Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Top 10 największych zabijaków w grach

214 postów w tym temacie

Dnia 31.12.2010 o 16:58, CatInABag napisał:

Lista zabijaków i nie ma nigdzie żadnego bohatera z Assassin''s Creeda... eee? :(


Bohater z Assasin''s Creed? Jeśli on według Ciebie jest zabijaką, którego należy się bać, to moja babcia już jest od niego straszniejsza. CO prawda wymordował on sporo istot, ale nie robił tego z tym instynktem zabijaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brakuje mi postaci War z Darksiders, ale to może być zrozumiałe, ponieważ gra jest świeża.
A gdzie Nero bądź Dante z Devil May Cry?
Te postaci spokojnie mogłyby wyeliminować chociażby Geralta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem to Kratos powinien być na pierwszym miejscu. Brakuje Dante z DMC. Geralt zasłużył na 4 miejsce. Riddick jak dla mnie powinien być niżej. Dziwie się, że nie ma Serious''a Sam''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Kratos na II miejscu ???!!!!! Totalny Katastrof.. Ktoś kto jest bezwzględnym zabijaką Muthafu*kerem bezwzględnym Skur***** oprychem ipt itd. który rozwala wszystko co się rusza i wszystko co lata oraz samych największych koxów z Olimpu ma tylko 2 miejsce ?? !!! Za to Vin Disel 3D na 1 =O. A gdzie kolo z Painkillera który potępieńców niszczy i faszeruje ich kołami I czemu Max Payne też jest tak nisko ?? :(. Czasami te wasze typowania i rankingi są nie na miejscu.. Dlaczego wy się tam w redakcji dogadać nie możecie. Pójdźcie na jakiś kompromis i spytajcie się trzeciej osoby co o tym myśli :P jak we dwóch dogadać się nie możecie :). Gdzie społeczność gramu z góry i tak wie kto zasługuje na 1st place i kto na jakim miejscu powinien być (Wiem wiem to są wasze typowania i wasze opinie). Chyba że robicie to specjalnie prewencyjnie i celowo :P tylko po to żeby potem się ponabijać przed monitorami jak to gramowicze się irytują =) Powiedzcie że tak robicie no powiedzcie.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak już dużo osób powiedziało też się dziwię że Kratos nie jest na 1 miejscu. nie wiem co też robi parę osób takich jak Geralt czy Marcus. Za to bardzo brakuje mi Kane and Lynch''a przecież to para zabijaków jakich mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować