Zaloguj się, aby obserwować  
L33T

Mass Effect 3

4342 postów w tym temacie

Jak ktoś zamierza grać w ME3 na PS3 i nie podobało mu się demo ze względów technicznych (framerate), to niech sobie lepiej daruje, bo na IGNie recenzują wersję na PS3 i pisali, że wiele nie poprawiono w tej materii.
http://uk.xbox360.ign.com/articles/121/1219445p1.html
Dodatkowo w artykule zawarto dwa gameplay''e - jeden z Marsa i drugi pokazujący mapę galaktyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nieciekawa wiadomość. Jakbym miał alternatywę to pewnie bym sobie wersję PS3 odpuścił, ale w moim przypadku alternatywa wygląda grać albo nie grać... Więc myślę, że gotów jestem się mimo wszystko nieco poświęcić, zwłaszcza, że te spadki framerate aż tak uciążliwe imo nie były (aczkolwiek zaznaczam, że nie grałem w demo na X360, ani PC, więc nie mam punktu odniesienia). Tym niemniej liczyłem, że ten stan rzeczy się w przypadku pełnej wersji trochę poprawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2012 o 13:41, mati285 napisał:

Nieciekawa wiadomość. Jakbym miał alternatywę to pewnie bym sobie wersję PS3 odpuścił,
ale w moim przypadku alternatywa wygląda grać albo nie grać... Więc myślę, że gotów
jestem się mimo wszystko nieco poświęcić, zwłaszcza, że te spadki framerate aż tak
uciążliwe imo nie były (aczkolwiek zaznaczam, że nie grałem w demo na X360, ani PC, więc
nie mam punktu odniesienia). Tym niemniej liczyłem, że ten stan rzeczy się w przypadku
pełnej wersji trochę poprawi.


Jakie spadki framerate ?
Przecierz napisalem wczesniej, ze gra dziala idealnie na starym zestawie q9550 + 4gb mem + gtx 9800 gtx.
Rozdzialka 1680/1050 AA wlaczony, dynamiczne cienie wlaczone i mam pelne 60 fps.
Post nr. 865.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pewien problem w multi i mam nadzieje że ktoś będzie wiedział jak pomóc. To wygląda tak jak gram szturmowcem kobietom na bazie biel to mi jakoś dziwnie przeskakuje , przenosi czasami na to lądowisko , a raz nawet mnie wynosiło w górę tek że nawet nic zobaczyć się nie bało , jak gram strażnikiem turianinem albo na innej lokacji to wszystko jest ok.Proszę pomóżcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2012 o 19:23, Azazell napisał:

Słuyszałem ze w ME 3 mają być walki w kosmosie jak to będzie wyglądać?

Walk w kosmosie jako takich nie będzie. Jak już to na przerywnikach filmowych :)
Będzie za to nowa metoda skanowania, w której można zaalarmować Żniwiarzy, jeśli się tego nadużyje pomiędzy misjami:
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=Pb_WX_Osgk4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy opłaci się kupić cyfrową edycje specjalną na Origin?? pomijam dodatki tybu soundtrack czy komiks itp. chodzi mi o zawartość w grze, dodatkowe bronie, przedmioty, DLC itp

Czy dodatek From Ashes ( ten z proteaninem ) jest zawarty w tej edycji???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2012 o 21:44, Karol44 napisał:

Nie zrozumiałem nic z twojej wypowiedzi o problemie;-d
Ps.Pisze się kobietą!


Sory za pisownie a chodzi mi o to że jak gram tom postaciom na lokacji" Baza Biel" to gra mi skacze jak [m] a raz mnie wyniosło ponad teren gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2012 o 23:53, Odin123 napisał:

Sory za pisownie a chodzi mi o to że jak gram tom postaciom na lokacji" Baza Biel" to
gra mi skacze jak [m] a raz mnie wyniosło ponad teren gry.


Ostrzeżenie za słownictwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie.

Czy dodatki dlc jakie sa w kolekcjonerce, bronie, pancerze, robopies, itp beda dostepne z punkty biowaru do kupienia osobno ?
Bo z kolekcjonerka na kompa moge sie pozegnac, a chcialbym w te dodatki sie zaopatrzyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2012 o 22:07, Arczir2d2 napisał:

Czy opłaci się kupić cyfrową edycje specjalną na Origin?? pomijam dodatki tybu soundtrack
czy komiks itp. chodzi mi o zawartość w grze, dodatkowe bronie, przedmioty, DLC itp


Nigdzie już EK nie kupisz w Polsce, a przynajmniej są na to bardzo małe szanse. Oczywiście opłaca się kupić, zakładając że nie zależy Ci na fizycznym nośniku. Dodatki DLC są bardzo kuszące. Jak dla mnie lepiej mieć EK z Origina, niż zwykłą a z fizycznym nośnikiem.

Dnia 25.02.2012 o 22:07, Arczir2d2 napisał:

Czy dodatek From Ashes ( ten z proteaninem ) jest zawarty w tej edycji???


Tak, jest zawarty.

Hardstyle90
Na pewno będzie dostępne pierwsze DLC zatytułowane "From Ashes". Co do reszty, na tą chwilę nie wiadomo, ale raczej powinny być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jednak nie wiadomo.

No nic to chyba cza bedzie sie zadowolic kolekcjonerka z origina, niestety. Zalezalo mi na tych dlc i litografii.

Dzieki za odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2012 o 00:41, Kraju napisał:

Nigdzie już EK nie kupisz w Polsce, a przynajmniej są na to bardzo małe szanse. Oczywiście
opłaca się kupić, zakładając że nie zależy Ci na fizycznym nośniku. Dodatki DLC są bardzo
kuszące. Jak dla mnie lepiej mieć EK z Origina, niż zwykłą a z fizycznym nośnikiem.


nie zależy mi na fizycznym nośniku... już nie... złożyłem zamówienie na EK ale anulowali je... :[
Dlatego też pytam. W takim razie chyba kupię EK w wersji cyfrowej. Na razie jednak się wstrzymam jeszcze kilka dni, może akurat ktoś zrezygnuje z EK i zostanie parę sztuk...?? i jedna trafi do mnie jako że zamówienie złożyłem i zostało anulowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za dwa posty ale nie da się już edytować...

Jak sądzicie czy jeśli ktoś odwołał preordera na EK to jest szansa że gra w tej edycji trafi do kogoś komu zamówienie anulowano bo źle policzyli sztuki??
pytam bo moje zamówienie zostało anulowane jakiś czas po jego złożeniu. :[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo nie miła niespodzianka... Nie było mnie kilka dni a tu się nagle dowiaduję że moje zamówienie zostało anulowane... No lipa straszna... Nie byłoby tak źle gdyby mimo wszystko chociaż te wszystkie DLC dorzucili do tych zamówień na edycję kolekcjonerską... Tak żeby zachować twarz w tej niezręcznej sytuacji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować