Zaloguj się, aby obserwować  
L33T

Mass Effect 3

4342 postów w tym temacie

Dnia 05.03.2012 o 16:52, Kuwabara napisał:

Ma ktoś info którym Media Marktcie można dostać ME3 na xboxa? W Arkadii w Saturnie jest
za 220zł, ale nie chcę przepłacać 40zł a popykałbym sobie już dzisiaj albo jutro.



Jeśli masz czas i chęci to odwiedź MM na Ostrobramskiej (Warszawa). Nie gwarantuje, że gra tam już jest ale chyba powinna skoro jest ogólnie dostępna w sieciach tego sklepu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2012 o 16:44, chris004 napisał:

W media Marku kupiłem własnie Mass effect 3, wiem że nie pogram sobie bo premiera dopiero
8 marca


Już można grać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I am in. FlyVPN dostał w łeb, ale dało radę przez panel sterowania i podłączenie się do proxy. It''s fucking on now, chaps! <3

Będę relacjonował potem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2012 o 17:59, Henrar napisał:

Uwaga, spoilery.
http://www.youtube.com/watch?v=GkyJSaCKkNk&feature=player_embedded#!
Od 26 minuty. Quality Bioware writing :)

Ktoś tu chyba śledzi tematy na Shadowbroker.pl ;)

Spoiler

Mnie jedyne co razi to fakt, że prawdopodobnie nic po tej misji nie wspomina o śmierci Tali! Za to geth prime miał świetny głos. Perspektywa sojuszu z gethami nie wydaje mi się taka zła. Szkoda, że Legiona mimo wszystko nie da się uratować. Zawsze się poświęci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2012 o 18:12, Henrar napisał:

Nie, BSN, bo czekam na shitstorm.

Pewnie skończy się na licznych banach dla najaktwyniejszych i/lub czasowo wyłączą stronę. Spryciarze zresztą się zabezpieczyli stworzeniem osobnej sekcji dla osób mających zarjestrowaną grę na koncie.

Dnia 05.03.2012 o 18:12, Henrar napisał:

Szkoda, że domyślna femshep inaczej wygląda na trailerach i okładce niż w grze (przy męskim modelu nie ma takich różnic). Trochę się nie postarali z tym trailerem. Myślałem, że chociaż analogicznie zamiast Ashley dadzą Kaidana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2012 o 18:12, Henrar napisał:

http://popwatch.ew.com/2012/03/05/mass-effect-3-femshep-trailer/
Take Earth Back trailer z femshep.

Próbuję znaleźć coś w lepszej jakości, ale na razie nie widzę.


No nareszcie. Wygląda ona zdecydowanie fajniej niż maleShep.

Niestety jakość faktycznie tragiczna. Nie tyle obrazu co dźwięku.

Jak tylko będzie na YT w HD to na pewno dodam do favoritsów :)

Edit. literówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2012 o 18:08, Arcling napisał:

Spoiler

Mnie jedyne co razi to fakt, że
prawdopodobnie nic po tej misji nie wspomina o śmierci Tali! Za to geth prime miał świetny
głos. Perspektywa sojuszu z gethami nie wydaje mi się taka zła. Szkoda, że Legiona mimo
wszystko nie da się uratować. Zawsze się poświęci.



Spoiler

Wait a minute, śmierć Tali wszyscy mają w głębokim poważaniu nawet jeśli jest LI, tymczasem Shepowi po nocach śni się pedofilskie bieganie za losowym szczylem? Już myślałem, że zakończenie jest jedyną rzeczą, która można chrzanić całkowicie...

I jednocześnie nigdy nie ujrzymy twarzy Tali? Dobre i to, przynajmniej zabiera tajemnicę do gronu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tyle zachodu z jakimś głosowaniem na Femshepkę, a i tak robią ją po swojemu. Nie o taką Shepard walczyłem.

Swoją drogą - moment z trailera, w którym

Spoiler

dziewczynka jest w cieniu Żniwiarza i patrzy się w niebo przy akompaniamencie szczekania jakiegoś psa

skojarzył mi się z troszkę podobną sceną z intra Heart of Darkness :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2012 o 18:38, Shveid napisał:

Spoiler

Wait a minute, śmierć Tali wszyscy mają w głębokim poważaniu nawet jeśli jest LI,
tymczasem Shepowi po nocach śni się pedofilskie bieganie za losowym szczylem? Już myślałem,
że zakończenie jest jedyną rzeczą, która można chrzanić całkowicie...

I jednocześnie nigdy nie ujrzymy twarzy Tali? Dobre i to, przynajmniej zabiera tajemnicę
do gronu


Spoiler

Taa, za tamten sen mogli by dostać "Pedobear''s seal of approval". Silili się chyba na głębię, że takie wrażenie na Shepardzie wywarła śmierć tamtego dzieciaka, że widzi go w snach i Guardiana w epilogu również w tej formie.

Twarz Tali ponoć jest pokazana, jeśli jest ona LI. Prawdopodobnie, bo na razie dostępne gameplaye były nagrywane przez osoby, które jej nie romansowały (wielu zresztą grało bez importu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2012 o 17:19, paraGaladh napisał:

I am in. FlyVPN dostał w łeb, ale dało radę przez panel sterowania i podłączenie się
do proxy. It''s fucking on now, chaps! <3

Będę relacjonował potem.



Grę będę miał dopiero jutro, ale możesz mi napisać krok po kroku jak odblokowałeś grę? Dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra panowie, wy tu pitu pitu a moja EK została już wysłana! Czyli jutro będzie! Obczajcie swoje zamówienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2012 o 19:25, Sipso2008 napisał:

Dobra panowie, wy tu pitu pitu a moja EK została już wysłana! Czyli jutro będzie! Obczajcie
swoje zamówienia.


Mi tam już koło drugiej po południu wysłali. Mój Xbox już się przygotował na dłuższe posiedzenie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2012 o 17:06, Siupson napisał:

Strasznie wcześnie wystawiają ME3 w sklepach :P. To dobrze dla graczy ale czy to czasem
nie jest łamanie jakiegoś prawa skoro premiera jest 9 marca ?

Myślałem, że gram.pl zostanie w tyle ale widzę, że mój pre-order już został wysłany.
Jestem bardzo mile zaskoczony :P.


Powiem szczerze, że ja nie rozumiem tego zakazu wystawienia gier przed premierą. To chyba lepiej, żeby ludzie kupili grę 5 marca niż mieli ją ściągnąć z torrentów? Kasa i tak trafia do twórców. Co za różnica czy ktoś pójdzie do sklepu w piątek czy we wtorek..

Może mnie ktoś oświecić czemu niby sklepy nie mogą wystawiać gier przed premierą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2012 o 19:33, JackXPPL napisał:

Powiem szczerze, że ja nie rozumiem tego zakazu wystawienia gier przed premierą. To chyba
lepiej, żeby ludzie kupili grę 5 marca niż mieli ją ściągnąć z torrentów? Kasa i tak
trafia do twórców. Co za różnica czy ktoś pójdzie do sklepu w piątek czy we wtorek..

To proste. Preorderowców niewiele rusza w tym względzie. Ale cała masa ludzi kupuje grę w pierwszym tygodniu w sklepach właśnie. I teraz jak się taki niezdecydowany naogląda materiałów wrzuconych do sieci przez tych, co to odpalili grę wcześniej - to jeszcze mu ochota przejdzie i cała kasa wpakowana w robienie hype gry idzie w piach.
Słupki w excelu pójdą w dół - a to jest nie do pomyślenia dla "kalkulatorów". To jedyne co mi do głowy przychodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2012 o 19:33, JackXPPL napisał:

Może mnie ktoś oświecić czemu niby sklepy nie mogą wystawiać gier przed premierą?


Do czego co kolega powyżej napisał, dorzuciłbym właśnie strach przed tym, że gra wcześniej wyląduje na torrentach(np. w polskiej wersji).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2012 o 20:12, Sad_Statue napisał:

Do czego co kolega powyżej napisał, dorzuciłbym właśnie strach przed tym, że gra wcześniej
wyląduje na torrentach(np. w polskiej wersji).

Argument bez sensu, bo i tak gra ląduje na torrentach. ME3 pojawiło się parę dni temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś się orientuje jak wygląda sytuacja z EK w empiku? Nie dostałem od nich żadnego maila, a w statusie zamówienie mam w pisane "w realizacji". Być może po prostu w empiku EK skończyły się później niż w sklepie gram.pl, ale możliwe jest też, że w piątek dostanę informację, że gry nie otrzymam, bo to w końcu empik, nie wszystkie sklepy podchodzą do klienta tak jak gram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować