Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Neil Patrick Harris poprowadzi galę Video Game Awards. Będzie legen...

14 postów w tym temacie

Patryk Purczyński

Wszyscy, którzy zamierzacie oglądać rozdanie nagród podczas Video Game Awards 2010, przygotujcie się na kilka żartów o "zarąbistych garniturach". Galę poprowadzi znany aktor Neil Patrick Harris.

Przeczytaj cały tekst "Neil Patrick Harris poprowadzi galę Video Game Awards. Będzie legen..." na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Doczytałem się błędu. "autor tzw. "Bro Code" (Kodeksu Braterskiego)". On nie był autorem tego Kodeksu, tylko jego przodek, Barnaba Stinson.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie znam człowieka, ale mam nadzieję że nie da ciała. Nie chcę oglądac jego buzi tylko zwiastuny i zapowiedzi największych premier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze? Nie znam gościa z serialu, bo tychże nie oglądam w ogóle - czasem obejrzę klasykę w rodzaju "Alternatyw 4", bo twórczość Barei to dla mnie obiekt kultu. Co zaś się tyczy NPH - znam go z "Żołnierzy kosmosu", gdzie grał naczelnego gestapowca. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ooooo, a to ci niespodzianka, powinno być kilkla fajnych momentów w takim razie :) Może obejrzę też wstawki między grami ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie na jakim kanale to poleci albo stronce ??? jak by była stronka oczywiście to z góry dzięki :)

No jeden z moich ulubionych aktorów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja go głównie kojarzę z jakiegoś starego serialu o młodym lekarzu ;-P i z kilku ról w paru filmach. O wspomnianym serialu słyszałem ale nie oglądałem. A co do gali to skoro zrobił się z niego taki komik to mam nadzieję, że solidnie poprowadzi galę. Jednak ważne by pokazali to co obiecali... bo co nam graczom po jakimś prowadzącym :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować