Zaloguj się, aby obserwować  
L33T

Mass Effect 3

4342 postów w tym temacie

witam. Posiadam wersję na Xboxa360. Podczas importowania zapisów gry ME3 nie rozpoznaje twarzy z Me2. Czy jest jakaś możliwość załadowania tego czy też muszę wygląd postaci zmieniać od podstaw?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2012 o 11:43, Azazell napisał:

@Kopiec --> czyli najlepiej RPG brać.

Ludzie już grają i narzekają, że gra jest bardzo do bólu liniowa ;/ To prawda? Aż nie
mogę uwierzyć w to.


Lol, przecież poprzednie części też były liniowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2012 o 11:44, NeroNarmeril napisał:

> @Kopiec --> czyli najlepiej RPG brać.
>
> Ludzie już grają i narzekają, że gra jest bardzo do bólu liniowa ;/ To prawda? Aż
nie
> mogę uwierzyć w to.

Lol, przecież poprzednie części też były liniowe.


Czy ja wiem, mogłeś sobie latać zwiedzać planety i wybierać misje poboczne. A tu ponoć malutko pobocznych ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za link, snajperka złapana. :)

Na pokładzie Normandii faktycznie jest mniej dialogów "z kółkiem", ale jak już napisałem, tych dorywczych, spontanicznych wypowiedzi mamy tyle (plus interakcja w trakcie misji), że i tak jest na +.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2012 o 11:44, Siupson napisał:

witam. Posiadam wersję na Xboxa360. Podczas importowania zapisów gry ME3 nie rozpoznaje
twarzy z Me2. Czy jest jakaś możliwość załadowania tego czy też muszę wygląd postaci
zmieniać od podstaw?

Jak dobrze pamiętam miałeś tam jakiś kod opisujący każdą facjatę przy improcie z jedynki, nie da się go wprowadzić do 3?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2012 o 11:55, lord_siwy napisał:

Jak dobrze pamiętam miałeś tam jakiś kod opisujący każdą facjatę przy improcie z jedynki,
nie da się go wprowadzić do 3?

Gra nie rozpoznaje twarzy, które były tworzone w jedynce i transferowane przez dwójkę do trójki. Odsyłam na BSN. Twarz trzeba zrobić od nowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2012 o 11:55, lord_siwy napisał:

> witam. Posiadam wersję na Xboxa360. Podczas importowania zapisów gry ME3 nie rozpoznaje

> twarzy z Me2. Czy jest jakaś możliwość załadowania tego czy też muszę wygląd postaci

> zmieniać od podstaw?
Jak dobrze pamiętam miałeś tam jakiś kod opisujący każdą facjatę przy improcie z jedynki,
nie da się go wprowadzić do 3?



Tzn gdzie dokładnie tego kodu mam szukać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2012 o 09:15, Krzysiek_Ogrodnik napisał:

Mam nadzieję, że jeszcze nie było - łapcie darmowy klucz na M-90 Indra Sniper Rifle do
wersji PC:

B6J4-27DF-HFNB-6GKY

Więcej na stronie alienware, ale ilość jest mocno ograniczona:

http://www.alienwarearena.com/giveaway/mass-effect-3-giveaway


Ale w jakiś sposób, nie mam tam konta wiec trzeba się zarejestrować aby brać udział?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2012 o 12:03, karolekx23x napisał:

> Mam nadzieję, że jeszcze nie było - łapcie darmowy klucz na M-90 Indra Sniper Rifle
do
> wersji PC:
>
> B6J4-27DF-HFNB-6GKY
>
> Więcej na stronie alienware, ale ilość jest mocno ograniczona:
>
> http://www.alienwarearena.com/giveaway/mass-effect-3-giveaway

Ale w jakiś sposób, nie mam tam konta wiec trzeba się zarejestrować aby brać udział?


Tak. Musisz się zarejestrować na ich stronie i po pomyślnej rejestracji wyskakuje ci nowa strona z kodem. Kopiujesz go i wklejasz w Originie (Opcje -> Podaj Kod Produktu i wklejasz kod). Zostaje on przypisany do twojego konta. Tego, który został podany tutaj nie możesz już użyć. Te kody są przypisywane do twojego konta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2012 o 12:03, karolekx23x napisał:

> Mam nadzieję, że jeszcze nie było - łapcie darmowy klucz na M-90 Indra Sniper Rifle
do
> wersji PC:
>
> B6J4-27DF-HFNB-6GKY
>
> Więcej na stronie alienware, ale ilość jest mocno ograniczona:
>
> http://www.alienwarearena.com/giveaway/mass-effect-3-giveaway

Ale w jakiś sposób, nie mam tam konta wiec trzeba się zarejestrować aby brać udział?


Tia. Zakładasz konto i dostajesz koda.

EDIT -> a wyżej masz w dłuszej wersji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2012 o 12:00, Henrar napisał:

Gra nie rozpoznaje twarzy, które były tworzone w jedynce i transferowane przez dwójkę
do trójki. Odsyłam na BSN. Twarz trzeba zrobić od nowa.


Co? Bez sensu? Mam 3 femShep i 3 maleShep i tylko jeden jest z twarzą domyślną. I co, teraz mam te 5 twarzy dziergać od nowa?
To chyba jakiś żart...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2012 o 12:49, Phobos_s napisał:

Co? Bez sensu? Mam 3 femShep i 3 maleShep i tylko jeden jest z twarzą domyślną. I co,
teraz mam te 5 twarzy dziergać od nowa?
To chyba jakiś żart...

Podejrzewam, że mogli coś zmieniać w silniku odpowiedzialnym za animacje twarzy i stary system jest niekompatybilny. Możliwe też, że dodanie nowych elementów do kreatora mogło coś posypać. Kto ich tam wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że już dzisiaj sobie zagram, wziąłem nawet urlop, ale (_I_). Przegrałem z technologią. : (

Mój ^#@^@^# Origin ściąga sobie kilka-kilkanaście MB danych, po czym transfer staje. Można sobie czekać cała nockę, ale bez restartu nie ruszy, przez co póki co zamiast gry na dysku mam jakieś marne 2,7 GB z całości. Steam i przeglądarka nie przejawiają takich problemów. Any hint?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie się bez najmniejszego problemu gra zainstalowała i wszystko byłoby cacy, gdyby nie jedna pewna istotna rzecz - a mianowicie sprawdzanie dnia premiery. Tak więc bez względu na to, kiedy dostaniecie grę, i tak wszyscy zagramy dopiero 9 marca o godzinie 1:00. Szkoda, bo miałem ochotę rozpocząć rozgrywkę już dziś, a do piątku może mi się odechcieć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grę kupiłem wczoraj w MM i zaczynam powoli żałować (jeszcze nie grałem).
Wejdźcie sobie na metacritic. O ile wartość recenzji serwisów jest na poziomie 93-94, to użytkowników ok 2 (PC)
ok 3 (PS3) i ok 4 (X360). Nigdy nie widziałem takich opinii. Nie zostawili na grze suchej nitki. Czekam na recenzję gram.pl, bo Bioware chyba polskich serwisów nie "kupił"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2012 o 13:14, Neo_85 napisał:

Nigdy nie widziałem takich opinii.


Sprawdź Dragon Age II.

Generalnie oceny gier w prasie, czy wielu serwisach wołają o pomstę do nieba, bo często wprowadzają potencjalnych nabywców w błąd mydląc oczy sami superlatywami które potem nie trzymają się kupy w zderzeniu z rzeczywistością. Żal zachowaj do EA bo to oni odpowiadają za odpowiednie smarowanie to tu to tam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2012 o 13:14, Neo_85 napisał:

Grę kupiłem wczoraj w MM i zaczynam powoli żałować (jeszcze nie grałem).
Wejdźcie sobie na metacritic. O ile wartość recenzji serwisów jest na poziomie 93-94,
to użytkowników ok 2 (PC)
ok 3 (PS3) i ok 4 (X360). Nigdy nie widziałem takich opinii. Nie zostawili na grze suchej
nitki. Czekam na recenzję gram.pl, bo Bioware chyba polskich serwisów nie "kupił"


Większość tych ''recenzji'' użytkowników to po prostu trolling i hejt. Zwłaszcza, że większość się przyznaje, że gry nie miała w rękach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować