Zaloguj się, aby obserwować  
L33T

Mass Effect 3

4342 postów w tym temacie

Dnia 04.03.2012 o 20:51, Henrar napisał:

Spoiler

Nie do końca - część zostaje na Ziemi. Ta, która jest w ekipie Shepa w trakcie operacji
Hammer



Z tego co widzę, to owa informacja wyszła właśnie jakoś teraz... Tzn słyszałem wcześniej o wspomnianej operacji, ale teraz okazuje się, że ludzie od Space Edition nie wpadli na jedno rozwiązanie i

Spoiler

chyba nawet poza Hammerem mogą być z nami ocalali...



Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy u was też pojawiło się w zamówieniu Komiks + Litografia bo u mnie jest to i to a wcześniej była tylko litografia to jakiś błąd czy co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2012 o 21:04, Szw3dzik napisał:

Mam pytanie czy u was też pojawiło się w zamówieniu Komiks + Litografia bo u mnie jest
to i to a wcześniej była tylko litografia to jakiś błąd czy co ?


Normalne. Każdy preorder dostaje litografię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2012 o 21:22, Sipso2008 napisał:

> Mam pytanie czy u was też pojawiło się w zamówieniu Komiks + Litografia bo u mnie
jest
> to i to a wcześniej była tylko litografia to jakiś błąd czy co ?

Normalne. Każdy preorder dostaje litografię.


Noi tak ale ja mam jeszcze wpisany komiks którego wczesniej nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2012 o 21:04, Henrar napisał:

Tak, btw.

Spoiler

Zakończenie ME3 ze wspomnianego streama: http://www.youtube.com/watch?v=maiYNvq-m28&feature=player_embedded
Część audio była puszczana przez gościa, byle tylko powkurzać ludzi. IMO poprawiło to
zakończenie :)


Tylko mi nie mówcie , że dali do gry whitney houston -.- sry nie do czytałem xD
Ale spokojnie koleś nie importował zapisów z ME i ME 2 więc zobaczymy jak to będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

1. Earth destroyed and the Galaxy overtaken; the worst possible ending; 1,750 Galactic Readiness rating OR LOWER

2. Reapers destroyed, Earth and the Galaxy devastated (if Collector Base destroyed)

3. Become a Reaper, Earth and Galaxy devastated (if Collector Base kept).

4. Reapers destroyed, Earth and the Galaxy less devastated(if Collector Base destroyed)

5. The Earth and the Galaxy saved; become a Reaper (leader) the middle ending

6. Create synergy between organic and synthetic kind, saving Earth and the Galaxy

7. Reapers destroyed, the Earth and the Galaxy saved; the Perfect Ending; 4,000 Galactic Readiness rating and certain conditions met through Mass Effect 3 met OR 5,000 Galactic Readiness by playing both single player and multiplayer


Ktoś może 7 punkt przetłumaczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2012 o 22:14, Darktomd napisał:

Ktoś może 7 punkt przetłumaczyć?


Spoiler

Żniwiarze zniszczeni, Ziemia i Galaktyka uratowane; perfekcyjne zakończenie; musisz zdobyć 4000 Galactic Readiness raiting (jakieś punkty, które zdobywa się w czasie gry) oraz spełnić pewne warunki w kampanii singleplayer w ME3 LUB zdobyć 5000 punktów poprzez grę w kampanię oraz multiplayer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Yup, wygląda na to, że jednak dotychczasowi gracze coś pokręcili (albo faktycznie krztynę im wycięto) i przynajmniej

Spoiler

los niektórych członków teamu nie musi być taki zły. Liara i Garrus u mojego boku, i mogę być szczęśliwy. :P



A w ogóle niektórzy już (legalnie) grają, early acess of Amazon.

Ciekawi generalnie jak w tym wszystkim odnajdzie się Javic, czyli nasz
Spoiler

proteański niewolnik od drinków, spodziewałem się większego wkładu w lore, ale chyba oferuje niewiele ponad wątki Kasumi czy Zaeeda. A side-quest faktycznie jest tylko na 40 minut? > < Na LotSB byłbym w stanie wydać 20 zł - 2h, jeden z najlepszych fragmentów gry, pościg, sporo lore i interakcja z jedną z moich 2 ulubionych postaci. A to nie dość, że kosztuje 30, to jeszcze oferuje niewiele... Fajnie sprzedaje się grę na raty, oj fajnie.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, tak

Spoiler

Ziemia i Galaktyka uratowane ale Efekt Masy zniszczony! Na jedno wychodzi. Załoga Normandii nadal zakłada kolonię kazirodczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mój kolega z prasy growej już ma swoją testową kopię :) I twierdzi ze po premierze zainwestuje w kolekcjonerkę (oni muszą te swoje płyty odsyłać :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, czyli rozumiem że praktycznie

Spoiler

wybieramy zakończenie na samym końcu?

To po co te
Spoiler

wszystkie wybory po drodze robione przez 3 części gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować