Zaloguj się, aby obserwować  
L33T

Mass Effect 3

4342 postów w tym temacie

Niby część ludzi porezygnowała ze swoich zamówień, ale moje i tak zostało anulowane przez gram.pl. Och jak fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oO
Czy ja dobrze czytam, że bonusowa postać to Proteanin? Pytam głupio, bo DLC nie mam zamiaru kupować i się nie interesowałem, ale to byłoby trochę dziwne...
Polityka wydawców ME mi się nie podoba, ale jedynka i dwójka była na tyle fajna, że żal nie zagrać nawet, gdy mnie demo nie zachwyciło z strony technicznej, mam nadzieję, że fabuła mi to wynagrodzi... Liczę, że zachowali resztki godości i nie okaże się, że DLC to będzie >50% gry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te informacje mam z tego tematu. Dwa posty przed moją wypowiedzią...
Jeśli jednak to Cię nie przekonuje to proszę o schowanie tej nazwy w spoiler kogoś z moderatorów, bo ja juz nie mogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2012 o 16:46, w3rni napisał:

Czyli gram.pl oficialnie zaprzeczył o dodaniu tego do kopii gry?

Gram.pl nie musi tu niczego potwierdzać ani zaprzeczać. Priestly z Bioware''u sam się skontaktował z EA Polska (bo oni informacji graczom przekazać nie chcieli) i tam mu powiedzieli, że EA Polska nie planuje dawać tego dodatku do sklepów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2012 o 11:07, zerohunter napisał:

Mój nie miał;<


Chyba wiem dla czego :)

Zobacz na fotke.

Ja sobie ustawilem, zeby byly chelmy.
Mozna to wylaczyc.

20120224115443

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2012 o 11:35, Henrar napisał:

Gram.pl nie musi tu niczego potwierdzać ani zaprzeczać. Priestly z Bioware''u sam się
skontaktował z EA Polska (bo oni informacji graczom przekazać nie chcieli) i tam mu powiedzieli,
że EA Polska nie planuje dawać tego dodatku do sklepów.


Co swoją drogą tylko świadczy o EA Polska, że koleś, który zrobił grę, musi się pytać czy gracze dostaną DLC bo wydawca sam nie raczy ich poinformować.
Panom w EA się chyba w d... poprzewracało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Select (Store) to purchase reinforcement packs to upgrade your character and enhance your multiplayer experience.

Reinforcements can be purchased with credits or with BioWare Points. Accumulate credits by completing objectives during multiplayer sessions."

Coraz mniej mi się to wszystko podoba. Pół biedy, jeśli to samo można kupić za kasę zdobytą w grze. Jest to jednak taka droga na skróty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2012 o 14:31, Arcling napisał:

"Select (Store) to purchase reinforcement packs to upgrade your character and enhance
your multiplayer experience.

Reinforcements can be purchased with credits or with BioWare Points. Accumulate credits
by completing objectives during multiplayer sessions."

Coraz mniej mi się to wszystko podoba. Pół biedy, jeśli to samo można kupić za kasę zdobytą
w grze. Jest to jednak taka droga na skróty.


Naprawde jesteś zdziwiony? Od chwili gdy zobaczyłem ten system w demku wiedziałem że coś takiego będzie. Albo nie - myślałem że B pojedzie całkowicie i po prostu zaoferuje za prawdziwą kase kupno packów niedostępnych za kredyty. No ale do premiery 2 tyg więc może jeszcze to ogłoszą :P Tyle dobrze że to coop a nie versus bo vs pewnie nie chciałoby im się balansowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2012 o 15:10, Pizarro napisał:

Naprawde jesteś zdziwiony? Od chwili gdy zobaczyłem ten system w demku wiedziałem że
coś takiego będzie. Albo nie - myślałem że B pojedzie całkowicie i po prostu zaoferuje
za prawdziwą kase kupno packów niedostępnych za kredyty. No ale do premiery 2 tyg więc
może jeszcze to ogłoszą :P Tyle dobrze że to coop a nie versus bo vs pewnie nie chciałoby
im się balansowac.

Nie, nie jestem zdziwiony. ME3 zdaje się być wielkim testem EA i Bioware tego ile ludzie jeszcze są gotowi znieść podobnych posunięć marketingowych. W zasadzie spieniężyli tą grę w każdej dostępnej postaci. Mamy nawet dlc dodawane do (całkiem drogiego przecież) sprzętu stylizowanego na kolorystykę pancerza N7. Jakby to było pvp to dla mnie już przez takie coś ten multi byłby skreślony. Prócz tych packów pewnie i tak będą osobno sprzedawali jakieś dlc z broniami, być może nowe rasy dodadzą albo kombinacje rasa/klasa (w końcu tylko ludzie mają wszystkie kombinacje a pozostałe rasy po dwie a według lore mogliby dodać jeszcze takie rzeczy jak np. krogan vanguard).

Nawet znany poniekąd Total Biscuit się zdenerwował ;)
http://www.youtube.com/watch?v=Ri0vrJ-y2zM&feature=g-all-u&context=G2356ca2FAAAAAAAAAAA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2012 o 17:10, Ypaev napisał:

Niby część ludzi porezygnowała ze swoich zamówień, ale moje i tak zostało anulowane przez
gram.pl. Och jak fajnie.

bo to takie gadanie, zrezygnuje, zrezygnuje... kiedyś tam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2012 o 15:15, Arcling napisał:

Nawet znany poniekąd Total Biscuit się zdenerwował ;)
http://www.youtube.com/watch?v=Ri0vrJ-y2zM&feature=g-all-u&context=G2356ca2FAAAAAAAAAAA


Ciekawy butthurt wywołał ten filmik, wystarczy spojrzeć na komentarze i nalot Biodronów. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wie gdzie jeszcze mogę zamówić edycje kolekcjonerską ? Na gram jak i ultimie już wyprzedane. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2012 o 00:01, Noma napisał:

Ktoś wie gdzie jeszcze mogę zamówić edycje kolekcjonerską ? Na gram jak i ultimie już
wyprzedane. :/


Mało prawdopodobne. Możesz czatować na gramie gdy będą już potwierdzać zamówienia, pewnie kilka egzemplarzy jednak będzie dało się dorwać. Tak poza tym, to chyba nie bardzo. Może allegro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować