Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Prototype 2 ujawniony już 11 grudnia?

14 postów w tym temacie

O w moje urodziny będzie ujawniony...
Jak poprawią parę błędów i wprowadzą coś nowego to może być ciekawa gra, zresztą pierwsza część nie była zła, ale do mistrzostwa jej trochę brakowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widać nawet Alexa Mercera. Nota bene jedynkę zrobiłem na calaka, fajny był ten patent z tą "pajęczyną" wspomnień. Te urywki układające się w jeden logiczny ciag to było coś... No i te klimatyczne poboczne migawki współpracowników itp, coś pięknego, mroczne, ciężkie klimaty.
Byle tylko nie położyli znów optymalizacji na łopatki - ta giera potrafiła spadać miejscami z 60 na 20-25 fps, niezależnie od ostawień graficznych, więc trochę poprawek w tej materii by się przydało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czekam na tą grę z utęsknieniem. Moce jakimi dysponuje Mercer są genialne. Mam nadzieję, że w drugiej część zostaną one ulepszone i będą dawały więcej możliwości. Bardzo liczę na tą grę ponieważ pierwsza część w mojej opinii była genialna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedynka wymiotła wszystko co do tej pory zostało stworzone, możliwość prawie całkowitej rozwałki wbijała w fotel. Mam nadzieje że 2 będzie równie imponująca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No niby fajnie bo nawet dzisiaj jak czytałem Top 10 największych brutali to patrząc na Alexa Mercera pomyślałem sobie, że to taki dobry pomysł na grę, a twórcy tak go spaprali. Ale jeśli będzie dwójka to może coś tam będzie lepszego, ale mi chodzi głównie o grafikę. Bo tego zabrakło Prototype.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No jedynka nawet mi się podobała. Troszke mogli bardziej rozwinąć to poczucie wojny między armią, a "zombiakami" - armia ładnie dostawała nowe zabawki (przejście od zwykłej policji, przed żołnierzy, czołgi, detektory aż po superżołnierzy), szkoda że drugiej stronie tego zabrakło. Aż miło było oderwać się czasem od misji i uczestniczyć w tej wolnej rozwałce. Pajęczynka patent ciekawy, ale czasem powodowała, że nie bardzo było wiadomo, o co chodzi, bo nie zjadłeś akurat kogoś, kto wyjaśniał pare rzeczy ;)
Potencjał był i jest, oby nie spieprzyli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytałem dzisiaj "Top 10 zabijaków" i kiedy zobaczyłem bohatera z Protoype coś mnie pociągnęło do tej gry, przeczytałem o niej trochę i...zamówiłem w sklepie gram.pl jakieś 30 sekund.
Mam nadzieję, że paczka może nawet jutro dotrze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tytuł znam ale jakoś z tych wszystkich gier nie zdarzyłem zagrać , za mało czasu , ogólnie za duzo gier powstaje i we wszystko nie nadązy zagrać. czasami nie wiadomo co wybrac.
Moze kiedyś nadrobię zaległość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedynka miała za mało urozmaicenia i ta cała zadyma później męczyła zamiast bawić.
Wolałbym więcej taktyki , albo ułatwienie w walce z helikopterami (potrafiły wkurzyć co nie miara).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować