Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Szef EA wie, jak rozprawić się z serią Call of Duty

50 postów w tym temacie

To ja od dzisiaj będę porównywał serię HoMM z Command&Conquer.

Battlefield nigdy nie był i nigdy nie będzie grą porównywalną z Call of Duty. Oba tytuły mają zupełnie różne priorytety i wartości, a w multi różnice pogłębiają się jeszcze bardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

BF2 był dobrą grą, ale potem zaczęli wprowadzać dodatki do niego co 3-6miesięcy i grę trafił szlak bo mało kto nadążał za nimi, a po wprowadzeniu dodatku serwery pustoszały na parę miesięcy (ja sam kupiłem 1 dodatek do BF2 zbierałem kasę na 2dodatek, ale oni w między czasie wypuścili 3 i dałem sobie spokój). Jak dla mnie BF jest zupełnie innym typem gry od CoD-a jest mniej dynamiczniejszy, mapy 5x większe i są pojazdy. CoD dużo bardziej dynamiczny i więcej się dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie cieszy że EA wyszlo z okresu dojrzewania(w którym teraz jest acti). I zaczyna wydawać więcej nowych tytułów aniżeli żerować na starych. Bulletstorm,create,shank itp. I zarazem próbuje wprowadzić innowacje do starych serii.
Hot Pursuit,Bc2,MoH.... czekam na ich gry ;D!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem przygodę z serią na CoD: MW i niecierpliwie czekam, aż w końcu wyjdzie coś co da mi równie wiele frajdy, niechby tylko w grze po sieci skoro singla twórcy zaczęli masowo olewać.

Battlefielda 2 mi odradzano, bo nie dla miłośnika polowań w pojedynkę (a drużynowo grać nie lubię). A podobno fajna gra.
Modern Warfare 2 i BO to powielanie schematu z Modern Warfare + zastępy cheaterów, z którymi nawet wielce uwielbiany przez niektórych VAC od Valve nie daje rady (a Punkbuster jakoś daje radę, bo na cheaterów nie narzekam. Poza tym wywala się takich głosowaniem, albo admin wywala, albo instaluje moda, który powoduje, że zasady gry dla cheaterów są w ogóle nieatrakcyjne - rzecz nie do pomyślenia w Modern Warfare 2 i BO).

Szef EA przestałby pieprzyć farmazony i wziął się do roboty, bo ma ekipę i kasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie te tytuły są fajne (Bulletstorm, Crysis 2, Battefield 3), ale ja osobiście chciałbym nową część MoHa. Najnowszy był słaby i strasznie się zawiodłem. Mam nadzieje, że EA nie zrezygnuje z tej marki i wkrótce zapowie nową część.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Black Ops to odgrzany kotlet po raz czwarty. Po prostu 3 map pack do Modern Warfare. Jednym słowem przehypowana kupa. Multi w MoH jest dużo lepsze, mapy też jedyne czego brakuje to większego odrzutu, trybu S&D i dużo większej ilości broni/unlocków/dodatków, aby przyciągnąć graczy na dłużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mówili przed premierą nowego Medala , że rozwalą CODa, a co wyszło każdy wie.
Żeby pokonać CODA powinni dobrze dofinansować Bad Company 3 , żeby było większe, lepsze i dobrze zoptymalizowane pod kątem wymagań.

Co by złego nie mówić, kampania single w COD kopie po zadku i jest naszpikowana mnóstwem akcji w świetnej grafice. Nowy Medal był pod tym kątem jałowy i pusty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

EA ma cal pobić COD i im się to zapewne uda :) po tym co wyczynia AV seria COD spada mocno w dół a po BO ugruntowałem się w przekonaniu że dobrego CODa nie uświadczymy ale za to możemy uświadczyć kolejnego gniota zrobionego dla kasy przez firmy które nie mają pojęcia jak to się robi ! czekam na BF3 :P specjalnie zmienie sprzęcior dla tej gry xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować