Zaloguj się, aby obserwować  
L33T

Mass Effect 3

4342 postów w tym temacie

Dnia 29.02.2012 o 09:58, Szw3dzik napisał:

Na Orgin moża kupić kolekcjonerke w cenie edycji zwykłej jak ma się kod Rabatowy.

A tylko w wersji cyfrowej???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.02.2012 o 11:27, raptor97 napisał:

> Tak tylko w wersji cyfrowej
Szkoda :D


Wiem też bym się skusił ale nie lubie wersji cyfrowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.02.2012 o 11:30, Szw3dzik napisał:

Wiem też bym się skusił ale nie lubie wersji cyfrowych.

Ja nie lubie szczególnie w Origin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.02.2012 o 08:55, Flagun napisał:

Na facebooku rozdają kody zniżkowe na wersję wersję digital delux wychodzi taniej niż
za wersję podstawową.

Czy taniej to nie wiem. Podstawową można dostać za 119 zł. Kody zniżkowe to 50 zł od 179, czyli i tak trzeba zabulić 129. I tak całkiem sporo, jak na tylko cyfrowe dodatki. No i nie ma płyty, co może być istotne w razie potrzeby nowej instalacji i ściąganiu 8 GB.

Będzie tak jak z BF3. Teraz sobie żądają 130 zł, a niecały miesiąc później zejdą do 89zł. Ja te parę tygodni zaczekam.

Anyway, jest już jakiś spis nadchodzących DLC oraz ich cen ? Wiem że pierwsze z kolekcjonerki będzie związane z

Spoiler

proteanem

ale kiedy i za ile będzie dostępne dla pozostałych to mi się jeszcze o uszy nie obiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie, słyszałem plotkę, że istnieje szansa na wysłanie Mass Effect 3 już 5.03 (wtedy dojdzie 6). Ewentualnie 6.03 zostanie wysłane i dojdzie 07.03.
Czy ktoś ma jakieś potwierdzenie? Bo na konsulat nie mogę wbić gdyż (RWA WASZA MAĆ GRAM.PL ZRÓBCIE COŚ Z TYM SERWEREM) "service unavailable"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.02.2012 o 13:09, Leos8 napisał:

Panowie, słyszałem plotkę, że istnieje szansa na wysłanie Mass Effect 3 już 5.03 (wtedy
dojdzie 6). Ewentualnie 6.03 zostanie wysłane i dojdzie 07.03.
Czy ktoś ma jakieś potwierdzenie? Bo na konsulat nie mogę wbić gdyż (RWA WASZA MAĆ GRAM.PL
ZRÓBCIE COŚ Z TYM SERWEREM) "service unavailable"


I co Ci to da? Skoro będzie blokada na grę w origin. Tak że dopiero 8.03 uruchomisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.02.2012 o 12:39, Darkstar181 napisał:

Czy taniej to nie wiem. Podstawową można dostać za 119 zł. Kody zniżkowe to 50 zł od
179, czyli i tak trzeba zabulić 129. I tak całkiem sporo, jak na tylko cyfrowe dodatki.
No i nie ma płyty, co może być istotne w razie potrzeby nowej instalacji i ściąganiu
8 GB.


119 doliczmy do tego koszty przesyłki i masz już wersję ze wszystkimi dodatkami dostępnymi na starcie. Nawet jak odstaniesz w dniu premiery grę w wersji standard za 119 w MM to nie wiem czy 10 zł za zawartość dodatkową to tak dużo. (Dołączają soundtrack ;)) Myślę, że płytę (z pudełkiem) można będzie zawsze zamówić na allegro po 5 zł.

Dnia 29.02.2012 o 12:39, Darkstar181 napisał:

Będzie tak jak z BF3. Teraz sobie żądają 130 zł, a niecały miesiąc później zejdą do 89zł.
Ja te parę tygodni zaczekam.


Ja czekam na BF3 jak będzie za ok 50 zł z dodatkiem. Mogę trochę sypnąć groszem na ME3 by nie czekać.

Dnia 29.02.2012 o 12:39, Darkstar181 napisał:

Anyway, jest już jakiś spis nadchodzących DLC oraz ich cen ? Wiem że pierwsze z kolekcjonerki
będzie związane z

Spoiler

proteanem

ale kiedy i za ile będzie dostępne dla pozostałych
to mi się jeszcze o uszy nie obiło.


Czy przypadkiem wersja delux z origina nie będzie zawierać już tego dodatku? W końcu to wersja kolekcjonerska tylko w wersji cyfrowej. Chyba cena DLC to 800 punktów bioware, coś ok 30 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale to bardzo proste jest. Na Socialu BioWare PL jest napisany prosty i skuteczny sposób. Legalny.
Więc uruchomię sobie wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.02.2012 o 15:43, Leos8 napisał:

Ale to bardzo proste jest. Na Socialu BioWare PL jest napisany prosty i skuteczny sposób.
Legalny.
Więc uruchomię sobie wcześniej.


Prosty i skuteczny tyle, że u mnie nie działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy ktoś z tu obecnych zamawiał grę na gram.pl? Dostaliście może maila potwierdzającego zamówienie? W realizacji zamówienia mam napisane "do potwierdzenia od 29.02.2012" jednak żadnego maila jeszcze nie otrzymałem. Wiem, że do wysyłki jeszcze tydzień jednak zwyczajnie chcę się upewnić, że dostanę grę na czas :P. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Szw3dzik ^^. Do tej pory zawsze dostawałem maila i potwierdzałem zamówienie klikając w podany link. Teraz zrobiłem to bezpośrednio przez sklep - tak jak powiedziałeś. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.02.2012 o 19:40, Siupson napisał:

Dziękuję Szw3dzik ^^. Do tej pory zawsze dostawałem maila i potwierdzałem zamówienie
klikając w podany link. Teraz zrobiłem to bezpośrednio przez sklep - tak jak powiedziałeś.
Pozdrawiam.


No ja pierwszy raz zamawiałem i też szukałem potwierdzenia na mailu ale myliłem się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heya, mam zamówionego mass effecta 3 z odbiorem osobistym juz od kilku miesięcy. W tym czasie placówka, która wybrałam już nie współpracuje z gram.pl Co w takim razie mam zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.02.2012 o 23:36, Pupu2 napisał:

Heya, mam zamówionego mass effecta 3 z odbiorem osobistym juz od kilku miesięcy. W tym
czasie placówka, która wybrałam już nie współpracuje z gram.pl Co w takim razie mam zrobić?


Skontaktuj się z dok(at)gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś się może orientuje czy Mass Effect 3 Digital Deluxe Edition z Origin''a będzie miał możliwość zmiany języka na pełny angielski?
Pytam bo moje zamówienia na game.co.uk jak i na gram.pl zostały anulowane a do BOK''a EA/Origin pisać nie ma nawet po co bo ostatnio odpowiedź dostałem po 4 tygodniach (pomijając fakt że była całkowicie bezużyteczna) a dodzwonić się do nich oczywiście też nie można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować