Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Blizzard wyjaśnia status Warcrafta IV

27 postów w tym temacie

heh dla mnie z gier Blizzard''a liczy się tylko Warcraft - oby jak najszybciej ! ( choc pewnie nie bedzie to szybciej jak 3 lata xD)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mówili o tym już na blizzconie w tym roku. BTW pepsi, skąd info o WWI w przyszłym roku ? :D Może jakiś link, bo jak do tej pory nic nie słyszałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Blizzard jest teraz zajęty WoW`em i nowym dodatkiem więc nie ma co się łudzić że Warcraft IV ujrzy światło dzienne nie wczesniej niż w 2013 roku : ) Chociaż to i tak pewnie będzie za wczesnie bo jak wiemy Blizzard ma do wydania jeszcze 2 dodatki do StarCrafta II. DiabloIII wyjdzie wczesniej i to pewnie w 2011 roku : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... Diablo 3, pierwszy dodatek do Starcrafta, drugi dodatek do Starcrafta, pewnie jakiś dodatek do WoWa. Nie widzę szans na rychłe pojawienie się Warcrafta 4, a szkoda, bo trójeczka to mój ulubiony RTS - chyba ostatni tytuł z tego gatunku ze sztywną kamerą (coś tam można obrócić, al nikt tego nie używa). Może wydawać się to komuś głupie, ale w pełni trójwymiarowy widok w RTSach kompletnie zabił dla mnie przyjemność z grania w te tytuły. Już niestety taki ze mnie dinozaur wychowany na starym Command & Conquer, Red Alercie, Warcraftach, Dune 2, Total Anihilation i innych tego typu perełkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem tego samego zdania, co maXan. Warcraft na pierwszym miejscu, próbowałem się przekonać np do Diablo czy Starcrafta, ale nic z tego. Jedynie Warcraft wciągnął mnie całkowicie. Mam nadzieję, że dożyję kolejnej części :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj chętnie bym pograł w nowego WC. Trójka była po prostu świetna podobnie jak czaczi87 zdecydowanie wolę starą formułę RTSów .
Ok, Diablo czy SC to też tytuły kultowe i chętnie sięgnę po nowego diabła czy dodatki do SC więc i tak Blizz dostarczy dużo rozrywki.
Jedynie to chciałbym żeby już dali spokój z tym WoWem. Ile można? A jeszcze nowe MMO? Echh basta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SC2 w ogóle mnie nie interesował, WoW Cat również nie specjalnie. D3 może kupię to zależy ile będą kazać sobie płacić, a WarCraft IV bym kupił bo to jedna z lepszych strategi w jakie grałem. Z najlepszymi modami (DOTA) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2010 o 10:25, palpatine napisał:

To jest pytanie, czy ktokolwiek teraz potrzebuje nowego Warcrafta. Niech Diablo robią,
a nie... Ile można czekać, ech...


Ja potrzebuję przynajmniej zapowiedzi. Teraz nikt nie potrzebuje nowego Warcrafta, ale za parę lat tak, a wiadomo jakie jest tempo Blizza. Imo coś się może ruszyć w trakcie wydawania kolejnych kampanii do Strarcrafta, za jakieś 2-3 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2010 o 09:45, Gniewny1j napisał:

D3 może kupię to zależy
ile będą kazać sobie płacić,


Battle.net jest darmowy - starczy im abonament z WoW''a ;)

Dnia 07.12.2010 o 09:45, Gniewny1j napisał:

a WarCraft IV bym kupił bo to jedna z lepszych strategi
w jakie grałem. Z najlepszymi modami (DOTA) :D


DOTA niedługo zawita jako mod do SC2 - oficjalny co ciekawe XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2010 o 07:23, SarenkaB napisał:

Ja tam nie chcę WarCrafta RTS,niech Blizzard zostawi najlepsze kąski w fabule na MMO.



Yyy? Heloł?

Powiem tak fabuła w Warcraftach była b o s k a, nigdy nie zapomnę z jakimi emocjami czekałem na WoWa żeby odkryć, że to tak naprawdę fabularny gniot :(

Niestety póki co fabuła w MMO zawsze ulega spłyceniu i ustępuje jak najszybszemu wbijaniu leveli, czy pogonią za itemkami. A szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak się nie czyta questów to fakt,WoW to fabularny gniot.
Ale jak zacznie się je czytać można stwierdzić że fabuła nie jest taka zła jak by się mogło wydawać,a każdy chain to mała historia czasami z epickim zakończeniem.A w Outlandzie/Northrend/Cata jest jeszcze lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować