Zaloguj się, aby obserwować  
L33T

Mass Effect 3

4342 postów w tym temacie

Dnia 04.03.2012 o 18:15, Kraju napisał:

Szkoda że nie można w normalny sposób. :/ No nic poczekam do tego 9, choć mam nadzieję
że już 8 będę mógł uruchomić.


Nie. Nie uruchomisz 8 chyba ze premierę przyspieszą. A to się EA nie zdarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, jest ktoś w stanie napisać jak zmienić to ip? Ostatnio jak się za to brałem to zapłaciłem 5zł za smsa i musiałem dwukrotnie ustawiać ponownie router co w moim przypadku zajmuje nieco czasu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2012 o 18:45, Sipso2008 napisał:

Dobra, jest ktoś w stanie napisać jak zmienić to ip? Ostatnio jak się za to brałem to
zapłaciłem 5zł za smsa i musiałem dwukrotnie ustawiać ponownie router co w moim przypadku
zajmuje nieco czasu...


Pobierasz FlyVPN (może być od razu standalone .exe), uruchamiasz jako admin, jako login i hasło podajesz to, co aktualnie jest na stronie aplikacji w zakładce freetrial, pokazują Ci się listy serwerów, wybierasz zakładkę z azjatyckimi i podłączasz się do Korei lub HK. Proponuję zrobić to już po zalogowaniu się do Originu - z paru względów. FlyVPN potrzebujemy tylko do samego momentu unlocku, potem jest już zbędny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli włączam orgigin, FlyVPN, instaluję, traralala, i jak już odpalę pierwszy raz to mogę się tego pozbyć? Nie ingeruje ten programik w ustawienia sieci ani nic? Pytam się bo ze zmianami ip mam nieprzyjemne wspomnienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Następny, gratulacje zrobiłeś co chciało EA czyli żeby ludzie kupili grę za pomocą Origin. EA obcieło gram.pl ilość sztuk które gram.pl dostanie. Więc nie, nie gram.pl cię udupiło a EA udupiło gram.pl, a ty wspierasz poronioną platformą jaką jest Origin. Tak trzymać, więcej fochów na gram.pl, więcej kasy dla EA i więcej gier kupionych za pomocą Origin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2012 o 19:05, Sipso2008 napisał:

Czyli włączam orgigin, FlyVPN, instaluję, traralala, i jak już odpalę pierwszy raz to
mogę się tego pozbyć? Nie ingeruje ten programik w ustawienia sieci ani nic? Pytam się
bo ze zmianami ip mam nieprzyjemne wspomnienia...


Zrobiłem wczoraj próbę, by sprawdzić, na kiedy wyliczy mój unlock - wszystko poszło zgodnie z planem, wskazał na 16.00 jutro. Wyłączyłem, uszczerbków nie stwierdziłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś chyba już kupił oficjalny poradnik ME3, a i dał takie zdjęcie:

Spoiler

http://s1256.photobucket.com/albums/ii498/cleanslate84/?action=view¤t=prima4-1.jpg

Wynika z tego chyba, że jest jeszcze ukryte zakończenie. Zatem jest nadzieja....
Acz nadzieja jest matką głupich



Spoiler

Edit: http://s1256.photobucket.com/albums/ii498/cleanslate84/?action=view¤t=4.jpg - czyli jednak decyzja z ME2 ma jakiś większy wpływ. Cokolwiek to znaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>

Spoiler

Wynika z tego chyba, że jest jeszcze ukryte zakończenie. Zatem jest nadzieja....

Dnia 04.03.2012 o 19:36, Shveid napisał:

Acz nadzieja jest matką głupich


Wszystko fajnie, ale przeszukiwanie plików gry nie dało żadnych efektów. A teraz dodatkowo obejrzałem sobie stream z końca gry (

Spoiler

Operacja Hammer

). Jest źle, jest bardzo źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2012 o 19:36, Shveid napisał:


Spoiler

Edit: http://s1256.photobucket.com/albums/ii498/cleanslate84/?action=view¤t=4.jpg
- czyli jednak decyzja z ME2 ma jakiś większy wpływ. Cokolwiek to znaczy



Głównym źródłem przecieków z forum jest ktoś, kto załapał się na to Space Edition tydzień-dwa temu i twierdzi, że przeszedł grę na wszystkie możliwe sposoby i czegoś takiego nie ma. Poza tym wygrzebanoby to już z plików z pre-downoloadu.

Rzecz jednak w tym, że wraz z launchem wejdzie day-1 patch, który ma ważyć ponad 250 mb. Sporo jak na kilka fixów do single i multi, huh? A jako że niektóre cutscenki zajmują zaledwie 50 mb... Fingers crossed.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2012 o 19:49, paraGaladh napisał:

Rzecz jednak w tym, że wraz z launchem wejdzie day-1 patch, który ma ważyć ponad 250
mb. Sporo jak na kilka fixów do single i multi, huh? A jako że niektóre cutscenki zajmują
zaledwie 50 mb... Fingers crossed.

Bioware i EA nie byłoby tak głupie, żeby wycinać zakończenia z gry i oferować je za darmo. Wiedzieli, że jak gra wycieknie, to będzie shitstorm. Nie bądź naiwny, nowych zakończeń w patchu nie będzie. I to jest już potwierdzone, bo ludziska z BSN grzebały w plikach gry z Origin (która ma patch już wgrany) i nic nie znaleźli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2012 o 19:57, Henrar napisał:

Bioware i EA nie byłoby tak głupie, żeby wycinać zakończenia z gry i oferować je za darmo.


Mam dziwne wrażenie, że są zdolni do wszystkiego, ale zobaczymy po premierze, bo nie wierzę, by w poradniku wciskali kit.

A na czym polega problem z

Spoiler

Operacją Hammer? Za epicka? Za głupia? Gówniarz dalej prześladuje Sheparda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2012 o 20:13, Shveid napisał:

Mam dziwne wrażenie, że są zdolni do wszystkiego, ale zobaczymy po premierze, bo nie
wierzę, by w poradniku wciskali kit.

Nie wiadomo o co chodzi z tym zakończeniem NG+. Może się okazać, że to

Spoiler

Merge ending jest. Czyli to, w którym wszystkie rasy stają się "jednością" z Reaperami

Możliwe jest też, że w poradniku jest błąd. Takie poradniki są często pisane na bieżąco wraz z powstawaniem gry i Bioware mogło coś wyciąć a w poradniku nikt nie dokonał korekty. W każdym razie w plikach nie znaleziono nic "eskra"

Dnia 04.03.2012 o 20:13, Shveid napisał:

A na czym polega problem z

Spoiler

Operacją Hammer? Za epicka? Za głupia? Gówniarz dalej prześladuje
Sheparda?


Spoiler

Operacja Hammer sama w sobie jest dobra, problemem jest to, co jest potem. W tym cała konwersacja Andersona, Illusive Mana i Sheparda. A potem jeszcze dziecko jako Catalyst


Btw.
Spoiler

Wygląda na to, że za głos dziadka w epilogu odpowiada Buzz Aldrin. TEN Buzz.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2012 o 19:57, Henrar napisał:

Bioware i EA nie byłoby tak głupie, żeby wycinać zakończenia z gry i oferować je za darmo.
Wiedzieli, że jak gra wycieknie, to będzie shitstorm. Nie bądź naiwny, nowych zakończeń
w patchu nie będzie. I to jest już potwierdzone, bo ludziska z BSN grzebały w plikach
gry z Origin (która ma patch już wgrany) i nic nie znaleźli.


W każdym razie coś z zakończeniami jest zdrowo postrzelone.

1.

Spoiler

Podobno scena z epilogu pojawia się nawet wtedy, gdy nikt z załogi nie przeżywa rozbicia się Normandii. A podobno rozmawiające w niej osoby są potomkami załogantów... Tja.


2.
Spoiler

Podobno nieważne co zrobimy, i tak wszyscy członkowie drużyny jakimś cudem "teleportują" się na pokład Normandii, by przypadkiem nie uniknąć rozbicia się. :P


3. Swoją drogą, ktoś przeszedł przed niecałą godziną któryś
Spoiler

Destroy i podobno zdołał jednak utrzymać na Ziemi parę osób z teamu... Echh, już sam nic z tego nie rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie to jest nie możliwe , żeby zrobić wszystkie zakończenia jak przejscie gry zajmuje ok. 40 godzin a po drugie nagle wszyscy w sieci maja space edition moge se dać łape uciąć , że większość informacji to tylko troling

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2012 o 20:36, paraGaladh napisał:

1.

Spoiler

Podobno scena z epilogu pojawia się nawet wtedy, gdy nikt z załogi nie przeżywa
rozbicia się Normandii. A podobno rozmawiające w niej osoby są potomkami załogantów...
Tja.


Aye,

Spoiler

gościu, który prowadził stream (o którym wspomniałem wcześniej) robił speedrun całkowicie nową postacią. Postanowił zniszczyć Reaperów, na Normandii nikt nie przeżył, ale epilog dalej się pojawił i brzmiał tak samo.
BTW, jak Shepard robił ostatnią szarżę i wszyscy padli - to "ciało" EDI krawiło normalną, czerwoną krwią. Niby nic, ale jednak mnie to rozśmieszyło :P

Dnia 04.03.2012 o 20:36, paraGaladh napisał:

2.

Spoiler

Podobno nieważne co zrobimy, i tak wszyscy członkowie drużyny jakimś cudem "teleportują"
się na pokład Normandii, by przypadkiem nie uniknąć rozbicia się. :P


Spoiler

Nie do końca - część zostaje na Ziemi. Ta, która jest w ekipie Shepa w trakcie operacji Hammer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2012 o 20:41, Darktomd napisał:

Słuchajcie to jest nie możliwe , żeby zrobić wszystkie zakończenia jak przejscie gry
zajmuje ok. 40 godzin

Dałeś się nabrać na obietnice developerów. To raz.

Dnia 04.03.2012 o 20:41, Darktomd napisał:

a po drugie nagle wszyscy w sieci maja space edition

Pomińmy drobny fakt, że:
a) piracka kopia krąży po sieci od kilku dni
b) niektóre sklepy grę wysłały w zeszłym tygodniu a na konsolach nie istnieje coś takiego, jak aktywacja produktu
c) zakończenia zostały wzięte z plików gry PC. Nie wierzysz?
http://www.youtube.com/watch?feature=endscreen&NR=1&v=rp5rhX4SR1c#t=2m40s - "party banter" Garrusa. Brak dużych spoilerów. Możesz bez problemu oglądnąć.

Dnia 04.03.2012 o 20:41, Darktomd napisał:

moge se dać łape uciąć, że większość informacji to tylko troling

To nie jest trolling. I na tym polega cała zabawa - to są oficjalne zakończenia, które są w grze. Nic więcej nie ma
i nic więcej nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować