Zaloguj się, aby obserwować  
L33T

Mass Effect 3

4342 postów w tym temacie

Bio mówiło, że 3 to definitywne zakończenie Shepard''s story i dlatego mogą sobie pozwolić na dużo większą wolność w imporcie decyzji i kreowaniu ich wpływu na świat gry. Jako że silnik mają już dopracowany, to może faktycznie do fabuły się przyłożą i nie będzie taki galimatias jak w 2. (mam na myśli wątek główny, z lekka senseless, bo historie towarzyszy to było to, co ciągnęło tą grę do przodu. Z tego względu właściwie bez sensu, gdyby teraz trzeba było rekrutować nowy team, skoro cała 2 przedstawiała jeden team).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>/ciach
W Mass Effect 2 towarzysze maja mówiąc krótko problemy z tatusiami.
Dobrze, że zbieranie ludzi wypadło w drugiej części ME, w ostatniej za bardzo by to przypominało Dragon Age''a i tak pewnie będziemy mogli porównywać zakończenie ME3 do fabuły w DA:O (zbieranie wojsk i ostateczna konfrontacja), chyba, że BioWare Nas zaskoczy na co osobiście liczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2011 o 23:21, Deturis napisał:

2 ciekawe screeny z serwisu BioWorld

http://img94.imageshack.us/f/pacifien1kopia.jpg/
http://i56.tinypic.com/30mlav6.jpg

Sprawa multiplayera w ME3 nie jest zamknięta.

Co Tam multi. Ty mi stary wychacz czy w Polsce będzie wersja z angielskim dubbingiem. Przecież nie chcemy powtórki z parodii jaka miała miejsce przy premierze ME2 ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2011 o 23:48, Some_kind_of_Devil napisał:

Co Tam multi. Ty mi stary wychacz czy w Polsce będzie wersja z angielskim dubbingiem.
Przecież nie chcemy powtórki z parodii jaka miała miejsce przy premierze ME2 ;]


Patrząc jak wydają Dragon Age 2, można się spodziewać wersji kinowej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2011 o 23:50, Isildur napisał:

Patrząc jak wydają Dragon Age 2, można się spodziewać wersji kinowej...

Nie. Już zapowiedzieli, że ME3 będzie miało pełną polską wersję językową, otwarta zostaje opcja wyboru języka. Boję się, że wyjdzie kabaret tak jak przy ME2. Gdyby chociaż zapowiedzieli to wcześniej, to można będzie bez stresu zamówić sobie egzemplaż z kraju gdzie będzie po angielsku. Ale jak będą znów bezczelnie kłamać to cóż... ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2011 o 23:57, Some_kind_of_Devil napisał:

Nie. Już zapowiedzieli, że ME3 będzie miało pełną polską wersję językową, otwarta
zostaje opcja wyboru języka. Boję się, że wyjdzie kabaret tak jak przy ME2. Gdyby chociaż
zapowiedzieli, to wcześniej to można będzie bez stresu zamówić sobie egzemplaż z kraju
gdzie będzie po angielsku. Ale jak będą znów bezczelnie kłamać to cóż... ;]



Możesz mi podać stronę gdzie to zapowiedziano? szczerze to mnie ucieszyłeś tą informacją ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2011 o 23:57, Some_kind_of_Devil napisał:

>


To sie kupuje grę po premierze, a nie przed premierą zamawia, a potem sie płacze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2011 o 23:58, Isildur napisał:

Możesz mi podać stronę gdzie to zapowiedziano? szczerze to mnie ucieszyłeś tą informacją
;)

Cóż mógłbym, ale wiem to z newsa z gramu. Pare dni temu była wiadomość apropo nowych gier od EA jak będą wydane w Polsce (pójdziesz kilka newsów wstecz to znadziesz). Wielki hype był co do DAII (bo jak to tak, że jedynka była z dubbingiem a 2 nie będzie - też mi to nie pasi), więc samo ME3 przeszło bokiem.
Jednak jak byk pisało ME3 - pełna polska wersja językowa. Boję się tego jak cholera ;/
@Ecko09
Ten błąd popełniłem przy zakupie ME2, drugi raz go nie popełnię. Ale z natury jestem leniem, lubię wybierać najprostrze opcje jeśli jest taka możliwość. A bardzo bym chciał, żeby mi potem wszystkie DLC działały bez specjalnego kombinowania ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok dobra sorry ale wpadkę zaliczyłem, faktycznie czytałem o tym, ale jakoś ten DA 2 mi w pamięć wlazł :D
Cofam pytanie, ale dzięki ;)

Ja już lepiej pójdę spać :D

Ja w sumie się nie boję dubbingu, byle główny bohater mówił tym samym głosem co w części drugiej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2011 o 00:05, Isildur napisał:

Ja już lepiej pójdę spać :D

Miłych snów. Ja znów będę miał problemy ze snem, bo się przejmuje tym polskim wydaniem. Żeby cały świat miał takie problemy jak ja xD

Dnia 12.01.2011 o 00:05, Isildur napisał:

Ja w sumie się nie boję dubbingu, byle główny bohater mówił tym samym głosem co w części drugiej ;)

I w pierwszej... Ale po angielsku. Nie trawię polonizacji gier sci-fi, tak jak uwielbiam polonizacje gier fantasy, taki już ze mnie zboczuch ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ejj jeśli chodziło Tobie o ten news: http://www.gram.pl/news_8QPiJ,y3_W_jakich_wersjach_jezykowych_pojawia_sie_nadchodzace_gry_od_Electronic_Arts.html
To nie ma tam wzmianki o Mass Effect 3 jest o Mass Effect 2 w wersji na konsole:

Dead Space 2 – angielska wersja językowa
Mass Effect 2 na PS3 - angielska wersja językowa
Bulletstorm - polskie napisy
Fight Night Champion - angielska wersja językowa
Shift 2: Unleashed - polskie napisy
Dragon Age II - polskie napisy
Crysis 2 - pełna polska lokalizacja
The Sims Średniowiecze - pełna polska lokalizacja

To może o inny news Tobie chodziło? Bo ten co podałem do niego link wywołał taką burzę z DA 2...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2011 o 00:10, Isildur napisał:

To może o inny news Tobie chodziło? Bo ten co podałem do niego link wywołał taką burzę
z DA 2...

W takim razie inny news. Może to na stronie CDA wyczytałem, nie pamiętam. Ale na tym punkcie jestem tak wyczulony, że na poważnie możesz wierzyć w to co mówię ;]
Chociaż z drugiej strony zasiałeś ziarenko niepewności. Jeśli gadam głupoty to i tak pewnie z czasem się o tym przekonamy, bo do premiery gry coraz bliżej ;]

Edit: Fakt, masz rację, głupoty gadam. Jednak przeczulony jestem, więc wciąż ta kwestia pozostaje otwarta. Poczytałem komenty pod newsem i skojarzyłem, że to ten. Chyba za bardzo się przemęczam. W takim razie moja prośba do Deturisa pozostaje aktualna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2011 o 15:28, Robertcik1 napisał:

Powiedz mi - załóżmy, że mi przeżyły tylko Kasumi i Samara, a mojemu koledze Zaeed i
Thane. Jak twórcy rozwiążą ten problem zgodnie z tym, co zaprezentowałeś?

A co za problem rozwiązać to tak samo jak podstawienie postaci podobne jak to zastosowane przy Morinth i Samarze?

Dnia 06.01.2011 o 15:28, Robertcik1 napisał:

Nie, przygotujmy się na to, że towarzyszy z dwójki spotkamy ewentualnie jedynie tak,
jak Wrexa czy Liarę, czy Ash/Kaidana w "dwójce". W małej epizodycznej rólce. Zapewne
wszyscy towarzysze będą nowi albo będą postaciami pobocznymi wprowadzonymi w poprzedniej
części - jak ten quarianin w czerwonym kostiumie, z którym ratowaliśmy Tali.

Spekulujesz. Przygotowanie dialogów, a ogólnie questów jest stosunkowo "tanie" w stosunku do reszty elementów gry. Stworzenie kilkudziesięciu questów, które będą rzadko wykorzystywane nie jest czymś na co w takiej produkcji nie można sobie pozwolić. Najdroższe prawdopodobnie byłoby udźwiękowienie dialogów bo cała reszta jest stosunkowo tania. Najwięcej czasu poświęca się na grafikę, możliwości silnika gry i budowę lokacji oraz testowanie. A w postprodukcji na udźwiękowienie (synchronizacja ust leci już chyba automatem w locie). To czy w jakimś queście weźmie udział taka czy inna postać lub co się wtedy zmieni jest sprawą drugorzędną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2011 o 00:05, Isildur napisał:

Ja w sumie się nie boję dubbingu, byle główny bohater mówił tym samym głosem co w części
drugiej ;)

Byle nie to. Głos Nowickiego jest tak skażony kompletnie nienaturalnym akcentem, że już nawet powrót do Dorocińskiego byłby moim zdaniem lepszy. Co do reszty podkładających nie mam większych zastrzeżeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro zeszło na dubbing, zawsze się zastanawiałem, co szkodziło EA zatrudnić pannę Strahovski do zrobienia też polskiej wersji językowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2011 o 15:12, ReVanMg napisał:

Skoro zeszło na dubbing, zawsze się zastanawiałem, co szkodziło EA zatrudnić pannę Strahovski
do zrobienia też polskiej wersji językowej.


Zapewne nie chciałoby się jej przyjeżdżać do Polski. Poza tym nie wierzę, że perfekcyjnie mówi w naszym języku, a te kilka słów znalezionych na Youtubie o niczym nie świadczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2011 o 15:15, Vexilium napisał:

Zapewne nie chciałoby się jej przyjeżdżać do Polski. Poza tym nie wierzę, że perfekcyjnie
mówi w naszym języku, a te kilka słów znalezionych na Youtubie o niczym nie świadczy.

A po co miałaby mówić perfekcyjnie? To nawet ciekawe by było gdyby nie było perfekcyjnie. No, ale już i tak po ptakach. Jeżeli będą te same postacie, to raczej będą te same osoby podkładać. Może za wyjątkiem znowu męskiego Sheparda - na co mam nadzieję. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2011 o 15:15, Vexilium napisał:

/ciach

Mówi po polsku tylko, że nie w tym rzecz - straciła całkowicie akcent, plus byłby to za duży wydatek dla EA Polska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.01.2011 o 14:09, Olamagato napisał:

Byle nie to. Głos Nowickiego jest tak skażony kompletnie nienaturalnym akcentem, że już
nawet powrót do Dorocińskiego byłby moim zdaniem lepszy. Co do reszty podkładających
nie mam większych zastrzeżeń.


Dokładnie. W sumie bardzo trzeba by się postarać żeby dorównać oryginalnej wersji, bo w 2 prze Mirandę, Szeparda i EDi gra była męką.
Beznamiętny Dorociński mi się podoba w porównaniu z Nowickim.
Uważam, że może oprócz Bad Company 2 i Fallouta 3 polonizacje są bardzo kiepskie i wydawcy tracą tylko kasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować