Zaloguj się, aby obserwować  
L33T

Mass Effect 3

4342 postów w tym temacie

Dnia 06.03.2012 o 20:02, Misquamaqus napisał:

To dziewczyny tez pykaja w gierki ? :))
Gdzies Ty byla cale moje zycie ? :))

Oooo, nawet penrynka pogonilas na 3.7 ghz :)))

Brawo !!!!

Moge Cie dodac do swoich forumowych przyjaciol ?



the virginity is strong with this one...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.03.2012 o 20:02, Misquamaqus napisał:

To dziewczyny tez pykaja w gierki ? :))
Gdzies Ty byla cale moje zycie ? :))

Oooo, nawet penrynka pogonilas na 3.7 ghz :)))

Brawo !!!!

Moge Cie dodac do swoich forumowych przyjaciol ?



the virginity is strong with this one...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2012 o 19:46, KrzysztofT napisał:

> żadnego klucza do pobrania


U mnie to wygląda jak obrazku. Klikam na ten czerwony napis, wklepuję nr faktury i pobieram
kod.




U mnie wygląda podobnie tylko tego linku czerwonego nie ma pod ikoną gry ;/


Proszę ekipę GRAM.PL o pomoc !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ło fak! Dzięki za info. Też zamówiłem, liczę że nagle się nie skończą i że do piątku będzie. :)

Ale serio - dzięki wielkie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

8 gra w Polsce oficjalnie wychodzi, ale jest odblokowana na Originie 9.03 o 1:01 czasu polskiego. Jeżeli zmienisz IP np. na amerykańskie możesz grać już dziś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no ja mam gierke od wczoraj (gram.pl) niestety tylko wersja standardowa...ale coz nie mozna miec wszystkiego ^^ teraz pewnie bym kolekcjonerke w empiku zamowil ale od wczoraj sprzedaja wiec troche za pozno...

coz ja juz w singla popylam...ale tylko singla z multi nie chce ryzykowac z tym poczekam do piatku... fakt pogralem narazie tylko 2h wczoraj ale i tak zapowiada sie miodnie ^^

bioware samo powiedzialo na officialnym ich forum ze nie popiera wczesniejszej aktywacji ale tez nie zamierza za to dawac banow... coz tak to jest jak jest nieuczciwosc na swiecie... w Korei gre mieli od 5marca... w USA 6marca... ale tylko w calej europie az 3dni pozniej premiera... jakby nie mogli zrobic normalnie 7marca (dzien po dniu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2012 o 18:58, Szw3dzik napisał:

Mam pare pytań czy sposob z zmiana IP jest Legalny,gdzie wklepac kod na Argusa,jak jest
z sieca przymierza trzeba wklepywac jakies kody jak w ME2 i czy dzis bede mogl juz grac
w multi oraz o co biega z tym kingdom of amalur co mam zrobic zeby dostac ta zbroje
i dodatkowy pistolet.


zmiana IP jest legalna i jezeli chcesz tylko w singla pograc przed oficialna premiera to bioware przymyka oko na to i nie ma konsekwencji... jednak nie radze wlaczac multi bo to inna bajka... niewiadomo czy dziala to na zasadzie regionalnej czy ogolnej... wiec jakbys multi chcial odpalic przed premiera to bioware moze sie to nie spodobac i moze dac bana ^^ wiec Singiel tak multi poczekaj do piatku

kod na argusa jak i wszystkie inne kody z dodatkowych stuffow dodajemy w orginie... wchodzimy w zakladke narzedzia (taki maly trybik u gory okna) i tam masz "Podaj kod produktu" tu wpisujesz dany kod np. argusa... i kod zostanie przypisany do gry ME3

i kody dzialaja odrazu po aktywacji gry...np. w singlu moge zmienic sobie bron na argusa (ale musze przyznac ze nie podoba mi sie za bardzo ;/ [za duzego kopa ma przy strzelaniu wiec trzeba mierzyc nizej... trudno headshoty robic]

a co do tego kingdom of amalu... to wyglada na to ze jak skonczysz demo (przejdziesz cale) to zostanie ci przeslany kod do tych broni (ktore znow podajesz w Podaj kod produktu).... ogolem nie mam czasu sprawdzac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2012 o 20:26, Noma napisał:

the virginity is strong with this one...



hehe te dwa posty rozśmieszyły mnie rano w pracy :) U Made my day i dlatego czasem jeszcze na gram.pl zaglądam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj zamówiłem na gram wiec gra przyjdzie dziś albo jutro.
Ale czemu wszyscy mówią o multi i o piątku?
Przecież premiera jest 8 marca a piątek to 9 marzec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2012 o 08:59, karolekx23x napisał:

Ja wczoraj zamówiłem na gram wiec gra przyjdzie dziś albo jutro.
Ale czemu wszyscy mówią o multi i o piątku?
Przecież premiera jest 8 marca a piątek to 9 marzec.

Było już wielokrotnie wałkowane. Premiera jest 8 marca, ale na Origin odblokują grę 9 marca o 1.00 w nocy. I co do multi, to chyba nie będzie można wcześniej pograć, nawet jeśli zmienisz IP. Po prostu serwery europejskie nie będą działać, choć w sumie w tym wypadku powinno chyba przekierować na amerykańskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem premiera 8 marca, a grać można 9?
Czyli instaluje i uruchamiam 8 marca singla i multi i nic nie mogą mi zrobić, robię wtedy probe zgodnie z premierą w swoim kraju. Nawet żaden ban polecieć nie może.
Ale jak 8 nie aktywuje jej na orginie?
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2012 o 09:14, karolekx23x napisał:

Nie rozumiem premiera 8 marca, a grać można 9?
Czyli instaluje i uruchamiam 8 marca singla i multi i nic nie mogą mi zrobić, robię wtedy
probe zgodnie z premierą w swoim kraju. Nawet żaden ban polecieć nie może.
Ale jak 8 nie aktywuje jej na orginie?
.


Jak zmienisz IP to mozesz grać nawet dziś ale tylko w Singla a jezeli nie zmienisz to o 1 w nocy w piatek mozesz oficjalnie grać w multi i Singla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować