków w grach

214 postów w tym temacie

Jeśli facet, który swoim ofiarom wykręca i wyrywa łby, wydłubuje oczy, wykrawa wnętrzności-wszystko oczywiście "na żywca"- jest cieniasem, to jak w tej skali nazwać resztę? ;DDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie no Duke na 3, nie ma Masterchiefa, jest punisher z którym dobrej gry nie widzialem nawet, nie ma solid snejka, eeeeeeeeeeeeeeeeeee nie podoba mi sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2010 o 20:02, BzzzYczeK napisał:

Że Geralt na 4 miejscu przecież on na tej liście w ogóle nie pasuje, nawet w pierwszej
100 by się nie znalazł. Stronniczość masakryczna


Grałeś w tę grę w ogóle? Bo w tej chwili wypisujesz bezedury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2010 o 00:30, Vojtas napisał:

> Że Geralt na 4 miejscu przecież on na tej liście w ogóle nie pasuje, nawet w pierwszej

> 100 by się nie znalazł. Stronniczość masakryczna

Grałeś w tę grę w ogóle? Bo w tej chwili wypisujesz bezedury.

a co mam ci wysłać zdjęcie pudełka które stoi na regale. Co z tego ze w wiedźminie się zabija, robi się to w tysiącach gier. A że w wiedźminie piruety się odwala to nic nie zmienia, najwyżej nagrodę za najbardziej utanecznionego zabójce by mógł dostać. Że polska gra to nie znaczy że wszędzie trzeba ją wychwalać nawet tam gdzie nie pasuje tak jak tu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2010 o 06:10, BzzzYczeK napisał:

Że polska gra to nie znaczy że wszędzie trzeba ją wychwalać
nawet tam gdzie nie pasuje tak jak tu.


A to nie można uważać Geralta za zabijakę bez brania pod uwagę rodowodu twórców? Bo ja właśnie tak robię. Miejsce jak najbardziej zasłużone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Największy zabijaka wszechczasów to Leeroy Jenkins
- każde dziecko w przedszkolu o tym wie,
a tak na serio to gdzie jest Daniel Garner z gry Painkiller ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. gdzie koleś z Postala
2. gdzie Master chief
3. zamiast Marcusa powinna być cała ekipa z GoW...
4. jakim prawem Kratos nie jest pierwszy??!!!
5. Geralt trafił na listę chyba tylko dlatego że ma polskie korzenie...
6. w komentarzach wyżej już wypisali mnóstwo innych postaci...
7. sory ale Riddik mi tu w ogóle nie pasuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miło miło, Riddick;) A wchodziłam tu z myślą, żeby choćby na dziesiątym mój idol się znajdował:D Gra jest genialna, choć nie lubię wszystkich strzelanek, mówię o Ucieczce z BB. Po prostu ma coś w sobie;) Film też oryginalny dość, klimatycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Richard B. Riddick jak najbardziej tam gdzie powinien być - na szczycie łańcucha pokarmowego. Jednak mam dwa OGROMNE zastrzeżenia.
1. Max Payne nie używał Uzi (późniejsza konstrukcja z Izraela) tylko amerykańskiego Ingrama MAC-10 w liczbie dwóch.
2. Max niżej niż Marcus "Steryd" Fenix, Nico "no spik inglish" Bellic i Geralt "blondi" z Rivii? Litości... I wy się nazywacie redaktorami serwisu o grach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak na mnie wiedźmin powinien byc na pierwszym miejscu!!!!!!!!!! Porażka!!!!!! Uuuuuu!!! Jak dalej będą takie oceny, że riddick jest największym zabijaką w grach to ja pieprzę gram.pl!!! Wiedźmin powinien być na pierwszym miejscu, potem Ezio lub Altair, a dalej niech będzie jak Bozia chce. ARTYKUŁ? DNO!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2010 o 21:55, Carovon napisał:

Jak na mnie wiedźmin powinien byc na pierwszym miejscu!!!!!!!!!! Porażka!!!!!! Uuuuuu!!!
Jak dalej będą takie oceny, że riddick jest największym zabijaką w grach to ja pieprzę
gram.pl!!! Wiedźmin powinien być na pierwszym miejscu, potem Ezio lub Altair, a dalej
niech będzie jak Bozia chce. ARTYKUŁ? DNO!!!!!!!!


Post dno, ciezko o bardziej subiektywny spam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować