Zaloguj się, aby obserwować  
L33T

Mass Effect 3

4342 postów w tym temacie

Dnia 06.03.2012 o 13:14, Agntx napisał:

Mnie się bez najmniejszego problemu gra zainstalowała i wszystko byłoby cacy, gdyby nie
jedna pewna istotna rzecz - a mianowicie sprawdzanie dnia premiery. Tak więc bez względu
na to, kiedy dostaniecie grę, i tak wszyscy zagramy dopiero 9 marca o godzinie 1:00.
Szkoda, bo miałem ochotę rozpocząć rozgrywkę już dziś, a do piątku może mi się odechcieć
;)



ależ możesz http://social.bioware.com/forum/5/topic/351/index/9446342

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie grałeś, a żałujesz zakupu, bo pospolite ruszenie hejterów urządziło sobie zawody w klikaniu? o_O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2012 o 13:14, Neo_85 napisał:

Grę kupiłem wczoraj w MM i zaczynam powoli żałować (jeszcze nie grałem).
Wejdźcie sobie na metacritic. O ile wartość recenzji serwisów jest na poziomie 93-94,
to użytkowników ok 2 (PC)
ok 3 (PS3) i ok 4 (X360). Nigdy nie widziałem takich opinii. Nie zostawili na grze suchej
nitki. Czekam na recenzję gram.pl, bo Bioware chyba polskich serwisów nie "kupił"

Jaja sobie robisz ? To jest zwykły trolling. Pamiętaj że większość europejczyków nie miała jeszcze okazji zagrać (niewielu wie że grę można odblokować w Origin po zmianie IP), a Amerykanie grają dopiero od dzisiaj. Także jakim niby cudem wiedzą że gra jest skopana !?
A serwisy polskie już wydają własne recenzje, i oceny oscylują w okolicach 9, 9.5 na 10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2012 o 13:14, Neo_85 napisał:

Nigdy nie widziałem takich opinii. Nie zostawili na grze suchej
nitki. Czekam na recenzję gram.pl, bo Bioware chyba polskich serwisów nie "kupił"

Przecież to trolle i hejterzy bio urządzają sobie takie śmieszne akcje, nabijając oceny rzędu 1-2. Nie pierwszy raz zresztą.
Opinia tak samo miarodajna, jak "kupione" recenzje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2012 o 12:49, Phobos_s napisał:

Co? Bez sensu? Mam 3 femShep i 3 maleShep i tylko jeden jest z twarzą domyślną. I co,
teraz mam te 5 twarzy dziergać od nowa?
To chyba jakiś żart...


Jeśli chodzi o wersję na Xboxa to raczej tak. Ja się wzorowałem i w ME2 zrobiłem podobną twarz do bohatera z jedynki, potem spisałem kod i ręcznie wprowadziłem do ME3. Bohater jest prawie identyczne. Co do wersji na PC podobno są jakieś konwertery ale to trzeba odpowiedni znaleść i pogrzebać w plikach gry (nie zagłębiałem się bardziej bo posiadam wersję konsolową)

Mam tylko jeden problem wczytałem zapis poprawiłem twarz, wybrałem klasę postaci ale nie miałem wyboru trybu gry (fabuła, akcja, rpg). Czy to się wybrało jakoś domyślnie? Preferuję opcję RPG więc nie chciałbym być stratny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2012 o 13:29, Siupson napisał:

Mam tylko jeden problem wczytałem zapis poprawiłem twarz, wybrałem klasę postaci ale
nie miałem wyboru trybu gry (fabuła, akcja, rpg). Czy to się wybrało jakoś domyślnie?
Preferuję opcję RPG więc nie chciałbym być stratny...


Z importem chyba odpala się RPG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam jakis dziwny problem z instalacją. Pliki przekopiowały się z płytek, jest komunikat "Ukończono 99%", klikam w Originie na "Zainstaluj", niby jest instalowanie, pasek się przesuwa, ale gra się nie instaluje, tylko znów pojawia się pomarańczowy przycisk "Zainstaluj". Ktoś miał podobny kłopot? Jak go rozwiązać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2012 o 13:59, Magwisienka napisał:

Mam jakis dziwny problem z instalacją. Pliki przekopiowały się z płytek, jest komunikat
"Ukończono 99%", klikam w Originie na "Zainstaluj", niby jest instalowanie, pasek się
przesuwa, ale gra się nie instaluje, tylko znów pojawia się pomarańczowy przycisk "Zainstaluj".
Ktoś miał podobny kłopot? Jak go rozwiązać?


Znając życie to ten 1% to po przemierze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2012 o 13:27, Darkstar181 napisał:

Jaja sobie robisz ? To jest zwykły trolling.

Częściowo tak. Wystarczy jednak przestać oglądać oceny i zacząć czytać te recenzje, by zobaczyć, że część jednak bardzo trafnie podsumowuje ME3.

Dnia 06.03.2012 o 13:27, Darkstar181 napisał:

Pamiętaj że większość europejczyków nie
miała jeszcze okazji zagrać (niewielu wie że grę można odblokować w Origin po zmianie
IP), a Amerykanie grają dopiero od dzisiaj. Także jakim niby cudem wiedzą że gra jest
skopana !?

a) Space Edition
b) piraty
c) wycieki, które wbrew Biodronom są prawdziwe.
d) wersje konsolowe, które niektórzy otrzymali w USA jeszcze w zeszłym tygodniu, bo sklepy nieco się "pospieszyły".
I zauważ, że większość tych "trolli" nie opisuje gameplay''u, ale fabułę i zakończenia, a te są znane.

Dnia 06.03.2012 o 13:27, Darkstar181 napisał:

A serwisy polskie już wydają własne recenzje, i oceny oscylują w okolicach 9, 9.5 na
10.

Lol, zdajesz sobie sprawę z faktu, że DA2 przed oficjalną premierą miało takie same oceny? Embargo ściągnięto i średnia z ocen profesjonalistów momentalnie poszła w dół.
Recenzje "profesjonalnych" portali pisane przed premierą gry nigdy nie będą wiarygodne. Nigdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Pisze bo mam problem z importem postaci z ME2 do ME3. Mianowicie chodzi o to ze gra wykrywa mi zapis z poprzedniej częsci, ale za nic nie moge jej prowadzic do gry. Próbowałem wgrac save`a zarówno z pliku lokalnego jak i z "chmury", ale ciagle bez efektów. Byłbym bardzo wdzieczny za pomoc bowiem bardzo chciałbym zagrać swoją postacią z którą spędziłem ponad 100h ;) Z góry dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2012 o 14:13, lord_siwy napisał:

A jakbym spisałe ten kod co wyskakuje przy imporcie z jedynki w me2 to jak myślisz poszło
by ?


Tak, jednakże postać troszkę będzie się różnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze nie wiem jaką klasę wybrac. Adept, żołnierz czy może Szpieg lub Szturmowiec? Lubie strzelać i lubię moce używać. Co proponujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do posiadaczy Cyfrowych Edycji Deluxe N7 z Origin. Czy ma ktoś dostępne w grze dodatkowe wyposażenie dla zamówień przedpremierowych? Mam u siebie wyłącznie content edycji Deluxe - brakuje pancerza N7 i 3 broni (w tym słynnego karabinu M55 Argus), które powinny być dodane za preorder. Nie wiem czy to błąd czy kwestia daty premiery (gram przez vpn).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2012 o 14:13, Henrar napisał:

I zauważ, że większość tych "trolli" nie opisuje gameplay''u, ale fabułę i zakończenia,
a te są znane.

A to przepraszam Mass Effect 3 jest książką, czy grą? Jak można wydać miarodajną opinie pomijając podstawowy element, czyli gameplay?

Dnia 06.03.2012 o 14:13, Henrar napisał:

Recenzje "profesjonalnych" portali pisane przed premierą gry nigdy nie będą wiarygodne.
Nigdy.

Zgadza się. Tak samo jak pieniaczy i trolli, którzy wydają opinie o grze bo coś tam zasłyszyli, a nawet jeszcze nie zagrali,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2012 o 14:34, Magwisienka napisał:

Raczej nie, skoro inni już grają.


A zmieniłaś ip na amerykańskie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować