Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Tegoroczne święta spędzimy z serią Oddworld?

13 postów w tym temacie

Michał Ostasz

Ekipa Oddworld Inhabitants postanowiła zrobić nam nie lada prezent świąteczny. Jeszcze w tym roku na platformie Steam pojawi się specjalny zestaw składający się aż z czterech gier autorstwa tego studia. Co wejdzie w jego skład?

Przeczytaj cały tekst "Tegoroczne święta spędzimy z serią Oddworld?" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Munch''s Oddysee i Stranger''s Wrath na PC? Jeśli to prawda to jestem w szoku. A serie Abe''s nigdy nie zapomnie, nawet sam sobie odświeżyłem ostatnio te tytuły. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na PC? No proszę - pamiętam tą serię jeszcze jak byłem mały i zagrywałem się w nią na ps one - teraz oczywiście nie mniej chętnie sprawdzę co się zmieniło w następnych częściach (brak Xbox):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OMG! OMG! OMFG! WTF?

# Oddworld: Munch''s Oddysee
# Oddworld: Stranger''s Wrath

NA PC!??? NO WAY!

MUST HAVE! Poprzednie części zakupiłem w święta zeszłego roku za niecałe 40zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurczę tak ludzie polecają serię a gdy odpaliłem demko Oddyssee na swoim pierwszym kompie to mnie przytłoczył klimatem. Dzisiaj bym powiedział, że bałem się jak podczas Penumbry. Może teraz inaczej ją odbiorę? Ale dopiero jak wydadzą na płytach, ładnie prezentowałoby się w kolekcji.

@metromon: ale Munch''s Oddysee i Stranger''s Wrath już nie :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OMG!!!

Stranger''s Wrath na PC??!! chyba z 5 lat czekałem aż to wyjdzie na jakąś inną platforme.Pierwszy raz w to grałem na Starym Xboxie i gra jest naprawde świetna.Napewno kupuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nareszcie! Tyle czasu zapowiadają i na razie nic z tego nie wychodziło. Oby tym razem faktycznie doszło do premiery.
Oddworld to genialna seria i w końcu będę mógł pograć w O:MO i O:SW :)
Ale fajnie by było gdyby ten pakiet pojawił się także w wersji box a nie tylko na Steamie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2010 o 00:07, Naxem napisał:

OMG!!!

Stranger''s Wrath na PC??!! chyba z 5 lat czekałem aż to wyjdzie na jakąś inną platforme.Pierwszy
raz w to grałem na Starym Xboxie i gra jest naprawde świetna.Napewno kupuje.


Od razu ostrzegam kupujących. Porty są mocno zwalone - szczególnie Stranger. Brak możliwości
zmiany ustawień klawiszy, niewygodne sterowanie myszką, niskie FPS, zero konfiguracji opcji
graficznych. A szkoda, bo gra wygląda całkiem sympatycznie.

Pocieszające jest to, że mają to zamiar naprawić i 'spatchować do HD', czyli dodać nowe modele i
tekstury.

Munch''s Oddyssee też nie jest najlepszym portem, ale ja nie miałem z nim większych problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować