Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Microsoft nie ma zamiaru wprowadzać usługi w stylu Home

22 postów w tym temacie

Hmm... powiem szczerze, że nie wiem... ściągnąłem Home, kiedy tylko się pojawiło i spędziłem przy nim... może godzinę. Kiedy mam trochę czasu wolnego, to wolę odpalić grę i się przy niej zrelaksować, a nie latać jakimś chłopkiem po wirtualnej okolicy... ale to było dawno, może teraz w Home warto poświęcić trochę czasu...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I dobrze. Home w ogóle do mnie nie przemawia. Inna sprawa że gdy pierwszy raz odpaliłem live to zdziwiłem się nie mogąc zagadać do innych graczy. Przydałby się jakiś porządny chat room.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2010 o 20:16, teodor napisał:

microsoft jest zadowolony z sukcesów w tej dziedzinie. Czyli jakich ?


Z tego, że namówili ludzi na to by płacić im za granie online. Gnoje.

A ja mimo, że mam iXa to chamom za neta nie daję się golić. W tytuły online gram na PS3.

A co do PS Home - Sony powinno sobie darować i nie wyrzucać więcej kasy na ten chat-room. Po prostu nie warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2010 o 20:22, czaczi87 napisał:

> microsoft jest zadowolony z sukcesów w tej dziedzinie. Czyli jakich ?

Z tego, że namówili ludzi na to by płacić im za granie online. Gnoje.

A ja mimo, że mam iXa to chamom za neta nie daję się golić. W tytuły online gram na PS3.

A co do PS Home - Sony powinno sobie darować i nie wyrzucać więcej kasy na ten chat-room.
Po prostu nie warto.


Grubo się mylisz kolego. Oferta online w xboxie jest 100x lepsza niż ta jaką daje ps3.
Po pierwsze grupy do rozmów czego w ps3 nie ma. Większość gier jest nastawione na multi nie to co w przypadku PS3. Komunikacja w ps3 strasznie kuleje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2010 o 20:34, Czaroxxx napisał:

Grubo się mylisz kolego. Oferta online w xboxie jest 100x lepsza niż ta jaką daje ps3.

Po pierwsze grupy do rozmów czego w ps3 nie ma. Większość gier jest nastawione na multi
nie to co w przypadku PS3. Komunikacja w ps3 strasznie kuleje.


To że Xbox ma więcej gier nastawionych na multi, nie oznacza że te gry są tak strasznie lepsze pod tym względem. Np. "MAG", to naprawdę porządna strzelanka na PSa, w której może grać ponad 200 graczy na jednym serwerze. Tak też Killzone 2 i nadchodząca 3-ka mają świetne multi. Nie przesacaj, że multi w grach na Playstation są tak złe :/ Jesteś kolejnym fanboyem? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A weźcie się odpier***ie się od sony. Im to przynosi zyski, ludzie są zadowoleni, jakim prawem wyśmiewacie dobry produkt? Sam poznałem parę osób właśnie przez homa, minigierki na tej platformie są naprawdę fajne, jest na pewno większe zróżnicowanie niż na ixie i ludziom to odpowiada. Dlatego wybierają psa bo lubią zróżnicowanie, innym to nie odpowiada i są zadowoleni z usług jakie im daje live. Nie mówię, że coś jest lepsze czy gorsze, tylko po prostu to są dwie różne usługi i jako takie należy je traktować a nie wzniecać wojny fanbojów. Nie wiem po co gram.pl to publikuje bo żadnej wartościowej treści to ten news nie zawiera...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2010 o 20:34, Czaroxxx napisał:

Grubo się mylisz kolego. Oferta online w xboxie jest 100x lepsza niż ta jaką daje ps3.

Po pierwsze grupy do rozmów czego w ps3 nie ma. Większość gier jest nastawione na multi
nie to co w przypadku PS3. Komunikacja w ps3 strasznie kuleje.


A możesz grać w tytuły online bez uiszczania comiesięcznej opłaty? No właśnie.

Jak będę sobie chciał pograć w killzone''a 2 czy uncharted 2 za pół roku online to nie będę musiał się zastanawiać czy mam opłaconego tego golda czy nie. Sorry, dla mnie granie za darmo po sieci to podstawa. I co z tego, że nie ma cross-chata. Ja tam nie mam aż tylu znajomych na psnie by musieć z nimi rozmawiać kiedy np. gram w Uncharted 2, a oni w dajmy na to w eye peta. Jak chcę ze znajomymi pogadać to pójdę z nimi do pubu. A jak gram w U2 to gadam z kumplem, który też w danym momencie gra ze mną w ten tytuł.

Ja nie mówię, że usługa Xbox Live jest zła i nie mówię, że jest gorsza od PSN (pewnie jest lepsza), ale do cholery nie mam zamiaru za coś płacić jeżeli u konkurencji mam ten sam efekt za darmo. No, bo co się najbardziej liczy w całym internetowym doświadczeniu na konsoli? Communnity? Chat w stylu Home''a? Nie... najważniejsza jest możliwość grania w dobre gry online. Reszta dla mnie się nie liczy . No, oczywiście oprócz możliwości ściągania łatek, ale to raczej nie przyjemność tylko zwykły maintenance.

A co do tekstu "Większość gier [na xboxa] jest nastawione na multi nie to co w przypadku PS3" to powiem tak: Zdejmij klapki z oczu... kolego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2010 o 21:15, Henrar napisał:

A próbowałeś chociaż?


Ja próbowałem i mam dokładnie takie samo zdanie :). Ot stworzyłem jakiegoś gostka, połaziłem, pozwiedzałem, zagrałem w jakąś minigierkę (tam było jakieś latanie helikopterami) wyśmiałem parę osób i poszedłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2010 o 21:40, czaczi87 napisał:

I co z tego, że nie ma cross-chata. Ja tam nie mam aż
tylu znajomych na psnie by musieć z nimi rozmawiać kiedy np. gram w Uncharted 2, a oni
w dajmy na to w eye peta. Jak chcę ze znajomymi pogadać to pójdę z nimi do pubu. A jak
gram w U2 to gadam z kumplem, który też w danym momencie gra ze mną w ten tytuł.


I tym zdaniem można zastąpić każdy środek do komunikowania się. Po co dzwonić telefonem (i jeszcze za to płacić!), jeśli można spotkać się w pubie?

Dnia 06.12.2010 o 21:40, czaczi87 napisał:

Ja nie mówię, że usługa Xbox Live jest zła i nie mówię, że jest gorsza od PSN (pewnie
jest lepsza), ale do cholery nie mam zamiaru za coś płacić jeżeli u konkurencji mam ten
sam efekt za darmo.


Jeśli jest lepsze, to chyba nie jest takie samo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Home... Home... Home... Nie wiem jak można mówić o nim cokolwiek złego. Raz, że nie krzywdzi, dwa, że Sony nie każe za niego płacić (chyba, ze ktoś skusi się na ubranko, albo mebel ;p), a trzy.... zawsze to jakaś dodatkowa usługa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.12.2010 o 21:46, Xjumpaytech napisał:

I tym zdaniem można zastąpić każdy środek do komunikowania się. Po co dzwonić telefonem
(i jeszcze za to płacić!), jeśli można spotkać się w pubie?


Jak chcesz możesz zawsze podłączyć laptopa obok i włączyć skype. Do mnie ten cross-chat nie przemawia i tyle. Ja na prawdę mam mało kumpli grających (a jeszcze mniej mających ps3), a jakiś specjalnych znajomości przez internet też nie chce mi się zakładać. Także dla mnie cross-chat odpada, ale niech ci będzie, pewnie komuś się to może przydać.

Dnia 06.12.2010 o 21:46, Xjumpaytech napisał:

> Ja nie mówię, że usługa Xbox Live jest zła i nie mówię, że jest gorsza od PSN (pewnie

> jest lepsza), ale do cholery nie mam zamiaru za coś płacić jeżeli u konkurencji
mam ten
> sam efekt za darmo.

Jeśli jest lepsze, to chyba nie jest takie samo?


Część, która mnie interesuje czyli sama możliwość grania po sieci i komunikowania się podczas meczu z innymi jest na PS3 za darmo. Reszta to tylko bzdurne dodatki, za które nie mam zamiaru płacić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh psn do xbl to nie ma startu dlatego jest za free... // każdy wybiera to co lubi ja wole zabulić (10zeta na miecha - abonament 12miesięcy) i cieszyć sie z wszystkich dobrodziejstw usługi ;P

PS: Moje pieniądze i moja sprawa na co je wydaję ... i co uważam za lepsze bądź gorsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2010 o 00:07, maXan napisał:

PS: Moje pieniądze i moja sprawa na co je wydaję ... i co uważam za lepsze bądź gorsze...


A ktoś napisał, że nie Twoja sprawa na co je wydajesz? Czy "Część, która mnie interesuje czyli sama możliwość grania po sieci i komunikowania się podczas meczu z innymi jest na PS3 za darmo. Reszta to tylko bzdurne dodatki, za które nie mam zamiaru płacić." brzmi jak "jesteś idiotą jeśli płacisz za XBL"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2010 o 00:30, Konrad-kun napisał:

jak "jesteś idiotą jeśli płacisz za XBL"?

Idiota to Cie ... daruje se. Jesteś żałosny.
Nikt Ci nie każe płacić rób se co chcesz ale nie zycze sobie abys nazywał mnie idiotą ( może nie dosłownie ale chyba wiadomo o co chodzi) ja wole usługe sieciową od M$ i nie zał mi 10 zł na miesiąc !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2010 o 01:14, maXan napisał:

> jak "jesteś idiotą jeśli płacisz za XBL"?
Idiota to Cie ... daruje se. Jesteś żałosny.
Nikt Ci nie każe płacić rób se co chcesz ale nie zycze sobie abys nazywał mnie idiotą
( może nie dosłownie ale chyba wiadomo o co chodzi) ja wole usługe sieciową od M$ i nie
zał mi 10 zł na miesiąc !


Bud Light presents: Real Men of Genius.
Real Men of Geeeeeniuuuuus...
Today we salute you, Mr. I Take Things Out of Context.
Mr. I Take Things Out of Cooooonteeeeext...
You couldn''t care less about what the other person wrote. You just saw a strange word and really wanted to comment on it.
Hey, words are triiiiickyyyyy...
Your Out of Context Sense is tingling every time someone posts anything longer than one word.
He''s totally offending meeeee...
So crack open an ice cold Bud Light, Mr. I Take Things Out of Context, ''cause we all find that tricky phrase he used offensive.
Mr. I Take Things Out of Cooooonteeeeext...


Innymi słowy: kompletnie mnie nie zrozumiałeś, choć to musiało wymagać wysiłku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2010 o 21:49, AjKnowJu napisał:

Home... Home... Home... Nie wiem jak można mówić o nim cokolwiek złego. Raz, że nie krzywdzi,
dwa, że Sony nie każe za niego płacić (chyba, ze ktoś skusi się na ubranko, albo mebel
;p), a trzy.... zawsze to jakaś dodatkowa usługa :)


No tak do dwóch pierwszych punktów się przyczepić nie da. Ale 3? To tak jak w komórce mamy obecnie po 150 funkcji, a co bardziej zaawansowani korzystają z 15. Więc co żaden argument, chyba że jest to naprawdę dobra i potrzebna usługa, taka z tych 15?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować