Zaloguj się, aby obserwować  
L33T

Mass Effect 3

4342 postów w tym temacie

Masz rację i jej jednocześnie nie masz. Sorki ale musze sie z Tobą pospierać. Po pierwsze powiedz, która gra z np. ze steam-a nie została wcześniej wwalona do sieci z unlockerem ? Do tego premiera jest ustalona na 8 czy tam 9, a Ty dostajesz pudełko 6 tylko i wyłącznie z dobrej woli sklepu, który ma możliwość dostaczenia Ci gry, aby uniknąć problemów z dostawą itd. Sam kupiłem kolekcjonerkę i mam podobne uczucia, ale tak już działa ten rynek i pozostaje nam to zaakceptować, bo szansa na wygraną z takim molochem jakim jest EA jest mała. Także zgadzam się z Tobą, że dostajemy "kopa" za uczciwość, ale też trzeba zrozumieć, że daty premier itd. były ustalone już dawno, a piractwo rządzi się swoimi prawami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2012 o 15:45, Phobos_s napisał:

Na bioware social.
Ten kod na snajperkę wklepałem właśnie tam i mam już odblokowaną.

Zadziałało gdy wklepałem kod na dlc z kolekcjonerki do Origin (strona Bioware nie przyjmowała). Natomiast kod na Argus na stronie Bioware musiałem. Dziwnie tak to podzielili trochę. No nic, teraz tylko czekać do 9 marca.

Origin trochę muli. W porównaniu do Steama wydaje mi się nieco ociężały w działaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem, wszystkie klucze które dostałem dzialają jak należy, ale mam z dema KOM pancerz i broń i niestety nie wyświetla mi ich w originie. Ma ktoś taki problem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2012 o 17:52, Nor2323 napisał:

Mam taki problem, wszystkie klucze które dostałem dzialają jak należy, ale mam z dema
KOM pancerz i broń i niestety nie wyświetla mi ich w originie. Ma ktoś taki problem ?

U mnie jest wszystko obecne na stronie Bioware Social.
Na Origin natomiast widać trzy pozycje:
-Materiały z Edycji Kolekcjonerskiej N7,
-dlc Z Prochów,
-Ścieżka dźwiękowa.

Chyba pojawią się po prostu w inventory te bronie i pancerz a nie są wyświetlane na liście Origin. Zapewne trzeba poczekać na premierę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2012 o 17:45, Arcling napisał:

Zadziałało gdy wklepałem kod na dlc z kolekcjonerki do Origin (strona Bioware nie przyjmowała).
Natomiast kod na Argus na stronie Bioware musiałem. Dziwnie tak to podzielili trochę.
No nic, teraz tylko czekać do 9 marca.

Origin trochę muli. W porównaniu do Steama wydaje mi się nieco ociężały w działaniu.


Ociężały to mało powiedziane! Kiedyś facetowi z supportu powiedziałem to przez telefon bo już mnie krew zalewała jak 10x zaznaczam poprawnie hasło wpisywałem i mnie wywalało. Zresztą zdarza się to średnio raz na 4-5 logowań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciach/
Tak u mnie też na socialu wszystko jest, ale na originie powinno pojawić się do ściągnięcia i zainstalowania, może jakiś drobny bug, pożyjemy zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2012 o 18:22, Szeryf1592 napisał:

U mnie wszystkie DLC są w grze włącznie z tymi DLC KoA:R.

A czy masz je wypisane także na liście Origin czy wyłącznie na Bioware Social?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mógłby ktoś podać jakiś tutorial lub stronę gdzie byłoby wyjaśnione jak zmienić proxy (czy co to tam) żeby ominąć tą blokadę do 8 marca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2012 o 17:45, Arcling napisał:

Zadziałało gdy wklepałem kod na dlc z kolekcjonerki do Origin (strona Bioware nie przyjmowała).
Natomiast kod na Argus na stronie Bioware musiałem. Dziwnie tak to podzielili trochę.


Dziwne to mało powiedziane...
Ku*aszmać, cholera by wzięła to EA. Robią jakieś debilne systemy i człowiek musi się domyślać i szukać, żeby mógł w spokoju korzystać z gry, na którą uczciwie wydał swoje pieniądze.

Całe szczęście, że właśnie przyjechała do mnie EK Alana Wake na PC :) To sobie pogram nim z ME3 cały ten pierdolnik uporządkują :) Moja ME3 EK sobie spokojnie poczeka na półce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam techniczne pytanie - gdzie jest kod promocyjny do mojego preordera na ten niby karabin Argus ??

Pisze że powinien być w szczegółach zamówienia - nie ma ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2012 o 18:45, Angmir napisał:

A ja mam techniczne pytanie - gdzie jest kod promocyjny do mojego preordera na ten niby
karabin Argus ??

W zakładce moje zamówienia jak masz listę zamówień powinieneś pod datą tego zamówienia mieć opcję "do pobrania klucz" napisaną na niebiesko - kliknij na to. Trzeba wklepać numer faktury aby pobrać kod.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako, że prędko nie zagram w ME3 obejrzałem Let''s Playa. Nie jest aż tak źle, jak to sobie wyobrażałem, miejscami jest bardzo fajnie, ale raz czy dwa zdarzyło mi się zrobić facepalma. No i tradycyjnie zakończenie rozczarowuje.

I mała prośba- chyba nawala moja znajomość angielskiego- może ktoś przetłumaczyć ten artykuł?

http://www.gameranx.com/updates/id/5411/article/bioware-institutes-zero-tolerance-policy-on-communit%20y-forums/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja mam pytanie czy komus jeszcze wywala gre w misji from ashes (z prochów)? Bo mi wywala zawsze w tym samym miejscu i nie wiem co na to poradzic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2012 o 18:55, Shveid napisał:


Po prostu teraz będą rozdawać więcej banów dla krytykujących, jeśli słownictwo zostanie uznane za obraźliwe :) Zaostrzenie regulaminu jest związane z panią Hepler, którą nazywano rakiem branży i Hamburger Helper, po tym jak przyznała się, że nie lubi grać w gry, do których bierze udział w pisaniu scenariusza i najchętnie by widziała w nich opcję pomijania wybranych fragmentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pare pytań czy sposob z zmiana IP jest Legalny,gdzie wklepac kod na Argusa,jak jest z sieca przymierza trzeba wklepywac jakies kody jak w ME2 i czy dzis bede mogl juz grac w multi oraz o co biega z tym kingdom of amalur co mam zrobic zeby dostac ta zbroje i dodatkowy pistolet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2012 o 18:58, Szw3dzik napisał:

Mam pare pytań czy sposob z zmiana IP jest Legalny,gdzie wklepac kod na Argusa,jak jest
z sieca przymierza trzeba wklepywac jakies kody jak w ME2 i czy dzis bede mogl juz grac
w multi oraz o co biega z tym kingdom of amalur co mam zrobic zeby dostac ta zbroje
i dodatkowy pistolet.

Zmiana IP z tego co czytałem jest legalna, acz można grać tylko w singla i to offline z tego co zrozumiałem. Kod wklep do origina (ja tak zrobiłem), sieć przymierza to tutaj online pass, czyli zarejestrowanie gry. Żeby mieć pancerz wystarczy odpalić demko, na broń musisz zagrac 45 minut, można po prostu iść w miejscu przez 45 min, ale ostrzegam czasem trzeba się z tym odblokowaniem broni namęczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować