Zaloguj się, aby obserwować  
L33T

Mass Effect 3

4342 postów w tym temacie

Dnia 06.03.2012 o 14:35, Isildur napisał:

A zmieniłaś ip na amerykańskie?

Zmieniłam na koreańskie :P Ale to nie ma nic do rzeczy, próbowałam instalować i na normalnym i na koreańskim i ciągle to samo. Wywaliłam teraz wszystko i pobieram, może cyfrowa wersja zadziała :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2012 o 14:32, Kopiec napisał:

A to przepraszam Mass Effect 3 jest książką, czy grą?

Nie, ale rzekomo aspiruje do miana cRPGa, a tam fabuła jest jednak dość istotna.

Dnia 06.03.2012 o 14:32, Kopiec napisał:

Jak można wydać miarodajną opinie pomijając podstawowy element, czyli gameplay?

Wystarczy, że zagrają w Gearsy, będą mieć to samo ^^

Dnia 06.03.2012 o 14:32, Kopiec napisał:

Zgadza się. Tak samo jak pieniaczy i trolli, którzy wydają opinie o grze bo coś tam zasłyszyli,
a nawet jeszcze nie zagrali,.

Lol, następny, który twierdzi, że wycieki były nieprawdziwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2012 o 14:13, Henrar napisał:

I zauważ, że większość tych "trolli" nie opisuje gameplay''u, ale fabułę i zakończenia,
a te są znane.

Czyli ktoś strzelił focha, bo mu się zakończenie nie podobało i to ma być ocena gry jako całości?

Poza tym osoby które dorwą się do gry szybciej, ba, nawet ci którzy piszą opinie na forach to nie jest żadna reprezentatywna grupa. Przeciętny gracz kupi, uruchomi gdy będzie mógł, przejdzie, spodoba mu się lub nie i w większości przypadków nie będzie nawet tracił czasu na klikanie w oceny.

Dnia 06.03.2012 o 14:13, Henrar napisał:

Lol, zdajesz sobie sprawę z faktu, że DA2 przed oficjalną premierą miało takie same oceny?

I dlatego bardziej ufam recenzentom niż "user score". ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam pytanie o tryb rozgrywki :P. Czy po importowaniu postaci domyślnie odpala się tryb RPG? Pytam ponieważ nie miałem wyboru akcja/fabuła/rpg .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy kod na bonusowy content z kolekcjonerki rejestrować bezpośrednio w Origin czy na stronie Social Bioware? Niby piszą, że na Origin, ale to właśnie na stronie Bioware jest opcja wykorzystania kodu (chyba, że coś źle szukam albo przeoczyłem). Pytam, bo różne jaja się z tymi rzeczami działy i chcę mieć pewność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2012 o 14:49, Siupson napisał:

Ponawiam pytanie o tryb rozgrywki :P. Czy po importowaniu postaci domyślnie odpala się
tryb RPG? Pytam ponieważ nie miałem wyboru akcja/fabuła/rpg .


Ja miałem domyślnie w opcjach, w rubryczce gameplay "Full decisions".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2012 o 14:39, Kadaj napisał:

Czyli ktoś strzelił focha, bo mu się zakończenie nie podobało i to ma być ocena gry jako
całości?

Bo uznali, że z takim zakończeniem nie ma sensu grać w ME3? Napisałbym spoilery, ale nie wiem, czy chcesz :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2012 o 14:57, paraGaladh napisał:

> Ponawiam pytanie o tryb rozgrywki :P. Czy po importowaniu postaci domyślnie odpala
się
> tryb RPG? Pytam ponieważ nie miałem wyboru akcja/fabuła/rpg .

Ja miałem domyślnie w opcjach, w rubryczce gameplay "Full decisions".



Ja też tak mam. Zdziwił mnie jednak brak wyboru takiego jak był w demku. Co prawda w demku stworzyłem postać od nowa ale mimo wszystko... tak czy siak dzięki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2012 o 14:58, Henrar napisał:

Bo uznali, że z takim zakończeniem nie ma sensu grać w ME3?

IMO jeżeli coś sprawia przyjemność, to pozostaną miłe wspomnienia bez względu na zakończenie.

Dnia 06.03.2012 o 14:58, Henrar napisał:

Napisałbym spoilery, ale
nie wiem, czy chcesz :3

Gdybym chciał, sam bym je pewnie w tym temacie znalazł. ;p

Biorąc pod uwagę przeboje z Originem, zagram pewnie w przyszłym tygodniu. -_-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2012 o 14:54, Arcling napisał:

/ciach/


Na bioware social.
Ten kod na snajperkę wklepałem właśnie tam i mam już odblokowaną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Problem z edycja kolekcjonerska nie ominal nawet GameStopa, dzisaj dostalem info ze zabraklo dla wszystkich kopii, naszczescie menager wyszedl z inicjatywa i kazdy mial wybor kolekcjonerke w pozniejszym terminie lub zwykla w piatek za darmo. Wiekoszosc ludzi oczywiscie wziela darmowke dzieki czemu ja dostane swoja Collector Edition. Nie zmienia to jednak faktu ze na PC dostali EK zaledwie 2 kopie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Pisze bo mam problem z importem postaci z ME2 do ME3. Mianowicie chodzi o to ze gra wykrywa mi zapis z poprzedniej częsci, ale za nic nie moge jej prowadzic do gry. Próbowałem wgrac save`a zarówno z pliku lokalnego jak i z "chmury", ale ciagle bez efektów. Byłbym bardzo wdzieczny za pomoc bowiem bardzo chciałbym zagrać swoją postacią z którą spędziłem ponad 100h ;) Z góry dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaką polecacie klasę? Kurde myślę nad Adeptem lub Szpiegiem. Szturmowiec mi się trochę przejadł z tamtych części.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok. Kolekcjonerka doszła. Gra aktywowana (USA IP). Poprzednie części przeszedłem. Żadnych gameplayów nie oglądałem, ani w demo nie grałem. O grze wypowiem się więcej wieczorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, napiszę sobie parę słów bo mnie już kolokwialnie ujmując krew zalewa.
Nie wiem czy jeszcze ktoś pamięta ale były dni gdy słowo PRE-Order i to że ktoś jest w stanie zapłacić za grę nie poddaną recenzji, wiązało się z pewnego rodzaju docenieniem klienta oraz korzyściami, szczególnie w przypadku edycji kolekcjonerskich. W końcu w pre-orderze płacimy tylko na podstawie wiary w umiejętności twórców.

Co mamy dzisiaj? DA2, SC2 i Wiedźmina 2 dostałem dzień po premierze z PRE-Orderu a nie tydzień przed tak jak to było realizowane kiedyś, gdzie w empiku mógłbym go kupić w dzień premiery i to taniej bo bez kuriera. Idąc dalej popatrzmy na ME3.

Mam nadzieję że nie pojawią się głosy że w sumie to dostaniemy grę przed premierą bo jeżeli gra pojawiła się już w polskich sklepach to jednak chcąc nie chcąc już jest po premierze.
Otóż gram.pl znowu pokazało że bardziej opłaca się iść do np Media-Markt i sobie kupić osobiście niż liczyć że towar od nich dotrze w sensownym czasie. Można powiedzieć więcej, gra pojawiła się w sieci p2p już wczoraj po polsku z jakimś tam DLC unlockerem... i jak to jest że taki klient jak ja płacącąc 200pln, za coś co jest ryzykowną inwestycją jest na szarym końcu i dostaje towar w dniu premiery lub później?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować